پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ

299 هزار تومان با تخفیف 599 هزار تومان
ثبت نام در دوره آموزشی
ضمانت محصول
599 هزار تومان 299 هزار تومان
گارانتی بازگشت وجه در صورت تناقض و عدم نتیجه

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ

افزودن به سبد خرید (دانلودی)
مدت زمان دوره 10 ساعت
تعداد دانشجویان 436 نفر
سطح دوره صفر تا 100
این پکیج تا 3 سال دارای آپدیت رایگان برای خریداران می باشد
پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ

قبل از هر چیزی حتما ویدیو زیر را ببینید

ویژگی های کلیدی این دوره
همراه با آموزش رایگان نحوه ی گرفتن پروژه های میلیونی
ضمانت آپدیت و پشتیبانی دوره تا سه سال
آموزش از صفر تا حرفه ای، مخصوص ورود به بازار کار

اول از همه باید بگم کالیگرافی شاخه‌ای از فعالیت‌های گرافیکی می‌باشه که تو ایران کمتر کسی به اون تسلط داره. توی دنیا به دلیل پیچیدگی رسم الخط زبان فارسی اصلا کسی از کالیگرافی فارسی سر در نمیاره. پس خیلی راحت بگم کالیگرافی یک سرش مستقیم به دلار وصل هست. دیگه خودتون می‌دونید که نون تو چیه؟ خب فرض کنید قیمت دلار ۱۰ تومن هست و شما برای یک طرح ساده از فرد خارجی ۱۰۰ دلار دستمزد می‌گیرید. بله به همین راحتی با نصف روز وقت گذاشتن یک میلیون تومان در آمد خواهید داشتید.

کالیگرافی چیست؟

آموزش کالیگرافی در فتوشاپ یعنی هنر سایه زنی، خیلی ساده اش این میشه کاری کنی که متن به گونه‌ای به نظر برسه که انگار روی کاغذ نوشته شده. خب همه می‌دونیم که فونت‌های زیادی به زبان فارسی با خط شکسته و … وجود داره. اما زبان فارسی چون خیلی پیچیده است و حروف به هم می‌چسبند سایه زدنش کار سختی هست. خلاصه توی دنیا کسی که کالیگرافی زبان چینی و فارسی رو بلد باشه استاد تمام محسوب میشه.

کالیگرافی از نظر من یعنی دلار

هنر کالیگرافی بسیار جالب هست ولی هیچ گربه‌ای برای رضای خدا که ماهی نمی‌گیره؟ همانطور که از ظاهر این طراحی پیدا است. این هنر به تمدن و هنر ایران زمین بر می‌گرده. توریست و گردشگر‌های خارجی هم که عاشق هنر و تمدن ایران هستند. یعنی کافیه یک آژانس مسافرتی توی آلمان یک بنر تبلیغاتی با طراحی کالیگرافی فارسی بزنه. اول از همه اون توی پول غوطه ور میشه و دومین نفر اون طراح کالیگرافی فارسی که هر روز باید طرح بزنه هر طرح هم تقریبا ۱۰۰ دلار و دیگه خودتون حساب کنید توی ماه چقدر میشه. ( البته از زیر سنگ میشه چنین طراح استادی پیدا کرد)

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 1چجوری در کالیگرافی به درجه استادی برسیم؟

اکثر آموزش‌های گرافیکی با یک سرچ ساده در اینترنت قابل دسترس هستند اما کالیگرافی مخصوص زبان فارسی هست و افراد غیر بومی اصلا از زبان فارسی سر در نمیارند چه برسه ویدئو کالیگرافی درست کنند. پس بدونید که آموزش به زبان فارسی درباره کالیگرافی به شدت محدود هست. اگر هم آموزشی باشه خیلی جزئی هست و تو  ۴ الی ۵ دقیقه جمع شده.

تیم گرافیستار با چندین سال تجربه‌ حرفه‌ای در زمینه آموزش مجموعه ویدئو‌های را با زبان فارسی برای شما تهیه کرده است. این مجموعه در قالب ۹ فصل ارائه می‌شود. که در ادامه به برخی از  ویژگی‌های آن می‌پردازیم

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 3ویژگی‌های دوره آموزش استادی کالیگرافی چیست؟

محصولی که می‌خرید باید به دلتون بچسبه و خلاصه از خریدتون لذت ببرید. این یعنی محصول همه چی تمام باشه. حالا چرا این دوره همه چی تمام هست؟

مجموعه کامل کالیگرافی فارسی و عربی

اول از همه راجب پول سازی این رشته یادم رفت بگم که اگر کالیگرافی فارسی رو یاد بگیرید در حقیقت کالیگرافی عربی رو نیز یاد گرفتید و به راحتی می‌تونید طرح عربی هم بزنید. پس علاوه بر دلار با کله میرید توی دکل‌های نفت.

نکته مهم این مجموعه از صفر تا صد کالیگرافی نیست. این مجموعه از منفی ۵ شروع میشه. یعنی کسی که حتی نمی دونه چجوری فتوشاپ رو باز کنه نیز ما براش آموزش رو در نظر گرفتیم. پس هیچ چیزی جا نمونده.

تمرین تمرین تمرین

از قدیم گفتند راز برتری و استاد شدن در هر امر، تمرین هست. توی این دوره ما در پایان هر فصل تمرین‌های زیادی رو برای شما قرار دادیم تا دستتون تند بشه. البته باید بگم که ۵ فصل از این آموزش به پروژه عملی اختصاص داده شده که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می‌شویم.

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 5

ما به کیفیت محتوامون افتخار می‌کنیم

بعد از چندین سال تجربه‌ در زمینه آموزش گرافیک به این مهم رسیدیم که کیفیت راز ماندگاری یک کسب و کار می‌باشه. تضمین این مصحول کیفیت بی نظیر و همچنین سابقه درخشان مدرس کالیگرافی می‌باشه. به شما نیز توصیه می‌کنم پس از پایان این دوره و وارد شدن در بازار کار هموار طرح‌های با کیفیت بزنید تا ماندگار شوید.

ارتباط با استاد در ۲۵ ساعته شبانه روز

ما در این دوره حجت رو بر دانشجو‌یان از نظر کیفیت محتوا تمام کردیم. اما اگر هر لحظه برای شما مشکلی پیش اومد اصلا جا نگرانی نیست. می‌تونید با شخص استاد در ارتباط باشید. فرقی نمیکنه کجای دنیا هستید یا ساعت چند شب می‌باشه. پشتیبانی برای شما تا آخر عمر فعال است.

دوره آموزش حرفه‌ای کالیگرافی شامل چیست؟

برای ما فرقی نمی‌کند شما در چه سطحی هستید. اصلا نمیدونی فتوشاپ چی هست. این دوره از لحظه باز کردن فتوشاپ شروع می‌کنه و آخرش یه طراح حرفه‌ای می‌شوید که در یک چشم بهم زدن یک طرح وان یکاد میلیون تومنی میزنه.

فصل اول: مقدمه

خب این قسمت خوراک اون دوستای هست که اصلا سر از گرافیک و فتوشاپ و … در نمیارند. در این فصل به طور کامل به تمامی این مباحث می‌پردازیم. سپس با مفهوم کالیگرافی بیشتر آشنا می‌شویم. در  پایان این فصل نیز با نرم ‌افزارهای شکسته نویسی که کار شما را راحت تر می‌کنند آشنا می‌شوید.

فصل دوم: آشنایی کامل با ابزار Pen

خلاصه بگم بهتون، کسی که کالیگرافی بلده از سایر نرم‌افزار‌های گرافیکی هم خیلی راحت سر در میاره. در همین دوره شما با خیلی از مباحث اصلی فتوشاپ از جمله ابزار Pen آشنا می‌شوید. پس اگر کالیگرافی برات پول میسازه. فتوشاپ نیز میتونه پولدارت کنه

فصل سوم: اصول سایه زنی تک حرفی

این بخش با سایر زبان‌ها دنیا مشترک هست. یعنی همه زبان‌های دنیا کالیگرافی تک حرفی را دارند. پس با یادگیری این قسمت نیز می‌توانید خیلی راحت طرح کالیگرافی سایز زبان‌های دنیا را نیز بزنید.

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 7فصل چهارم: اصول سایه زنی دو حرفی

اسم این فصل رو دوستان ویراستار اشتباه زدن. در حقیقت اسم این فصل دروازه پول هست. از این قسمت به بعد هست که نیاز بازار دنیا به شما جدی می‌شود. رسم الخط زبان فارسی بر خلاف انگلیسی به گونه‌ای هست که حروف به هم می‌چسبند. در این مرحله  شما یاد می‌گیرید که چگونه این حروف را سایه بزنید. این فصل رو خیلی جدی بگیرید زیرا می‌تونه آینده مالی شما را دگرگون بکنه.

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 9فصل پنجم الی نهم: پروژه عملی

یکی از محور‌های اصلی آموزش کالیگرافی ما این هست که شما با کار عملی آشنا بشید. این که بتونید نکاتی که یاد گرفتید را در عمل نیز اجرا کنید بهترین نقطه یادگیری است. در فصل‌های پنجم الی نهم ما پروژه‌های عملی رو به شما یاد می‌دهیم نظیر علمدار کربلا، وان یکاد و …

آموزش جامع کالیگرافیاین فصل از دو جهت برای شما مفید هست:

 1.  ما پروژه‌های روی انتخاب کردیم که پیچیده هستند. پس اگر این مباحث رو یاد بگیرید به راحتی می‌توانید از پس سایر طرح‌ها بر بیاید.
 2. قطعا هنگام مصاحبه کاری اولین چیزی که از شما خواسته می‌شود رزومه و نمونه کار هست. این طرح‌ها به‌گونه‌ای می‌باشد که جزو آثار فاخر کالیگرافی محسوب می‌شود یک نمونه کار قوی برای شما خواهد بود که شانس پذیرش در مصاحبه رو چندین برابر برای شما می‌کند.

همین الان ۲۵ دقیقه از محتوای پکیج جامع استادی در کالیگرافی را رایگان دانلود کن


پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 12

ضمانت نامه

برای اون عزیزانی که سابقه گذراندن دوره آموزشی با تیم گرافیستار را دارند، قطعا کیفیت و سطح آموزشی بهترین ضمانت می‌باشد. اما دوستان جدیدی که همراه ما هستند، نیز شامل ضمانت نامه رسمی گرافیستار می‌شوند به دو شرط:

۱- عدم تناقض: اگر در فایل و محتوای ارسالی برای دانشجوی این دوره، با عناوین داخل توضیحات سایت مغایرتی وجود داشت می‌توانید تمامی وجه خود را باز بگیرید.

۲- نتیجه گیری: قطعه لازمه برتری در هر امر تمرین و تلاش است. اما اگر فرد با پشت سر گذراندن این دوره و تلاش خود نتواست نتیجه مطلوبی بگیرید، گرافیستار  مدعی می‌شود تمامی وجه پرداختی فرد کارآموز را به طور کامل باز دهد.

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 14

سخن پایانی

دورانی که درآمد صرفا از طریق استخدام بود مثل دهه ۶۰ و ۷۰ به پایان رسیده. امروز، روز سرعت و تکنولوژی می‌باشد. فضای اینترنت این بستر را فراهم کرده که با خود اشتغالی به درآمد میلیونی برسید. همانطور که گفتیم با هر طرح کالیگرافی برای افراد خارجی تا یک میلیون تومن نیز می‌تونید درآمد داشته باشید. در داخل نیز قیمت هر طرح بین ۲۰۰ الی ۳۵۰ تومن است. با یک حساب و کتاب ساده متوجه خواهید شد که قیمت این مجموعه از نصف یک طرح ساده کالیگرافی نیز کمتر است.

طرح کالیگرافی ایرانی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید نرخ قیمت طرح‌های کالیگرافی حرفه‌ای ذر بازار داخلی ایران  به ۱ الی ۲ میلیون نیز می‌رسد. منبع تصویر وبسایت معتبر پونیشا می‌باشد. پس قطعا تردید در خرید این دوره نوعی خودکشی محسوب می‌شود. زیرا از فردای خرید محصول می‌توانید ۲۱ برابر قیمت خرید آن را در هر روز و برای هر طرح درآمد کسب کنید.از بازار داغ بازار‌های خارجی نیز براتون گفتم که توی دنیا چقدر به طراح کالیگراف فارسی و عربی زبان نیاز هست.

پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ 17

سرفصل

فصل اول: آشنایی با کالیگرافی 29 دقیقه

 • 1- کالیگرافی چیست؟تفاوت آن با تایپوگرافی

  9 دقیقه
 • 2- نصب نرم افزار شکسته نویسی

  20 دقیقه
 • فصل دوم: آشنایی کامل ابزار PEN 62 دقیقه

 • آموزش ابزار Pen – بخش اول

  20 دقیقه
 • آموزش ابزار Pen – بخش دوم

  25 دقیقه
 • آموزش ابزار Pen – بخش سوم

  15 دقیقه
 • فصل سوم: اصول سایه زنی تک حرف 108 دقیقه

 • اصول سایه زنی تک حرف – بخش اول

  32 دقیقه
 • اصول سایه زنی تک حرف – بخش دوم

  39 دقیقه
 • اصول سایه زنی تک حرف – بخش سوم

  38 دقیقه
 • فصل چهارم: اصول سایه زنی دو حرف 198 دقیقه

 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش اول

  26 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش دوم

  27 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش سوم

  32 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش چهارم

  25 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش پنجم

  34 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش ششم

  22 دقیقه
 • اصول سایه زنی دو حرف – بخش هفتم

  32 دقیقه
 • انجام پروژه عملی سایه زنی احسان 38 دقیقه

  انجام پروژه عملی سایه زنی علمدار کربلا 31 دقیقه

  انجام پروژه عملی سایه زنی فراموشم نکن 45 دقیقه

  انجام پروژه عملی سایه زنی star 22 دقیقه

  انجام پروژه عملی سایه زنی وان یکاد 40 دقیقه

  نظرات کاربران
 • pic-person
  محمد افضل (فریلنسر برتر پونیشا)

  آموزش های گرافیستار واقعا عالی هستن و همینطور بسیار کاربردی و مثل خیلی از آموزش های تو بازار نیستن ک در ازای هزینه سنگینی ک میگیرن حتی لحن آموزش هاشونم گیرا نیست. بی شک بعد از تهیه مجموعه مورد نظر و بعد با تمرین و پشتکار و دیدن آموزش ها مطمئنا به هدفی که توی بازار گرافیک دارید میرسید

 • pic-person
  آرمان محمدی (فریلنسر برتر پونیشا)

  مجموعه آموزش های گرافیستار واقعا حرفه ایی و فوق العاده آماده شده و آموزش ها درجه بالایی داره من که از خریدش پشیمون نشدم، چون تونستم با یادگیری و ساخت چند نمونه کار خوب فعالیتم رو در پونیشا آغاز کنم و به درآمد بالا برسم و مطمئن باشید شما هم به موفقید بالا می رسید

 • pic-person
  جناب ذاکری (فریلنسر برتر انجام میدم)

  سلام و خسته نباشید در مورد این دوره می تونم بگم که بی نظیره و یکی از معدود دوره های است که با حوصله ی زیاد مطالب بطور کامل و جامع اموزش داده شده و بسیار مفید و کار بردی بوده و بسیار عالی و تشکر فراوان از شما و دست اندر کاران

 • نگار کهندانی
  امیر شریفی
  محمد فرزان
  پشتیبانی ۲۴ ساعته

  شما میتوانید از طریق یکی از راه های زیر با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

  تماس تلفنی 09370192483
  پشتیبانی تلگرام
  سوالات متداول

  + آیا بعد از اتمام دوره توانایی ورود به بازارکار را خواهم داشت؟

  بله قطعا! دوره آموزش کالیگرافی به نحوی تهیه شده که شما را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد صددرصد آماده میکند.

  + آیا تضمین درآمدزایی این دوره واقعی است؟

  این دوره به نحوی تنظیم شده تا توانیی بالایی در اجرای پروزه های عملی و حرفه یی بدست می آورید. پس شک نکنید با ساخت نمونه کارهای خوب با همین یک نرم افزار میتوانید به درآمد میلیونی برسید!

  + آیا این دوره ی آموزش پیش نیازی هم احتیاج دارد؟

  خیر؛ این دوره از صفر شروع میشود و مبانی نرم افزار را با هم یاد می گیریم و در نهایت به مرحلۀ پیشرفته و اجرای پروژه ها خواهیم رسید.

  + تمام طول دوره و آموزش ها آماده هستند؟

  بله. تمام آموزش ها در حال حاضر آماده دانلود هستند و آپدیت های بعدی هم به آنها اضافه خواهد شد.

  قبل از سرمایه گذاری روی دانش خود و شرکت در دوره های آموزشی گرافیستار حتما از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. همچنین بعد از خرید پشتیبانی ۱۶ ساعته ی ما را در تلگرام و وبسایت خواهید داشت

  نکات و توضیحات قبل از خرید 1 - قبل از خرید حتما ویدیو معرفی و نمونه آموزش های رایگان محصول را به طور کامل مشاهده کنید. 2 - این پکیج برای تمام افرادی که می خواهند کار حرفه ایی با کالیگرافی را شروع کنند توصیه می شود. 3 - حجم فایل های دانلودی با فشرده سازی ( 2.49 گیگابایت ) میباشد. 4 - این دوره بروی ویندوز یا مک قابل اجرا می باشد. 5 - ارسال پستی این پکیج حدود 2 الی 5 روز با توجه به شهر شما زمان خواهد برد. 6 - هرگونه مشکل در پرداخت یا مشاوره ی خرید از طریق پشتیبانی تلگرام امکانپذیر می باشد @mymajidyousefi
  قیمت اصلی دوره : 599 هزار تومان
  قیمت دوره با تخفیف 299 هزار تومان
  افزودن به سبد خرید (دانلودی)
  آخرین دیدگاه 7 دیدگاه

  7 پاسخ به “پکیج آموزشی جامع استادی در کالیگرافی با فتوشاپ”

  1. بی شک کامل ترین دوره ی کالیگرافی بود

   همه چیز از صفر و مرحله به مرحله با اجرای کلی مثال مخصوصا ۵ پروژه ی آخر که شاهکار بود
   موفق باشید

  2. سلام
   دوستان ببینید من ۱۹ سالمه و این پکیج رو خریدم من یه آموزش دیگه خریده بودم برای ایلوستریتور ولی راستش خودتون میدونید با دیدن ویدیو حوصلتون سر میره و شاید انگیزهتون کم بشه من که خودم اینطور شده بودم ولی این محصول اون مشکل ها رو نداره خداروشکر(به هر حال هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری)، این رو مطمئن باشید و واقعا واقعا آموزش ها عالیه یعنی منظورم اینکه توش استاد عزیز یک طرحی رو برای مثال و آشنایی میزنه که بیشتر یاد بگیرید کلا بگیرید ضرر نمیکنید مثل یک دوست صمیمی به شما گفتم(اگه بخرید میفمید چه آموزش جامعی هست). خیلی وقته که دنبال یه همچین آموزشی بودم البته تو ذهنم برای فتوشاپ بود که اگه آموزش جامعی پیدا کنم میگیرم ولی اینو که خریدم دیدم که واقعا اون آموزش که مد نظرم داشتم واقعا جامع هست و کلا خیلی عالیه برای بازار کار. من خودم می خوام برنامه نویس بشم که طراحی Ui من خیلی خیلی ضعیفه ولی این پکیج رو انتخاب کردم چون تو ویدیو های رایگانش واقعا قدرت و مهارت استاد رو میبینید اینکه دیگه بماند.
   خداقوت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *