با یادگیری فتوشاپ چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید؟

امتیاز 2.67 ( 3 رای )

درآمد یک فتوشاپ کار

با یادگیری فتوشاپ چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید؟ درآمد یک فتوشاپ کار چقدر است؟

طبیعی است افراد زمانی که قصد دارند وارد مسیر شغلی جدیدی شوند از میزان درآمد آن اطلاع یابند اما باید بدانید همیشه بر سر میزان درآمد یا حقوق دریافتی متخصصین فتوشاپ بحث وجود داشته است ولی ما در این مقاله سعی کرده ایم با توجه به تجربه چندین ساله در حوزه گرافیک، میانگینی از دستمزد یا درآمد یک فتوشاپ کار را ارائه کنیم. این مقاله طبق دسته بندی و حوزه های اصلی فتوشاپ نگارش شده است، اگر اطلاعات کاملی از حوزه های فتوشاپ ندارید حتما قبل از خواندن این مقاله، مقاله حوزه های فتوشاپ را بخوانید و سپس به این مقاله بازگردید. در غیر این صورت حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. آموزش رایگان فتوشاپ

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

حقوق فتوشاپ در صورت استخدام:

طبق تجربه و تحقیقاتی که انجام دادیم در صورت استخدام در شرکت های خصوصی، درآمد یک فتوشاپ کار از یک میلیون و پانصد تا یک میلیون هشتصد هزار تومان شروع و به پنج میلیون تومان ختم می‌شود. قطعا نوع شرکت، بزرگی یا کوچکی آن، سابقه شما و میزان مهارتتان تاثیر زیادی در میزان حقوق شما دارد. قطعا شرکت هایی وجود دارند که از این بازه حقوقی بیشتر یا کمتر پرداخت می‌کنند و بازه حقوقی اعلام شده توسط ما میانگین استخدامی های اخیر شرکت های خصوصی است.

همانطور که در مقاله استخدام یا فریلنسری در فتوشاپ به شما گفتیم منطقی نیست با این حقوق های ناچیز استخدام شوید و پیشنهاد ما فری‌لنسری یا کارکردن به صورت پروژه ای است زیرا درآمد شما در ماه به راحتی چندین برابر حقوق استخدامی خواهد شد و مهم تر از آن در منزل خود کار خواهید کرد.

درآمد فتوشاپ در صورت فعالیت فریلنسری:

یکی از قوی‌ترین مزیت های فری‌لنسری داشتن شغلی بدون سقف و محدودیت درآمد یک فتوشاپ کار است به طوری که هرچقدر بیشتر کار کنید یا تجربه بیشتری کسب کنید درآمد شما افزایش می‌یابد.

فریلنسری در آموزش پروژه محور فتوشاپ بسیار گسترده است و درآمد آن نیز بسیار متغیر است زیرا فتوشاپ کاربرد های بسیاری در صنایع مختلف دارد و دستمزد هرکدام از این پروژه ها با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه لیستی از حوزه های اصلی فتوشاپ و میزان دستمزد بر اساس هر پروژه را برای شما گردآوری کرده ایم.

  • طراحی لوگو: از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان
  • طراحی بنر های تبلیغات اینترنتی: از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان
  • طراحی اینفوگرافیک: از ۱۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان
  • تولید محتوای اینستاگرام: از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان(ماهیانه)
  • طراحی رابط کاربری اپلیکیشن: از ۲ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان
  • طراحی وبسایت و قالب آن: از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان
  • طراحی بیلبورد های تبلیغاتی: از ۱ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان
  • طراحی ست اداری: از ۲۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان
  • طراحی جلد کتاب: از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان
  • روتوش تصاویر حرفه ای: از ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان

این ها همگی قسمت کوچکی از کاربرد ها و درآمد فتوشاپ هستند، در نظر داشته باشید افرادی هستند که تعرفه گران تر یا ارزان تری داشته باشند ولی کلیت بازار فتوشاپ حرفه ای در همین بازه است.

