دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور]

649 هزار تومان با تخفیف 1.299 هزار تومان
ثبت نام در دوره آموزشی
ضمانت محصول
1.299 هزار تومان 649 هزار تومان
گارانتی بازگشت وجه در صورت تناقض و عدم نتیجه

دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور]

افزودن به سبد خرید (دانلودی)
مدت زمان دوره 10 ساعت
تعداد دانشجویان 468 نفر
سطح دوره صفر تا 100
این پکیج تا 3 سال دارای آپدیت رایگان برای خریداران می باشد
دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور]

قبل از هر چیزی حتما ویدیو زیر را ببینید

ویژگی های کلیدی این دوره
همراه با آموزش رایگان نحوه ی گرفتن پروژه های میلیونی
ضمانت آپدیت و پشتیبانی دوره تا سه سال
آموزش از صفر تا حرفه ای، مخصوص ورود به بازار کار

آشنایی با مبحث طراحی لوگو

لوگو بنیان اصلی هویت بصری و برند کسب و کار ها است، برای درک اهمیت آن کافی است تلاش کنی برند مورد علاقه‌ات در پوشاک یا تکنولوژی را بدون لوگو تصور کنی، قطعا تصور آن دشوار خواهد بود که برای جنسی پول پرداخت کنی که هیچ لوگو و مارکی ندارد! به همین دلیل است که تقریبا همه کسب و کار ها به لوگو نیاز دارند. بر خلاف تصور افراد که فکر می‌کنند شرکت ها فقط یک بار لوگو نیاز دارند، اکثر شرکت ها بعد از چند سال دوباره به یک بازطراحی و بهبود لوگو نیاز دارند و این مورد در کنار تعداد بسیار زیاد کسب و کار های نوپا و استارت آپ ها، بازاری بسیار عالی و همیشه سبز برای طراحان لوگو ایجاد کرده است. احتمالا شنیده ای که طراحان لوگو درآمد بالایی دارند و صنعت طراحی لوگو یکی از پولساز ترین حوزه های طراحی گرافیک است، اما باید بدانی که همه طراحان لوگو درآمد بالایی ندارند. اما چرا؟

تفاوت اصلی طراحان ثروتمند با طراحان کم درآمد چیست؟

همه ما شنیده ایم که طراحان حرفه ای برای یک لوگو میلیون ها تومان دریافت می‌کنند اما در آن سوی بازار افراد بسیار زیادی هستند که حاضرند با ۵۰ هزار تومان لوگو طراحی کنند!

تفاوت یک طراح حرفه ای لوگو با درآمد بالای ده میلیون تومان در ماه با یک طراح بسیار کم درآمد فقط در نحوه آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور دیدن است. یادگیری طراحی لوگو چیزی نیست که فقط با یادگیری چند ابزار ساده و انجام چند پروژه انجام شود. برای یادگیری اصولی طراحی لوگو، باید به تمام جوانب مسلط شوید. یادگیری طراحی لوگو باید توسط اساتید درجه یک که خود طراح لوگوی حرفه‌ای هستند انجام شود و طبق یک برنامه منظم تکمیل شود.

انتخاب پکیج برای طراحی لوگو یکی از دغدغه های اصلی علاقه‌مندان است، زیرا همانطور که فهمیدی یک انتخاب اشتباه در انتخاب مدرس و پکیج می‌تواند تو را ماه ها از هدفت دور کند و درنهایت سرد و بی انگیزه شوی. در بین پکیج های طراحی لوگو که تعداشان هم بسیار زیاد است، قطعا بهترین انتخاب برای تو پکیج طراحی لوگوی گرافیستار است، زیرا:

 • از بهترین اساتید کشور استفاده شده است،
 • قیمتی بسیار مناسب دارد، به طوری که با اولین پروژه چند برابر هزینه آن را درمی‌آوری،
 • مسیر آموزشی استانداردی دارد، تضمین می‌کنیم که به یک طراح لوگوی حرفه ای تبدیل شوی،
 • سطح بسیار بالایی دارد، حتی اگر صفر هم باشی در پایان دوره به سطحی از توانایی می‌رسی که برای برترین برند ها لوگو طراحی کنی

معرفی پکیج آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور

ممکن است یکی از بهترین تخصص‌ها برای هر طراح گرافیک، طراحی لوگو با استفاده از ایلوستریتور باشد. این کار به شما امکان ورود به دنیای حرفه‌ای طراحی لوگو را می‌دهد و از طریق ابزارهای قدرتمند و حرفه‌ای ایلوستریتور، می‌توانید کیفیت بالایی در کار خود برآورده کنید. لوگو به عنوان یک عنصر اساسی در هویت بصری یک شرکت، سازمان، برند یا حتی وبسایت استفاده می‌شود. این عنصر گرافیکی، نماد، نشانه یا تصویری کوچک است که با استفاده از اشکال، رنگ‌ها، فونت و سبک خاصی طراحی می‌شود. هدف اصلی لوگو، ارائه یک شناسه سریع و قابل تشخیص برای برند یا سازمان به مخاطبان و مشتریان است.

در دوره آموزشی طراحی لوگو با استفاده از نرم افزار ایلوستریتور، تلاش شده است تا به صورت جامع و جذاب به طراحی لوگوهای نیمه حرفه‌ای در محیط برنامه ایلوستریتور پرداخته شود. این دوره به شما امکان می‌دهد تا از ابزارهای قدرتمند و متنوع موجود در فتوشاپ بهره ببرید و یک لوگوی مناسب و حرفه‌ای را برای هر نوع کسب و کار طراحی کنید. هدف اصلی این دوره آموزشی، تبیین مفاهیم کلیدی در طراحی لوگو و ارائه چندین پروژه عملی و کاربردی در این حوزه است.

تفاوت فتوشاپ و ایلوستریتور چیست

دوره آموزش طراحی لوگو مناسب چه کسانی است؟

دوره‌های آموزش طراحی لوگو برای افرادی با اهتمام به طراحی گرافیک و خلاقیت مفید است. افراد زیر می‌توانند از این دوره‌ها بهره‌برد:

۱-طراحان گرافیک: اگر شما یک طراح گرافیک هستید و می‌خواهید مهارت‌های خود را در طراحی لوگو بهبود بخشید، دوره‌های طراحی لوگو برای شما مناسب است. این دوره‌ها به شما نکات و تکنیک‌های طراحی لوگو را آموزش می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا به طراحی لوگوهای حرفه‌ای و زیبا برای مشتریانتان بپردازید.

۲-کارشناسان بازاریابی و برندینگ: آشنایی با طراحی لوگو برای کارشناسان بازاریابی و برندینگ بسیار مهم است. این دوره‌ها به شما نحوه انتقال ارزش و شناسایی یک برند در طراحی لوگو را آموزش می‌دهند. با این آموزش‌ها، شما می‌توانید بهبود برند مشتریان خود را توسط طراحی لوگوهای شناخته شده و قابل تذکری ایجاد کنید.

۳-کارآفرینان و صاحبان کسب و کار: در طراحی لوگو، لوگوی یک کسب و کار می‌تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. اگر شما یک کارآفرین هستید و می‌خواهید لوگوی خاصی برای کسب و کارتان ایجاد کنید، دوره‌های طراحی لوگو به شما کمک می‌کنند تا مفهوم، ارزش و شخصیت کسب و کارتان را در لوگویی جذاب و قابل تذکر بیان کنید.

۴-علاقه‌مندان به طراحی گرافیک: اگر شما به طراحی گرافیک علاقه‌مند هستید و می‌خواهید در زمینه طراحی لوگو مهارت‌هایتان را بهبود بخشید، دوره‌های طراحی لوگو به شما امکان می‌دهند تا از اصول و تکنیک‌های طراحی لوگو آگاهی کسب کنید و مهارت‌های خود را تقویت کنید.

دوره‌های طراحی لوگو برای افرادی با سطوح مختلف تجربه موجود است، از مبتدی تا پیشرفته. پس اگر شما در هر سطحی از تجربه طراحی قرار دارید، همچنان می‌توانید از این دوره‌ها بهره‌برداری کنید و مهارت‌های خود را تقویت کنید.

دوره پیشنهادی: پکیج آموزش ایلوستریتور پیشرفته

اما چگونه پروژه بگیریم و کسب درآمد کنیم؟

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم یک مثال را با هم بررسی می‌کنیم. دو تی‌شرت را تصور کن، یکی از آن ها مارک “نایک” است و دیگری هیچ لوگو یا مارکی ندارد، شما اگر در انتخاب آزاد بودید کدام را انتخاب می‌کردید؟ قطعا تی‌شرت نایک هم گران تر است و هم پرفروش تر. همین مثال برای درک قدرت لوگو و برند کافی است.

حالا خود را جای شرکت ها بگذار، اگر یک شرکت یا استارت آپ داشتی به یک طراح ارزان قیمت و بی کیفیت پروژه می‌دادی یا یک طراح حرفه ای ولی گران تر؟ حتما پروژه را به یک طراح حرفه‌ای می‌دادی. متاسفانه اکثر افراد تصور می‌کنند در پونیشا و امثال این سایت ها می‌توانند درآمد بالایی را کسب کنند اما پروژه های معتبر و با دستمزد بالا هرگز به سایت های فری‌لنسری سپرده نمی‌شوند. این نوع پروژه ها به طور مستقیم به طراحان داده می‌شوند و برای آن باید به فن بازاریابی و گرفتن پروژه مسلط باشی.

اگر بتوانی با شرکت ها و کسب و کار ها مستقیما وارد همکاری شوی درآمدت چند برابر یک فریلنسر پونیشا خواهد شد و بسیار سریع تر پیشرفت می‌کنی و روزی در بین برترین طراحان لوگوی ایران قرار خواهی گرفت. ما برای اولین بار در ایران دوره ای را طراحی کرده ایم که در آن می‌آموزی چگونه حتی بدون نمونه کار قبلی، با معتبر ترین شرکت ها وارد همکاری شوی و از آن ها پروژه دریافت کنی. این دوره که حاصل تجربه چندین ساله ما در بازاریابی و گرفتن پروژه است به تنهایی ۷۹ هزار تومان به فروش می‌رسد اما برای شرکت کننده های دوره تخصصی طراحی لوگوی ما رایگان است.

دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور] 2

تنها یک هفته با بازار کار فاصله دارید:

یادگیری لوگو به شکل حرفه ای می‌تواند ماه ها طول بکشد، اما با پکیج طراحی حرفه ای لوگوی گرافیستار، تنها یک هفته زمان برای یادگیری طراحی لوگو لازم است. استاد این دوره سابقه بالایی در طراحی و آموزش طراحی لوگو دارد و با کمک این تجربه، این مهارت ارزشمند و پولساز را به شما در یک هفته می‌آموزد. اگر همین الان در این دوره آنلاین شرکت کنی، یک هفته بعد یک متخصص طراحی لوگو هستی و با کمک دوره جانبی بازاریابی و گرفتن پروژه، می توانی درآمد زایی بالا از اینترنت را تجربه کنی. انتخاب با خودت است، می‌توانی الان در این دوره شرکت کنی و به سرعت و اصولی طراحی لوگو را بیاموزی و هفته بعد وارد بازار کار شوی یا می‌توانی به دنبال آموزش های متفرقه باشی و هفته بعد سردرگم به دنبال یادگیری لوگو باشی.

مبلغ سرمایه گذاری این دوره ۶۹۹ هزار تومان است که برای مدت محدودی با تخفیف ویژه به قیمت ۳۴۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. فراموش نکن دوره ۷۹ هزار تومانی بازاریابی و گرفتن پروژه را نیز رایگان دریافت می‌کنی. دلیل اینکه از کلمه “سرمایه گذاری” استفاده کردیم این است که شما این مبلغ را برای موارد بی ارزش خرج نمی‌کنی، بلکه با این آموزش می‌توانی در خانه‌ات یک کسب و کار طراحی لوگو راه اندازی کنی و چند ده برابر مبلغ سرمایه گذاری برای خرید دوره را در ۳ ماه اول کسب کنی.

