×

آموزش فتوشاپ [رایگان + مقدماتی]

ابر قدرت ویرایش در جهان، نرم افزاری که سالهای سال بی رقیب بوده و همچنان در حال رشد و افزودن امکانات است؛ احتیاج به دوره آموزش فتوشاپ حرفه ای  در زمینه‌ی گرافیک برای طرح کتب و مجلات، نقاشان هنری، عکاسان، طراحان نرم افزار، انیمیشن سازها، تبلیغاتی‌ها و.. نان شب را به این برنامه گره زده! یادتان باشد که در هرزمینه‌ای تقاضا بالا باشد بازار کار نیز مطلوب است.

فتوشاپ فقط یک ویرایشگر عکس نیست؛ با فتوشاپ میتوانید خلق کنید و دنیایی جدید بسازید، ایده‌های خلاقانه‌ی خود را بدون محدودیت نقش ببندید و توانایی‌های خود را به همه ثابت کنید و از همه مهم تر، کسب درامد کنید!

با آموزش فتوشاپ مقدماتی کارهای بزرگی میتوان انجام داد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

دوره آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته در قالب پروژه

در این پکیج آموزش فتوشاپ را از صفر تا صد در قالب ۱۸ ساعت آموزش به شکل کاملا کاربردی، ویژه بازار کار از صفر تا صد به شکل عملی و حرفه ایی به زبان فارسی یاد خواهید گرفت.

قیمت دوره: ۹۹۹ هزار تومان

۴۰ درصد تخفیف به مدت محدود

با تخفیف بخرید: ۴۹۹ هزار تومان

کاربردهای فتوشاپ

قدم اول برای آموزش فتوشاپ این است که بدانید با فتوشاپ چه کارهایی میتوان کرد؛ فتوشاپ که همیشه از پرکاربردترین نرم افزارهای دنیا بوده کاربردهای فراوانی دارد؛ ابزارهای فتوشاپ به شما این اجازه را میدهد که ویرایش‌های فوق العاده‌ای بر تصاویر انجام دهید، از روتوش و بازسازی عکس تا خلق طرح‌های متنوع و نقاشی دیجیتال.

فضای باز و ابزارهای فتوشاپ محدودیت را در طراحی گرافیک درهم میشکند و شما را در پیاده سازی ایده‌های ذهنتان یاری میکند؛ اگر حس میکنید که خلاقیت بالایی دارید فتوشاپ به شما کمک میکند تا ضمن استفاده‌های شخصی خود از هنرتان درامدهای هنگفتی به جیب بزنید.

تصور کنید که هر برند کسب و کار مجازی حداقل به یک لوگو و پوستر تبلیغاتی نیاز دارد و این یعنی کسب و کارهای کوچک و بزرگ همگی بدنبال یک طراح خوب هستند تا ایده‌های ناب را برایشان خلق کند. برای اینکه دنیای طراحی گرافیک را زیرپا یگذارید لازم است ابتدا بصورت حرفه‌ای آموزش ببینید تا بتوانید به همه‌ی مشتریان خود لبخند رضایت را هدیه کنید.

کسب درامد از فتوشاپ

ایا میخواهید در بازار کسب و کار اینترنتی همه فن حریف بشوید؟ پس باید با یک آموزش صحیح و کوتاه، مطالب مفیدی را یاد بگیرید تا بتوانید از راه‌های مختلف درامد کسب کنید.

اگه از ما بپرسید که راحت ترین راه پولدار شدن در اینترنت چیست، رک و راست به شما میگوییم فقط فتوشاپ؛ حال چرا فتوشاپ؟ چون اگه فتوشاپ بلد باشید میتوانید ویرایش عکس کنید، نقاشی دیجیتال بکشید، طرح‌های گرافیکی بزنید، ویرایش ویدئو انجام بدهید، افکت گذاری و اصلاح رنگ عکس‌ها را انجام بدهید، بنر و پوستر تبلیغاتی بزنید، برا برندهای بزرگ لوگوی شیک طراحی کنید و حتی میتوانید طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ را تجربه کنید!

دوستان عزیز، هرکدام از مواردی که به شما گفتیم، به‌تنهایی یک بازار مفصل در دیجیتال مارکتینگ دارند و شما با آموزش فتوشاپ اگر حتی در یک زمینه موفق باشید میتوانید مثل هنرهای خود را مثل بمب درفضای اینترنت منفجر کنید!

در انتخاب آموزش فتوشاپ ۲۰۲۱ وسواس به خرج دهید!

آموزش صفر تا صد فتوشاپ اگر از راه درست انجام شود طی چندین روز تمام می شود ولی اگر از روش های غیر اصولی استفاده کنید ممکن است تا چند ماه نیز طول بکشد و در نهایت خسته و بی انگیزه شوید. بهترین روش برای یادگیری فتوشاپ خرید پکیج های غیرحضوری است زیرا برای شما که صاحب کسب و کار هستید شرکت در کلاس های حضوری ممکن است بسیار دشوار و وقت گیر باشد و هزینه زیادی نیز متحمل خواهید شد.

اگر عزم خود را برای یادگیری و آموزش جامع فتوشاپ جمع کرده اید و میخواهید به کمک آن روح تازه ای در کسب و کارتان بدهید می توانید از دوره آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ ما استفاده کنید. با شرکت در این دوره طی ۱۵ روز به فتوشاپ مسلط می شوید و می توانید حتی سنگین ترین ایده های خود را اجرایی کنید، علاوه بر این دوره جداگانه ای برای گرفتن پروژه دریافت خواهید کرد که قیمتی معادل ۲۴۹ هزار تومان دارد اما برای شما رایگان است، با این دوره علم بازاریابی و گرفتن پروژه را می آموزید و در بازار کار بسیار جلوتر از رقبا قرار خواهید گرفت. در این دوره  فن بسیار مهم بازاریابی و پیدا کردن مشتری را خواهید آموخت که بدون نیاز به سایت های فریلنسری مثل پونیشا با معتبرین شرکت ها وارد همکاری شوید و پروژه های میلیونی کسب کنید.

0