چگونه با طراحی کاور آهنگ با فتوشاپ درآمدزایی کنیم؟

طراحی کاور آهنگ با فتوشاپ

چگونه با طراحی کاور آهنگ با فتوشاپ درآمدزایی کنیم؟

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که به طور روزانه موسیقی گوش نکند و بخش جدا نشدنی مارکت موسیقی حال حاضر، کاور یا جلد آهنگ ها یا آلبوم ها هستند. تقریبا اکثر این کاور ها توسط نرم افزار قدرتمند فتوشاپ طراحی می‌شوند. در این مقاله به این حوزه بسیار جذاب می‌پردازیم و مسیر درآمدزایی از آن را برای شما ترسیم می‌کنیم. با ما همراه باشید. آموزش رایگان فتوشاپ

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

بازاری به شدت جذاب و رو به رشد:

حدود بیست سال پیش خوانندگی برای جوانان داخل کشور چشم انداز روشنی نداشت. درصد بسیار اندکی از خواننده ها مجوز دریافت می‌کردند و درآمدی نداشتند. اما چند سالی است اوضاع بسیار بهتر شده است. خبری از سانسور های عجیب شعر نیست، خواننده ها بسیار راحت تر مجوز می‌گیرند و مهم تر از همه کنسرت ها درآمد بالایی برای خواننده ها ایجاد کرده است. این موضوع چشم انداز روشن باعث شده در چند سال اخیر موج بسیار بسیار! زیادی از خواننده های جدید وارد مارکت موسیقی ایرانی شوند.

علاوه بر این موج، تا همین ده سال پیش اکثر آهنگ ها اصلا کاور نداشتند! زیرا یا روی ضبط ماشین ها پخش می‌شدند یا روی گوشی های قدیمی که در هر دو حالت نیازی به کاور نبود. امروزه این مارکت های جدید به شدت به دنبال جلب توجه کاربر هستند و طراحی کاور یکی از اساسی ترین پایه های این جلب توجه است.

این دو موضوع یعنی تعداد بسیار زیاد خواننده های ایرانی و شکل گیری سایت ها و اپ های مختلف را کنار یکدیگر قرار دهید. قطعا شما هم برای نتیجه گیری با ما هم عقیده هستید که این بازار بسیار بزرگ و رو به رشد است و فرصت درآمدزایی بالایی در آن وجود دارد.

همه این ها به کنار، تصور اینکه با خواننده مورد علاقه تان وارد همکاری شوید هر کسی را هیجان زده می‌کند!

چه طراحانی موفق هستند؟

برای اینکه در این بازار شناخته شوید و شانس همکاری با هنرمندان درجه یک را کسب کنید باید قبل از همه چیز فتوشاپ را در سطح تخصصی بیاموزید. دوران کاور های ساده و بدون جذابیت تمام شده است. باید به بازه بزرگی از ادیت ها و روتوش ها مسلط باشید تا خروجی کارتان در حد کاور های سطح بالا شود. علاوه بر این باید به ترند های روز طراحی آشنا باشید. از سایر مهارت هایی که باید کسب کنید می توان به تایپوگرافی، رنگ پردازی، تسلط به براش های پرکاربرد، کار روی متن و انواع افکت ها و استایل ها روی متن، تغییر رنگ چشم، مو، آرایش، برش تصاویر و دوربری حرفه ای غیر تخریبی برای ترکیب تصاویر، ساخت نوشته ی سه بعدی و تسلط بر فیلتر های فتوشاپ نام برد.

چگونه سفارش کار دریافت کنیم؟

اگر فکر می‌کنید می توانید از طریق پونیشا و سایر سایت های فریلنسری پروژه طراحی کاور موزیک بگیرید در اشتباهید. خواننده ها در این سایت ها برای سفارش کاور موسیقی اقدام نمی‌کنند و باید فن بازاریابی مستقیم را بلد باشید تا بتوانید مستقیما با خود هنرمند یا لیبل موسیقی وارد همکاری شوید. یادگیری این مهارت نیازمند تجربه و دانش بازاریابی است. مهارت بازاریابی ترکیبی از ریزمهارت هایی مثل پیدا کردن مشتری های بالقوه، قیمت گذاری، مذاکره،قرارداد و ده ها ریزمهارت کلیدی دیگر است. حتما می خواهید بدانید که از کجا باید این مهارت ضروری را بیاموزید، پاراگراف بعدی را دقت بخوانید.

نرم افزار فتوشاپ چیست + قابلیت ها و ویژگی ها

این مهارت هارا از کجا بیاموزیم؟

اول از همه مهارت دوره آموزش فتوشاپ را باید در سطح بالایی یاد بگیرید. به تعدادی از مهارت های مورد نیاز شما برای این شغل اشاره کردیم اما باید بدانید یادگیری تک تک این مهارت ها ممکن است چند ماه طول بکشد. بهترین حالت یادگیری طراحی کاور آهنگ با فتوشاپ، یادگیری پروژه محور است. شما می‌توانید برای یادگیری همه جانبه فتوشاپ + یادگیری پروژه محور طراحی کاور از آموزش فوق تخصصی گرافیستار استفاده کنید. با شرکت در این دوره انلاین، می‌توانید طی یک هفته کاملا فتوشاپ را بیاموزید و وارد بازار شوید.

برای یادگیری مهارت بازاریابی نیز ما برای اولین بار دوره ای برگزار کرده ایم که تجربه چندین ساله در امر جذب مشتری را از صفر تا صد به شما آموزش می‌دهیم. با گذراندن این دوره می‌توانید با معتبر ترین هنرمندان و لیبل های موسیقی وارد همکاری مستقیم شوید. این دوره به تنهایی ۷۹ هزار تومان فروخته می‌شود اما برای شرکت کنندگان دوره فتوشاپ رایگان است. وقت را تلف نکنید و همین الان از طریق بنر زیر وارد دوره شوید.

Rate this post
ارسال در :
لینک کوتاه :