×

آموزش پریمیر [رایگان + مقدماتی]

ادوبی پریمیر ✅ از قدیمی‌ترین نرم افزارهایی است که در راستای تدوین و ویرایش ویدئو و فیلم تولید شده است. جلوه‌های ویژه ایجاد میکند و توسط کمپانی ادوبی (adobe) تولید شده است.

این نرم افزار قادر به ایجاد جلوه‌های صوتی و تصویری در فیلم‌ها است و سرعت ویرایش صدا را بالا میبرد. کاربران زیادی در سرتاسر دنیا برای استفاده‌های شخصی و یا حتی صنعتی از آموزش پریمیر استفاده میکنند و این نرم افزار یکی از پرکاربردترین‌ها در زمینه‌ی طراحی گرافیک است. کسی که بتواند با پریمیر خوب کار کند و مسلط باشد بدون شک میتواند در بازار گرافیک حرفی برای گفتن داشته باشد و از تخصص خود درامد خوبی کسب کند؛ که البته لازمه‌اش گذاراندن دوره آموزش پریمیر است تا گرافیست با همه‌ی فوت و فن‌ها آشنا باشد و متخصص و حرفه‌ای در بازار گرافیک موفق عمل کند.

دوره آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته پروژه محور

در این پکیج آموزش جامع پریمیر را از بصورت گام به گام با بررسی تمامی جزییات، مباحث کار تدوین نیاز به به زبان فارسی از صفر تا صد پریمیر را خواهید آموخت.

قیمت دوره: ۹۹۰ هزار تومان

۵۰ درصد تخفیف به مدت محدود

با تخفیف بخرید: ۴۹۹ هزار تومان

آموزش پریمیر 2020 (رایگان) 190
premiere 1

کاربردهای پریمیر

ادوبی پریمیر از اکثر فرمت‌ها پشتیبانی میکند و دارای ابزار‌هایی از قبیل: ویرایش و مونتاژ فیلم، ویرایش و درج صدای فیلم میباشد، به همین دلیل قادر به ویرایش کلیپ‌های صوتی و تصویری و ترکیب آنها با یکدیگر است. همچنین توانایی ویرایش فیلم‌های ۳D و  HD را نیز دارد. در طراحی گرافیک و توسعه وبلاگ‌ها میتوان از پریمیر استفاده کرد.

فیلم‌ها را با  هر فرمتی میتوان وارد محیط نرم افزار کرد و پس از تغییرات احتمالی توسط کاربران، فایل را با فرمت و کیفیت دلخواه میتوان ذخیره کرد. این نرم افزار امکان درج متن و زیرنویس را ایجاد کرده است و همچنین میتوان لوگو یا واتر مارک نیز به فایل اضافه کرد و حتی قسمت‌هایی از فیلم را برش زد.

قابلیت جالبی که در این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی تعبیه شده این است که اگر برای ویرایش رنگ، صدا و تصویر نیاز به ابزارهای بیشتری داشته باشید میتوانید به طور همزمان و بدون خارج شدن از محیط نرم افزار به نرم افزارهای دیگر مرتبط با این شرکت مثل: افترافکت، ادوبی اودیشن، فتوشاپ، ادوبی مدیا انکودر، ایلوستریتور در زمینه ویرایش و ثبت تغییرات فیلم، دسترسی پیدا کنید.

جالب توجه است که حتی بسیاری از تهیه کنندگان هالیوودی از این نرم افزار فوق العاده برای ساخت فیلم‌های پرفروش خود استفاده میکنند.

کسب درامد از پریمیر

کارهای بزرگ و گسترده بدون شک درامد خوبی هم دارند؛ با توجه به حجم استفاده از ادوبی پریمیر میتوان گفت که کار با این نرم افزار سود بسیار خوبی دارد.

ورود به بازار گرافیک زمانی موفق خواهد بود که با چاشنی تخصص باشد و شما اگر در زمینه‌ی نرم افزار ادوبه پریمیر تخصص داشته باشید میتوانید براحتی کارهای بزرگ و کوچک انجام دهید و درامد بالایی کسب کنید؛ برای اینکه تخصص کسب کنید دقیق باشید و استفاده از دوره‌ی آموزش ادوبی پریمیر را فراموش نکنید. یادتان باشد که درامد بالا فقط با تجربه و تخصص بدست می‌آید. اگر بزرگ می‌اندیشید و میخواهید فوق العاده باشید و پول زیاد دربیاورید، بدانید که پریمیر در کنار فتوشاپ و افترافکت معجزه میکند.

آموزش پریمیر 2020 (رایگان) 192
0