همین الان ۶۵ دقیقه از محتوای پکیج صفر تا استادی طراحی لوگو را رایگان دانلود کن

بازار کار پیش روی شما پس از یادگیری طراحی لوگو

طراحی لوگو به صورت آزادکاری یا فریلنسری انجام می‌شود. اصول آن مرتبط با بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و استفاده از پلتفرم‌های فریلنسری مانند پونیشا است. همچنین، شرکت‌های مختلف با رده‌های کاری متفاوت به طراحان لوگو نیاز دارند. پس از آموزش طراحی لوگو، شما می‌توانید با استفاده از این تخصص درآمد دلاری کسب کنید، به راحتی از طریق سایت‌های فریلنسری بین‌المللی. به همین دلیل، ما دوره‌ای را برای آموزش طراحی لوگو حرفه‌ای با استفاده از نرم‌افزار Illustrator آماده کرده‌ایم. این دوره به طراحی لوگو با ادوب ایلوستریتور و طراحی المان‌ها با این نرم‌افزار می‌پردازد. در طول دوره، علاوه بر آموزش طراحی لوگو با ایلوستریتور و طراحی المان‌ها با آن، اصول طراحی لوگو و مطالب مرتبط نیز تدریس می‌شود. این دوره مناسب برای همه افراد است؛ زیرا با مباحث مقدماتی در طراحی لوگو با ایلوستریتور شروع شده و سپس به آموزش پیشرفته طراحی لوگو با این نرم‌افزار می‌پردازد.

دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور] 4

شرکت در این دوره کاملا بدون ریسک است:

مجموع شرکت کنندگان دوره های گرافیستار به بیش از ده هزار نفر می‌رسد و بسیار خرسندیم که اعلام کنیم که یکی از بالاترین نرخ های رضایت و وفاداری مشتریان در بین آموزشگاه های اینترنتی را داریم و به همین دلیل این دوره را گارانتی ۱۰۰ درصد کرده ایم. اگر از کیفیت آموزش راضی نبودی یا بین گفته ها و آموزش مغایرتی وجود داشت کافی است به پشتیبانی پیام دهی تا پولت را برگردانند. در واقع این یک خرید بدون ریسک است، زیرا اگر راضی نبودی یا نتیجه نگرفتی با کمال رضایت وجه‌ات را بر می‌گردانیم.

 • اگر می‌خواهی از خانه‌ات پروژه های طراحی لوگو بگیری و کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنی،
 • اگر می‌خواهی یک کسب و کار طراحی لوگو راه اندازی کنی و به درآمد های بالا برسی
 • و اگر قصد داری بدون پرداختن هزینه های میلیونی کلاس های حضوری، تنها در یک هفته این مهارت ارزشمند را بیاموزی

همین الان در دوره شرکت کن. قطعا این یکی از بهترین انتخاب های زندگی ات خواهد بود و چند ماه بعد از انتخابت بسیار راضی خواهی بود. از طریق دکمه زیر وارد دوره شو.

دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور] 6

سرفصل

فصل مقدماتی 70 دقیقه

 • 1- نحوه ی ایجاد سند جدید

  13 دقیقه
 • 2- کار با لایه ها

  11 دقیقه
 • 3- معرفی انواع لوگو

  15 دقیقه
 • 4- روانشناسی رنگ در طراحی لوگو

  30 دقیقه
 • فصل اول معرفی ابزارها 231 دقیقه

 • 1- ابزار های selection و ابزار های Pen و زیرمجموعه های ان

  21 دقیقه
 • 2- طراحی دو تا شکل با ابزار های ویدیوی قبلی و اشنایی با Gradient و Type tool

  36 دقیقه
 • 3- اشنایی با Transform و طراحی لوگوی ناسا

  47 دقیقه
 • 4- اشنایی با ابزار Shape Builder و ابزار های Segment و Curvature tool

  49 دقیقه
 • 5- اشنایی با pathfinder و ابزار Mesh و اشنایی با Clipping Mask

  26 دقیقه
 • 6- طراحی لوگوی BMW و Adidas

  52 دقیقه
 • فصل دوم تکنیک ها و افکت ها 82 دقیقه

 • 1- آموزش تکنیک Blend بخش اول

  9 دقیقه
 • 2- آموزش تکنیک Blend بخش دوم

  12 دقیقه
 • 3- آموزش تکنیک Blend بخش سوم

  24 دقیقه
 • 4- آموزش تکنیک Blend بخش چهارم

  15 دقیقه
 • 5- آموزش افکت های متن

  7 دقیقه
 • 6- آموزش افکت 3d

  15 دقیقه
 • فصل سوم ایده یابی و طراحی لوگو 102 دقیقه

 • 1- 5 نکته ی اساسی در طراحی لوگو

  6 دقیقه
 • 2- ایده یابی و اتود زدن لوگو تصویری

  13 دقیقه
 • 3- طراحی لوگوی تصویری در ایلوستریتور

  18 دقیقه
 • 4- ایده یابی و اتود زدن لوگو تایپ

  10 دقیقه
 • 5- طراحی لوگوی تایپی در ایلوستریتور

  23 دقیقه
 • 6- ایده یابی و اتود زدن لوگو ترکیبی

  6 دقیقه
 • 7- طراحی لوگوی ترکیبی در ایلوستریتور

  24 دقیقه
 • فصل چهارم طراحی لوگو 121 دقیقه

 • 1- طراحی لوگوی ایکس باکس

  25 دقیقه
 • 2- طراحی لوگوی پلی استیشن

  25 دقیقه
 • 3- طراحی لوگوی CNN

  10 دقیقه
 • 4- آموزش ساخت نسبت طلایی

  20 دقیقه
 • 5- طراحی لوگوی اپل

  12 دقیقه
 • 5- طراحی لوگوی مونوگرام

  19 دقیقه
 • 6- طراحی لوگوی توییتر

  10 دقیقه
 • نظرات کاربران
 • pic-person
  محمد افضل (فریلنسر برتر پونیشا)

  آموزش های گرافیستار واقعا عالی هستن و همینطور بسیار کاربردی و مثل خیلی از آموزش های تو بازار نیستن ک در ازای هزینه سنگینی ک میگیرن حتی لحن آموزش هاشونم گیرا نیست. بی شک بعد از تهیه مجموعه مورد نظر و بعد با تمرین و پشتکار و دیدن آموزش ها مطمئنا به هدفی که توی بازار گرافیک دارید میرسید

 • pic-person
  آرمان محمدی (فریلنسر برتر پونیشا)

  مجموعه آموزش های گرافیستار واقعا حرفه ایی و فوق العاده آماده شده و آموزش ها درجه بالایی داره من که از خریدش پشیمون نشدم، چون تونستم با یادگیری و ساخت چند نمونه کار خوب فعالیتم رو در پونیشا آغاز کنم و به درآمد بالا برسم و مطمئن باشید شما هم به موفقید بالا می رسید

 • pic-person
  جناب ذاکری (فریلنسر برتر انجام میدم)

  سلام و خسته نباشید در مورد این دوره می تونم بگم که بی نظیره و یکی از معدود دوره های است که با حوصله ی زیاد مطالب بطور کامل و جامع اموزش داده شده و بسیار مفید و کار بردی بوده و بسیار عالی و تشکر فراوان از شما و دست اندر کاران

 • نگار کهندانی
  امیر شریفی
  محمد فرزان
  پشتیبانی ۲۴ ساعته

  شما میتوانید از طریق یکی از راه های زیر با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

  تماس تلفنی 09370192483
  پشتیبانی تلگرام
  سوالات متداول

  + آیا بعد از اتمام دوره توانایی ورود به بازار کار را خواهم داشت؟

  بله قطعا! دوره آموزش طراحی لوگو به نحوی تهیه شده که شما را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد صد در صد آماده میکند.

  + آیا تضمین درآمدزایی این دوره واقعی است؟

  این دوره به نحوی تنظیم شده تا توانیی بالایی در اجرای پروزه های عملی و حرفه یی بدست می آورید. پس شک نکنید با ساخت نمونه کارهای خوب با همین یک نرم افزار میتوانید به درآمد میلیونی برسید!

  + آیا این دوره ی آموزش پیش نیازی هم احتیاج دارد؟

  خیر؛ این دوره از صفر شروع میشود و مبانی نرم افزار را با هم یاد می گیریم و در نهایت به مرحلۀ پیشرفته و اجرای پروژه ها خواهیم رسید.

  + تمام طول دوره و آموزش ها آماده هستند؟

  بله. تمام آموزش ها در حال حاضر آماده دانلود هستند و آپدیت های بعدی هم به آنها اضافه خواهد شد.

  قبل از سرمایه گذاری روی دانش خود و شرکت در دوره های آموزشی گرافیستار حتما از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. همچنین بعد از خرید پشتیبانی ۱۶ ساعته ی ما را در تلگرام و وبسایت خواهید داشت

  نکات و توضیحات قبل از خرید 1 - قبل از خرید حتما ویدیو معرفی و نمونه آموزش های رایگان محصول را به طور کامل مشاهده کنید. 2 - این پکیج برای تمام افرادی که می خواهند در سطح حرفه ایی طراحی لوگو کنند توصیه می شود. 3 - حجم فایل های دانلودی با فشرده سازی ( 1.54 گیگابایت ) میباشد. 4 - این دوره بروی ویندوز یا مک قابل اجرا می باشد. 5 - ارسال پستی این پکیج حدود 2 الی 5 روز با توجه به شهر شما زمان خواهد برد. 6 - هرگونه مشکل در پرداخت یا مشاوره ی خرید از طریق پشتیبانی تلگرام امکانپذیر می باشد @mymajidyousefi
  قیمت اصلی دوره : 1.299 هزار تومان
  قیمت دوره با تخفیف 649 هزار تومان
  افزودن به سبد خرید (دانلودی)
  آخرین دیدگاه 27 دیدگاه

  27 پاسخ به “دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور ✔️[+پروژه محور]”

   1. با سلام این دوره کاملا متفاوت از دوره مقدماتی تا پیشرفته ایلوستریتور هست و همون طور که از عنوانش مشخصه به مبحث صفرتا استادی طراحی لوگو پرداخته شده که مبحثی جامعی هست که در این دوره بطور تخصصی فقط به این موضوع پرداخته شده
    موفق باشید

  1. سلام ببخشین برای یادگیری طراحی لوگو اول باید پکیج صفر تا صد ایلوستریتور رو بخریم و یاد بگیریم بعد سراغ این پکیج بیایم یا همین پکیج در حد لزوم ایلوستریتور رو آموزش داده و کافیه؟!

   1. سلام و درود
    خیر نیازی به تهیه دوره صفر تا صد ایلوستریتور نیست
    چون در فصل اول و دوم همین دوره مقدمات کار با ایلویتریتور و در کل هر چیزی که نیاز به طراحی لوگو هست رو آموزش دادیم و نیازی به پیش زمینه و دوره ی تکمیلی دیگری نیست

  2. سلام و عرض ادب به شما گرافیستاری های عزیز من سایت شما را از یک طراح لوگو شنیدم و خیلی تعریف کردند، من هم مشتاق به خرید دوره صفر تا صد اطراحی لوگو شدم چون خیلی علاقه دارم، فقط یه سوال سیستم من جای دی وی دی نداره میتوانم دوره را دنلود کنم؟

  3. با سلام میخواستم بدونم که بعد از خرید این پکیج این دوره (آموزش بازاریابی برای گرافیست ها و تدوینگران فریلنسر) هم در اختیار ما قرار میگیره یا نه ممنون از پاسخگوییتون

  4. سلام یه سوال داشتم بعد از دیدن این اموزش میشه لوگویی مثل سایت های طراحی لوگو مثل بلو مارکتینگ و ارمکده طراحی کرد و کسب در امد کرد

   1. سلام
    دوره طراحی لوگو خودش یک تخصص و مسیر عالی و درخشان در جهت درآمد زایی هست
    که تو این پکیج آموزش طراحی لوگو از صفر تا اجرای انواع پروژه های حرفه ایی آموزش داده شده، طوری که احتیاج به پیش نیاز یا دوره ی تکمیلی دیگیی نداره
    و با دیدن و تمرین آموزش ها و چند نمونه کار خوب مسیر کاری شما در این حوزه هموار می‌شود

  5. سلام و عرض ادب
   بنده یک دوره جامع طراحی لوگو دیدم (از یک مرجع دیگر) و تقریبا تمام ایلستریتور و کار با ان را میشناسم/ اما مشکل بنده اینکه توانایی ورود به بازار کار را پیدا نکردم / اشناءالله ایا بعد این دوره میتونم بدون دوره یا اموزش دیگری بصورت فریلنسر درامد مناسب کسب کنم؟(یعنی حاوی اموزش های بازار کار هم هست؟)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  enemad-logo