×

آموزش ایلوستریتور رایگان ۲۰۲۲+[پکیج آموزش ایلوستریتور]

در حوزه‌ی طراحی طرفداران خاص خودش را دارد و کاربران از آن بسیار راضی هستند؛ ایلوستریتور که یک برنامه استاندارد در صنعت گرافیک است برای طراحی حرفه‌ای تصاویر دیجیتال یا چاپی نظیر لوگو و کاتالوگ استفاده میشود. این نرم افزار با اضافه شدن ویژگی‌های منحصربه فردی که هر ساله توسط شرکت ادوبی (Adobe) صورت میگیرد محبوبیت بیشتری را به خود جلب کرده است.

آموزش ایلوستریتور به شما کمک میکند تا خلاقانه به طرح ایده‌های خود بپردازید و علاوه بر پروژه‌های شخصی و مربوط به کسب و کار خودتان، بصورت فریلنسر این خدمات را برای درامد بیشتر به دیگران ارائه کنید.

ایلوستریتور قابلیت‌های خاص و جالبی دارد و بدون شک اگر از آن سر در نیاورید، خیلی از کاربردهایش را متوجه نمیشوید؛ پس حتما سعی کنید که از منابع معتبر و متخصص آموزش ایلوستریتور مقدماتی را دنبال کنید. در ادامه به این سوال جواب میدهیم، “با ایلوستریتور چکارایی میشه کرد؟”

دوره آموزش ایلوستریتور از مقدماتی تا پیشرفته در قالب پروژه

در این دوره آموزش ایلوستریتور را از صفر تا صد برنامه را با زبان ساده و جذاب آموزش می دهیم سپس به سراغ اجرای پروژه حرفه ایی می پردازیم.

قیمت دوره: ۹۹۰ هزار تومان

۵۰ درصد تخفیف به مدت محدود

با تخفیف بخرید: ۴۹۹ هزار تومان

دوره آموزش ایلوستریتور
آموزش ایلوستریتور 250

کاربردهای ایلوستریتور

بعد تعریف از ایلوستریتور میرسیم به ارزیابی قابلیت‌های آن؛ شما با ایلوستریتور میتوانید طراحی انواع لوگو، انواع چارت‌ها، نمودارها، دیاگرام‌ها، کاراکترهای تبلیغاتی، کارتون، گراف‌ها، کارت پستال، پوستر، کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، اینفوگرافیک و… را انجام دهید!

 بطور کلی از ایلوستریتور برای طراحی‌هایی که عکس و نوشته در کنار هم قرار میگیرند، استفاده میشود. یکی از قابلیت‌های مهم این نرم افزار تولید تصاویر متحرک سه بعدی است که مورد استقبال طراحان گرافیک هم قرار گرفته است.

مهم‌ترین ویژگی نرم افزار ایلوستریتور خاصیت جالب ویکتور(vector) است، این ویژگی باعث میشود که برخلاف فتوشاپ بتوانیم عکس‌ها را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگ و کوچک کنیم. این ویژگی جالب ایلوستریتور سبب شده تا طراحان وب سایت، انیمیشن سازان به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند؛ همچنین در چاپخانه‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

کسب درامد از ایلوستریتور

هرچه کاربرد از یک برنامه بیشتر باشد درصد درامدزایی از آن افزایش پیدا میکند. در بازار تبلیغات شیوه‌های جالب و جدید، جذابیت بیشتری دارند که این باعث میشود بیشتر مورد توجه باشند مثل استفاده از دیاگرام و اینفوگرافیک. یادتان باشد اگر میخواهید به عنوان یک فریلنسر حرفه‌ای در زمینه‌ی گرافیک فعالیت کنید باید بخوبی مهارت‌ها را کسب کنید و نکات طلایی و ناب استفاده از نرم افزارهایی مثل ایلوستریتور را آموزش ببینید.

آموزش ایلوستریتور میتواند شما را در بازار طراحی گرافیکی موفق کند و درامد خوبی را از این بازار داغ به جیب شما بکشاند.

آموزش ایلوستریتور 252
0