۱۲ نکته که برای موفقیت در فریلنسری باید بدانید

چرا برخی افراد در حوزه فتوشاپ درآمد کافی ندارند؟

اولین دلیل این مشکل تن دادن به کار های کارمندی با درآمد پایین است. بسیاری از طراحان اعتماد به نفس پایینی دارند و تصور می‌کنند نمی توانند به تنهایی در بازار کار دوام بیاورند. به همین دلیل اکثرا وارد شغل های فرساینده استخدامی می‌شوند و طی مدت کوتاهی تمام ذوق هنری خود را از دست می‌دهند. از سوی دیگر اگر به استخدام فکر نکنیم در دنیای فری‌لنسری احتمالا همیشه برای شما سوال است که چرا گاهی دو فرد با سطح تخصص نزدیک به هم درآمد یکسانی ندارند، یکی به سختی سفارش کار دریافت می‌کند و دیگری با وجود دستمزد بسیار بیشتر، همیشه سرش شلوغ است. در مقاله ای کاملا به بررسی فری‌لنسر های پردرآمد در فتوشاپ پرداختیم و با هم دیدیم که یکی از تفاوت های بین یک طراح پردرآمد و یک طراح کم درآمد توانایی ارائه مهارت و به زبان ساده بازاریابی است. شما باید به این مهارت به چشم یک ضرورت نگاه کنید. هرچقدر بهتر بتوانید خود را به سفارش دهندگان نشان دهید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

یکی از تعیین کننده ترین فاکتور های درآمد یک فتوشاپ کار سطح مهارت شماست. هرچقدر مهارت بیشتری داشته باشید و در فتوشاپ متخصص تر باشید، می‌توانید کیفیت خروجی خود را افزایش دهید و درآمد بیشتری کسب کنید. امروزه افراد بسیار زیادی با فتوشاپ آشنایی دارند اما تعداد کمی از آن ها واقعا متخصص هستند. همان تعداد اندک درآمد بسیار بیشتری از مابقی افراد دارند و در حوزه خود تبدیل به برند شده اند.

میزان درآمد یک فتوشاپ کار

یادگیری این دو مهارت ضروری را چگونه شروع کنیم؟

برای ورود به این صنعت جذاب باید فتوشاپ را تخصصی بیاموزید. مهم نیست که الان چقدر مهارت دارید، باید آن را فراموش کنید و از صفر تا صد را نزد یکی از اساتید درجه یک کشور بیاموزید. اگر تونایی پرداخت هزینه میلیونی کلاس های حضوری را ندارید یا در شهرستان ها زندگی می کنید می توانید از بسته تخصصی ما برای یادگیری فتوشاپ استفاده کنید. با هزینه ای بسیار ناچیز فتوشاپ را از بهترین استید کشور در منزلتان یاد بگیرید و فقط طی یک هفته از صفر به بالاترین سطح فتوشاپ برسید و از پس هر پروژه ای بر بیایید.

مهارت بعدی دیگر مهارت گرفتن پروژه و بازاریابی برای مهارتتان است. هرچقدر هم که مهارت فتوشاپ بالایی داشته باشید اما نتوانید خود را به شرکت های تبلیغاتی و کارفرماها نشان دهید و پروژه بگیرید، نمی توانید به پیشرفت فکر کنید. این مهارت به چندین سال تجربه نیاز دارد اما ما در گرافیستار برای اولین بار در ایران تجربه چند ساله خود را طی دوره ای به نام “بازاریابی و گرفتن پروژه” به شما عزیزان ارائه کرده ایم. پس از گذراندن این دوره به فن بازاریابی  و همکاری با شرکت های معتبر مسلط خواهید شد و پیشرفت زیادی در انتظار شما خواهد بود. این دوره به تنهایی به قیمت ۷۹ هزار تومان به فروش می رسد اما اگر در دوره جامع فتوشاپ شرکت کنید، برای شما رایگان خواهد بود.

۲.۷/۵ - (۳ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :