×

آموزش فتوشاپ (به صورت ۰ تا ۱۰۰ + ویدئو)

ابر قدرت ویرایش در جهان، نرم افزاری که سالهای سال بی رقیب بوده و همچنان در حال رشد و افزودن امکانات است؛ احتیاج به فتوشاپ در زمینه‌ی گرافیک برای طرح کتب و مجلات، نقاشان هنری، عکاسان، طراحان نرم افزار، انیمیشن سازها، تبلیغاتی‌ها و.. نان شب را به این برنامه گره زده! یادتان باشد که در هرزمینه‌ای تقاضا بالا باشد بازار کار نیز مطلوب است.

فتوشاپ فقط یک ویرایشگر عکس نیست؛ با فتوشاپ میتوانید خلق کنید و دنیایی جدید بسازید، ایده‌های خلاقانه‌ی خود را بدون محدودیت نقش ببندید و توانایی‌های خود را به همه ثابت کنید و از همه مهم تر، کسب درامد کنید!

با آموزش فتوشاپ کارهای بزرگی میتوان انجام داد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

کاربردهای فتوشاپ

قدم اول برای آموزش فتوشاپ این است که بدانید با فتوشاپ چه کارهایی میتوان کرد؛ فتوشاپ که همیشه از پرکاربردترین نرم افزارهای دنیا بوده کاربردهای فراوانی دارد؛ ابزارهای فتوشاپ به شما این اجازه را میدهد که ویرایش‌های فوق العاده‌ای بر تصاویر انجام دهید، از روتوش و بازسازی عکس تا خلق طرح‌های متنوع و نقاشی دیجیتال.

فضای باز و ابزارهای فتوشاپ محدودیت را در طراحی گرافیک درهم میشکند و شما را در پیاده سازی ایده‌های ذهنتان یاری میکند؛ اگر حس میکنید که خلاقیت بالایی دارید فتوشاپ به شما کمک میکند تا ضمن استفاده‌های شخصی خود از هنرتان درامدهای هنگفتی به جیب بزنید.

تصور کنید که هر برند کسب و کار مجازی حداقل به یک لوگو و پوستر تبلیغاتی نیاز دارد و این یعنی کسب و کارهای کوچک و بزرگ همگی بدنبال یک طراح خوب هستند تا ایده‌های ناب را برایشان خلق کند. برای اینکه دنیای طراحی گرافیک را زیرپا یگذارید لازم است ابتدا بصورت حرفه‌ای آموزش ببینید تا بتوانید به همه‌ی مشتریان خود لبخند رضایت را هدیه کنید.

کسب درامد از فتوشاپ

ایا میخواهید در بازار کسب و کار اینترنتی همه فن حریف بشوید؟ پس باید با یک آموزش صحیح و کوتاه، مطالب مفیدی را یاد بگیرید تا بتوانید از راه‌های مختلف درامد کسب کنید.

اگه از ما بپرسید که راحت ترین راه پولدار شدن در اینترنت چیست، رک و راست به شما میگوییم فقط فتوشاپ؛ حال چرا فتوشاپ؟ چون اگه فتوشاپ بلد باشید میتوانید ویرایش عکس کنید، نقاشی دیجیتال بکشید، طرح‌های گرافیکی بزنید، ویرایش ویدئو انجام بدهید، افکت گذاری و اصلاح رنگ عکس‌ها را انجام بدهید، بنر و پوستر تبلیغاتی بزنید، برا برندهای بزرگ لوگوی شیک طراحی کنید و حتی میتوانید طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ را تجربه کنید!

دوستان عزیز، هرکدام از مواردی که به شما گفتیم، به‌تنهایی یک بازار مفصل در دیجیتال مارکتینگ دارند و شما با آموزش فتوشاپ اگر حتی در یک زمینه موفق باشید میتوانید مثل هنرهای خود را مثل بمب درفضای اینترنت منفجر کنید!

چرا باید آموزش های گرافیستار را انتخاب کنیم؟

اساتید دوره‌ها بهترین اساتید کشور هستند

آموزش‌ها هم برای مبتدی و خوب است و هم سطح وسط

قیمت‌های استثنایی برای آموزش پیشرفته

نتیجه: کیفیت + تخفیف = گرافیستار

آماده شروع هستی؟

خب حالا وقتشه از روش هایی که برات در نظر گرفتیم آموزش فتوشاپ رو شروع کنی! یاد باشه باید توی این راه تمرین و تکرار مداومی داشته باشی تا بتونی بهترین نتیجه ممکن رو به دست بیاری!

ما هم به صورت متنی و هم به صورت تصویری و حتی به صورت پروژه محور در قابل یک دوره آموزشی صفر تا صد فتوشاپ رو بهت یاد میدیم تا خودت توی این زمینه استان بشی! فطق کایفه با ما همراه باشی و از مطالب ما که بخش عمده اش رایگانه، استفاده کنی.

آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا فوق پیشرفته در قالب پروژه

در این مجموعه آموزش صفر تا صد فتوشاپ را در قالب ۱۷ ساعت آموزش به شکل کاملا کاربردی، ویژه بازار کار از صفر تا صد به شکل عملی و حرفه ایی به زبان فارسی یاد خواهید گرفت.

قیمت دوره: ۳۹۹ هزار تومان

۵۰ درصد تخفیف به مدت محدود

با تخفیف بخرید: ۱۹۹ هزار تومان

0