×

آموزش افتر افکت رایگان ۲۰۲۲ ✔️+[پکیج آموزش افتر افکت]

غول طراحی ویدئو؛ نرم افزار افترافکت ✅ یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نرم افزار‌های شرکت ادوبی است که از آن در ساخت فیلم‌ها برای ایجاد جلوه‌های بصری و حرکات گرافیکی دو بعدی استفاده میشود، در واقع این نرم افزار به ترکیب لایه‌های دو بعدی در فضای سه بعدی میپردازد. حتما کلیپ‌های سبک “دیرین دیرین” را دیده اید، این سبک از ویدئوهای دو بعدی با نرم افزار افترافکت طراحی میشوند. با آموزش افتر افکت میتوان ایده‌های خلاقانه‌ی تبلیغاتی را طراحی کرد و کسب و کار بزرگی را راه انداخت.

با استفاده از این نرم افزار میتوان صحنه‌های ثابت را به صحنه‌های متحرک بدل کرد. این کار با وهم گرافیک امکان پذیر است. در واقع این وهم گرافیکی سبب میشود تا ما در انیمیشن شاهد صحنه‌های باور نکردنی باشیم.

آموزش صفر تا صد افتر افکت رایگان همیشه از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی بوده، چرا که متقاضیلان بخوبی از بازار کار مناسب با افترافکت آگاهی دارند؛ درعرصه‌ی تبلیغات و تولید محتوای تبلیغاتی همیشه بازار کار عالی است، کافیست دوره‌هایی مثل آموزش افترافکت، آموزش فتوشاپ یا آموزش پریمیر را سپری کنید و حرفه‌ای وارد بازار شوید.

دوره آموزش افترافکت از صفر تا صد + پروژه محور

با پکیج آموزش افتر افکت گرافیستار از صفر تا صد تمامی مباحث رو از مقدماتی تا پیشرفته بصورت پروژه محور ویژه بازار کار یاد بگیرید و کسب درامد میلیونی کنید.

قیمت دوره: ۹۹۰ هزار تومان

۵۰ درصد تخفیف به مدت محدود

با تخفیف بخرید: ۴۹۹ هزار تومان

دوره آموزش افتر افکت 2022
آموزش افتر افکت 156

کاربردهای افتر افکت

بطور کلی باید بگوییم که طراحی ویدئوهای دو بعدی(۲D) و سه بعدی(۳D). جالب است بدانید که افترافکت با ادغام صحنه سازی‌های گوناگون و رنگ آمیزی‌های متفاوت میتواند انیمیشن‌های سه بعدی را نیز تولید کند.

افترافکت دارای افکت‌های متفاوتی است؛ برای نمونه افکت شبیه ساز که دارای ۱۸ افکت پیش فرض است، که البته همگی قابیلت شخصی سازی دارند و حتی میتوان دو یا چند افکت را همزمان با هم به کار برد که در این صورت کارایی‌شان بیشتر میشود. همچنین ده‌ها افکت دیگر وجود دارد که توانایی‌های متفاوت و باورنکردنی دارند؛ از این نمونه قابلیت‌ها میتوان به انواع حالت‌های محو کردن، دسته بندی تصحیح رنگ، افکت پاک کردن خطی و… اشاره کرد.

بعد از گفتن قابلیت‌های افترافکت خوب از بگوییم که این نرم افزار به دلیل نداشتن برنامه‌های مورد نیاز پخش و طرح‌های مختلف برنامه‌های ویرایش، قادر به ویرایش فیلم‌های خام نیست و کارش را پس از ویرایش اولیه فیلم خام شروع میکند؛ برای همین است که نامش افترافکت(After effects) است؛ که یعنی پس از اعمال افکت‌ها کار آغاز میشود.

همچنین میتوان با استفاده از این نرم افزار طراحی صفحه عنوان ویدئویی انجام داد. آنچه افترافکت را از رقبایش برتری میبخشد این است که این نرم افزار امکان حرکت دادن کاراکتر‌ها، کلمات و خطوط را به صورت اتوماتیک دارد و این قابلیت شگفت انگیز افترافکت هواداران زیادی دارد!

کسب درامد از افتر افکت

برندها و شرکت‌های بزرگ همیشه مبلغ بالایی را به بخش تبلیغات خود اختصاص میدهند؛ اگر هنر و تخصص شما درزمینه‌ی طراحی ویدئوهای دو بعدی و سه بعدی با افترافکت بتواند نظر آنها را جلب کند، میتوان گفت که نانتان در روغن است!
علاوه بر بحث تبلیغات، با افترافکت میتوان ویدئوهای آموزشی خوبی را نیز طراحی کرد و یا حتی در زمینه‌های اطلاع رسانی و طنز اجتماعی کار کنید؛ این گستردگی باعث میشود بازار خوبی برای افترافکت بوجود بیاید و شما تنها با دنبال کردن آموزش افترافکت از یک آموزشگاه معتبر میتوانید کم کم برند شخصی تولید خود را بسازید و بصورت فریلنسر و یا حتی با استخدام در یک شرکت، در این زمینه فعالیت داشته باشید.

آموزش افتر افکت 158
0