کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+۶ کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات)

امتیاز 4.80 ( 5 رای )

کاربرد های موشن گرافیک

کاربرد های موشن گرافیک چیست و فرصت های شغلی آن کجاست؟

کاربرد های موشن گرافیک گونه ای از فیلم سازی است که برای تولید آن از گرافیک متحرک استفاده می شود. در این آثار دو هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر تلفیق شده و از قابلیت های هر دو جهت انتقال محتوا و پیام استفاده می شود. تا همین چند سال پیش محتوای متنی پادشاه محتوای سطح وب بود اما به مرور زمان محتوای تصویری جای محتوای متنی را گرفت و بدون شک آینده محتوا در تسخیر محتوای تصویری خواهد بود.

یکی از ارکان اصلی محتوای تصویری، آموزش موشن گرافیک است که با توجه به استفاده رو به رشد از اینترنت و افزایش جستجوهای ویدئویی، موشن گرافیک و انیمیشن ها در سراسر جهان محبوب شده‌اند. امروزه با همه گیر شدن رسانه های تصویری و البته تاثیر تبلیغات ویدئویی، موشن گرافیک ها رونق زیادی در بازار تبلیغات پیدا کرده‌اند. اهمیت و قدرت موشن در برندسازی و تبلیغات بر هیچ کس پوشیده نیست. یکی از مزیت های مهم موشن گرافیک انتقال پیام در کمترین زمان است. در این مقاله کاربرد های موشن گرافیک را بررسی می کنیم و با فرصت های شغلی آن آشنا می شویم.

تولید تبلیغات تلویزیونی

ساخت فیلم تبلیغاتی به علت هزینه های بسیار سنگین کارگردان، گروه فیلم برداری، اجاره استدیو، دستمزد بازیگران و ده ها مورد دیگر تبدیل به کابوسی برای شرکت ها و سفارش دهنده های تبلیغات شده است اما موشن گرافیک به علت جذابیت بسیار زیاد برای مخاطبین و هزینه کمتر ساخت آن نسبت به فیلم تبلیغاتی بسیار مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است.

اکثر برند های بزرگ خارجی و داخلی برای تبلیغات تلویزیونی به موشن گرافیک رو آورده اند و مخاطبان هم بسیار به تبلیغاتی که با موشن گرافیک ساخته می شوند علاقه نشان می دهند.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 24

ساخت محصولات و دوره های آموزشی

کاربرد های موشن گرافیک برای ساخت محصولات آموزشی استفاده وسیعی پیدا کرده است و پیش‌بینی میشود در آینده درصد زیادی از محصولات آموزشی به شکل موشن گرافیک وارد بازار شوند. یادگیری بسیاری از مباحث پیچیده با موشن گرافیک بسیار ساده می شود و این ویژگی برای آموزش هایی مثل آموزش های دانشگاهی یا آموزش های مخصوص کودکان استفاده زیادی دارد، به علاوه آموزش هایی که با موشن گرافیک ساخته می شوند بسیار جذاب تر آموزش های عادی هستند و مخاطبان به آن ها علاقه بیشتری نشان می دهند.

ساخت اینفوگرافیک

ارائه آمار به شکل سنتی برای هیچکس جذاب نیست و حتی با حوصله ترین مخاطبان هم به خواندن چند صفحه عدد و آمار علاقه ای نشان نمی دهند، اما همین آمار اگر به شکل یک موشن گرافیک یک دقیقه ای عرضه شود، بسیاری از مخاطبان به آن توجه می کنند. خبرگزاری ها و سایر حوزه های مشابه به قدرت اینفوگرافیک پی برده اند و کمتر خبرگزاری را پیدا می کنید که از قدرت موشن گرافیک در اینفوگرافیک استفاده نکند.

کاربرد موشن در ساخت اینفوگرافیک

ساخت تیتراژ فیلم ها و انیمیشن ها

تقریبا همه تیتراژ های شروع و پایانی فیلم ها و انیمیشن ها با موشن گرافیک ساخته می‌شوند و کمتر کارگردان و تهیه کننده ای مایل است از تیتراژهای ساده و قدیمی استفاده کند و همه به دنبال ساخت تیتراژ های گیرا و خلاق هستند و موشن گرافیک بهترین راهکار برای ساخت تیتراژ های جذاب و خلاقانه است.

طراحی انیمیشن های رابط کاربری اپلیکیشن ها (ui/ux)

بسیاری از حرکات نرم و روان در اپلیکیشن ها با موشن گرافیک ساخته شده است، به طور مثال می توان در انیمیشنی کردن منوها و سایر قسمت های سایت از موشن گرافیک استفاده کرد، علاوه بر این تقریبا تمام ویدیوهایی که در اپلیکیشن ها استفاده میشود به شکل موشن گرافیک ساخته شده است.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 27

معرفی خدمات و محصولات کسب و کار های نوپا

بسیاری از استارت آپ ها و کسب و کار های نوپا نیاز به ویدیوهایی دارند که خدمات و محصولات آن ها را به شکل ساده معرفی کند تا مخاطبان با کسب و کار آن ها آشنا شوند. موشن گرافیک برای این نیاز بهترین گزینه است زیرا هم با انعطاف بالایی که دارد میتوان پیچیده ترین مباحث را به شکلی ساده توضیح داد و هم جذابیت بسیار بالایی دارد.

بازاریابی ویدیویی و تبلیغات اینترنتی

تمایل شرکت ها برای برندسازی و بازاریابی ویدیویی در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام بسیار افزایش داشته است و در این میان کاربرد های موشن گرافیک در بازاریابی و برندسازی شرکت ها بسیار زیاد است. اکنون کمتر شرکت معتبری را پیدا می کنید که در شبکه های اجتماعی خود از موشن گرافیک استفاده نکرده باشد. استفاده از موشن گرافیک در شبکه هایی مثل اینستاگرام علاوه بر اینکه به برندسازی کمک می کند، باعث تعامل بیشتر مخاطب و برند نیز می شود.

علاوه بر بازاریابی و برندسازی، تبلیغات اینترنتی هم وابستگی زیادی به موشن گرافیک دارد و اگر نگاهی به تبلیغات ابتدای ویدیو یوتیوب و آپارات بیندازید می‌بینید تعداد زیادی از این تبلیغ ها به شکل موشن گرافیک هستند.

سادگی ساخت، هزینه کمتر نسبت به ویدیو، علاقه قشر جوان و امکان وایرال شدن ویدیوها تعدادی از دلایل استفاده از موشن گرافیک در این حوزه هستند.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 29

کاربرد های موشن گرافیک برای وب‌سایت

موشن گرافیک در زمینهٔ وب‌سایت افزایش زمان ماندن در وب‌سایت موردنظر است. به همین دلیل است که اکثر کسب‌وکارهای لندن حداقل یکی از این انیمیشن‌ ها را در وب‌سایت خوددارند. از دیگر کاربردهای موشن گرافیک استفاده در سخنرانی‌ها است تا جالب‌توجه باشد. آمار و ارقامی که در نمایشگاه‌های ارتباطات کسب‌وکار استفاده می‌شود، برای شنوندگان بسیار خسته‌کننده می‌شوند. آمار و ارقام موجود در این سخنرانی‌ها با استفاده از پویانمایی‌های گرافیکی حرکتی تخیلی و جذاب ساخته می‌شود. دیگر مواردی که می توان اشاره کرد در آموزش‌وپرورش منطقه‌ای است.

چه نرم افزاری برای ساخت موشن گرافیک مناسب است؟

انیمیت کردن لوگوها و ساخت گیف

بسیاری از لوگو های متحرک یا لوگو موشن هایی که در اول و آخر ویدیوها می بینید با موشن گرافیک ساخته شده است و امروزه تبدیل به یک استاندارد برای هر کسب و کاری است که ویدیو تولید می کند شده است.

گیف ها هم جز جدا نشدنی شبکه های اجتماعی هستند و به طور مثال اخیرا به شکل گسترده در تبلیغات تلگرامی استفاده می شوند.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 31

جمع بندی

در این مقاله ۹ مورد از رایج ترین کاربرد های موشن گرافیک را برسی کردیم اما قطعا تعداد کاربرد های آن به ده ها مورد میرسد، نکته مهم این است که به عنوان هنرمند کمی خلاقیت به خرج دهید و از افراد مطرح ایده بگیرید تا بتوانید حوزه مورد علاقه خود را پیدا کنید.

اگر تصمیم به یادگیری موشن گرافیک در جهت تولید محتوای ویدیویی گرفته اید، ما در گرافیستار یکی از پرطرفدار ترین دوره های موشن گرافیک را عرضه کرده ایم و با شرکت در این دوره غیرحضوری، طی ده روز از صفر تبدیل به یک متخصص موشن گرافیک میشوید. همچنین یک دوره جانبی به قیمت ۲۴۹ هزار تومن را رایگان دریافت خواهید کرد که به شما نحوه گرفتن پروژه های میلیونی موشن گرافیک و بازاریابی را آموزش می دهد.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 33

+۶ کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات و بازاریابی ویدیوئی

در سال‌های اخیر، تبلیغات و محتوای ویدیویی به طرز قابل توجهی اصلاح و تغییر کرده است. استفاده از طراحی حرکتی (موشن گرافیک) امکان را فراهم می‌کند تا داستان‌های پیچیده را به سرعت و شتاب بیشتری منتقل کنیم. گرافیک متحرک به راحتی محتوای ویدیویی را درک کرده، توجه بیشتری را جلب می‌کند و تضمین می‌کند که برند شما تأثیری قابل توجه در ذهن بینندگان به جا می‌گذارد. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از موشن گرافیک برای نمایش برندها و محصولات خود استفاده کنند. این اقدام می‌تواند تأثیر مثبتی روی مخاطب داشته باشد که به ماندگاری آن امری می‌افزاید. نباید تعجب کرد که موشن گرافیک به عنوان ستون فقرات صنعت تبلیغات شناخته می‌شود، زیرا برندهای بیشتری از آن استفاده می‌کنند و تبلیغاتی را ارائه می‌دهند که نظر بیننده را جلب می‌کند و بر جا می‌ماند. پس در ابتدا به معرفی موشن گرافیک می­پردازیم و در ادامه به بیان مزیت­ های موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ خواهیم پرداخت.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یک انیمیشن بر پایه رنگ، حرکت، متن و کرافیک است که برای نمایش محتواهای تصویری از آن استفاده می­شود. در حقیقت در فیلم­ هایی که شخصیت خاصی در آن وجود نداشته و روایت داستانی قوی نداشته باشد، موشن گرافیک به خوبی می­تواند منتقل ­کننده پیام سازنده باشد. معمولا از موشن گرافیک در تهیه انیمیشن ­های مربوط به معرفی محصول و ساخت لوگو موشن استفاده می­شود.

سال­ های زیادی است که برندهای مطرح در صنایع مختلف با استفاده از موشن گرافیک به معرفی برند خود می­پردازند. در واقع می­توان موشن گرافیک را یک روش ثابت شده و موثر در جهت انتقال پیام ­های مهم شما به مخاطبان معرفی نمود. به گونه ­ای که انتقال پیام به شکلی زیبا و مختصر و مفید صورت می­ گیرد.

حتما بخوانید: کمیک موشن چیست؟ چرا کمیک موشن بسازیم؟

قابلیت های موشن گرافی در تبلیغات و جذب مشتری

موشن گرافیک، که به عنوان یک هنر دیجیتال شناخته می‌شود، همانند سایر پدیده‌های مدرن، ویژگی‌هایی مهم دارد، و یکی از این ویژگی‌ها “سرعت” است. اگر قصد دارید محصول یا برند خود را در پادکست‌ها و مقالات به مخاطبان معرفی کنید، ممکن است به خوبی موفق شوید. اما در تبلیغات و بازاریابی، عوامل مهم دیگری نیز اهمیت دارند، مانند سرعت، گزینه‌های متنوع و جذابیت. واقعیت این است که شما تنها نیستید که تبلیغ می‌کنید، بنابراین باید تفاوت‌هایی را نسبت به رقبای خود ایجاد کنید.

در انتخاب نوع محتوایی که تولید می‌کنید، باید به چندین نکته توجه کنید. یکی از دلایلی که موشن گرافیک در فضای مجازی به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، این است که به شما امکان می‌دهد تا به طور نامحدودی عمل کنید. تأثیر موشن گرافیک در حوزه مارکتینگ و تبلیغات می‌تواند به جذابیت بصری آن خلاصه شود. در واقع، همه مشتریان و مخاطبان می‌دانند که ارائه دهندگان محصولات و خدمات به دنبال تعریف خاصی از کار خود هستند. بنابراین، فقط ارائه و توصیف خدمات و محصولات قادر به جذب کافی مخاطبان نخواهد بود. می‌توان موشن گرافیک را مانند یک داستان فوق‌العاده برای یک فیلم تصور کرد که مخاطب را به خود جذب می‌کند و جذابیتی خاص در تبلیغات ایجاد می‌کند.

چرا باید از موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ استفاده کنید؟

استفاده از ویدئو مارکتینگ در عصر حاضر برای تمامی کسب و کارها کار ساده ­ای است. نکته مهم این است که نوع ویدئوی استفاده شده بر طبق کسب و کار شما تولید شده باشد. قبل از اینکه در این باره تصمیمی بگیرید باید درک درستی از مفهوم اساسی انواع ویدئوها داشته باشید. بر همین اساس در ادامه این مطلب به بیان ۶ مزیت اساسی موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ خواهیم پرداخت.

 • ۱. موشن گرافیک برای لوگو موشن

برای اینکه لوگوی خود را با پرش به نمایش بگذارید، انیمیت کردن لوگو به شما پیشنهاد می­شود و روش ایده­ آل برای این کار استفاده از موشن گرافیک می­ باشد. یکی از مزایای مهم لوگو موشن چشمگیر بودن آن برای مخاطب است. پس اگر در نظر دارید که لوگوی شما به گونه ­ای جذاب و سرگرم­ کننده دیزاین شود که در خاطر مخاطبان بمانید استفاده از لوگو موشن به شما پیشنهاد می­شود. اگر تمایل به یادگیری حرفه ای لوگو موشن دارید پیشنهاد دارم با کلیک بروی بنر زیر وارد دوره ی پروژه محور ساخت لوگو موشن در آکادمی گرافیستار شوید:

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 35

 • ۲. موشن گرافیک برای محصولاتی که از لحاظ بصری قوی نیستند عالی است

اگر محصولات یا خدمات شما همانند محصولات نرم­ افزاری، اپلیکیشن ­ها یا کامپوننت فناوری دارای ظاهر جذابی نیستند می­توانید موشن گرافیک را به عنوان فرشته نجات خود در جهت جذابیت برندتان انتخاب کنید. گرافیک­ های متعدد و جذاب می­تواند کلیه محصولات یا خدمات بد شکل­ را هم به طرز شگفت­ انگیزی برای مخاطب جذاب جلوه دهد.

اهمیت موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ و بازاریابی دنیای محصولات دیجیتالی همواره بیشتر از قبل می­شود. برندهایی مثل Uber، Spotify، یا Headspace توانسته­ اند با استفاده از موشن گرافیک به یک هویت بصری یکسان دست یابند.

اگر موشن گرافیک را برای معرفی محصول خود انتخاب کرده ­اید باید بدانید که مشتری شما حتی پس از استفاده از محصولات هم خودش را در دنیای بصری محصول شما تصور می­کند. این امر موجب شده است که برندهای برتر دنیای فناوری، استفاده از موشن گرافیک در ویدئو مارکتینگ را سرلوحه برنامه بازاریابی خود قرار داده ­اند.

حتما خوانید: موشن وایت برد چیست؟ دلیل انتخاب + نحوه ی استفاده

 • ۳. می‌توانید یک برندسازی بصری ظریف و ماهرانه‌ انجام بدهید

برخی از برندها استفاده از انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی را امری ساده می­دانند. یکی از مزایای عمده موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ این است که به نوعی می­توانید حس پیچیدگی را در ویدئوهای خود ایجاد کنید و با استفاده از صداگذاری، فونت­، طرح حروف، رنگ­ها و انواع حرکات مختلف روی تصاویر می­توانید یک موشن گرافیک متناسب با شخصیت برند خودتان را تهیه و تولید کنید. این واقعیت بیانگر این امر است که هر ویدئویی که ظاهری لذت بخش و فریبنده داشته باشند می­تواند نمایانگر واقعیت هر برند باشد.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 39

 • ۴. برای نشان دادن نکات، آمارها و مزایا بسیار ایده‌آل است

انتقال پیام ­ها و اطلاعات به مخاطبان به شکلی ساده و قابل فهم اهمیت بسیاری دارد. این فرایند سخت به وسیله موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ ساده خواهد شد. برطرف کردن آشفتگی­ های موجود به وسیله موشن گرافیک در ویدئو مارکتینک و تمرکز بر روی پیام اصلی برندتان به سادگی اتفاق خواهد افتاد. با ارائه پیام خود در قالب عناصر بصری و استفاده از موشن گرافیک می­توانید پیام خود را به خوبی بیان کنید. همچنین موشن گرافیک برای ویدئوهای توضیحی هم گزینه ایده ­آلی خواهد بود. مخاطبان از دیدن اطلاعات تخصصی و پیچیده خسته می­شوند و بهتر است که از پیام­ های ساده و سریع برای انتقال اطلاعات خود در ویدئوها استفاده کنید. با این حساب موشن گرافیک همان چیزی است که می­تواند شما را در این مسیر هدایت کند.

 • ۵. با سبک‌های دیگر انیمیشن خوب ترکیب می‌شود

تلفیق موشن گرافیک با دیگر سبک­ های انیمیشن کار ساده است و همین امر باعث می­شود که بتوانید از لوگو موشن خود در انتهاب هر نوع ویدئویی استفاده کنید. امکانات بسیاری ار موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ وجود دارد که با استفاده از خلاقانه از آنها می­توانید فراتر از حد تصور در مقابل دید مخاطب ظاهر شوید. شما می­توانید از امکانات موشن گرافیک در انیمیشن­ های ۲بعدی و ۳بعدی و همچنین لایو اینستاگرام استفاده نمایید و با کنار هم چیدن سبک­ های متعدد توجه مخاطب را به خوب جلب کنید. جلوه­ های متمایز و جذاب در موشن گرافیک می­تواند به خوبی مخاطبان را مجذوب خود کند.

 • ۶. کارهای موشن گرافیک ظاهری چشمگیر دارند

سال­ های زیادی است که گرافیک در دسترس انسان ­ها قرار دارد. چشم­ های ما همواره به استفاده خلاقانه از حرکات ظریف و جذاب و عناصر و رنگ­ها کشیده می­شود و این امر بخشی از موجوذیت انسان­ ها را شکل می­دهد که پیوندی عمیق با نحوه تکامل ما در طول صدها هزار سال دارد. این امر همان دلیل مهم تاثیر طراحی­ های گرافیکی در عصر حاضر است. با استفاده کردن از طراحی­ های جذاب معرفی کار خود می­توانید تاثیر عمیقی بر روی ذهن مخاطبان خود بگذارید. اهمیت این موضوع را در نظر داشته باشید که اولین برخورد مخاطب با برند شما در زمان و مکان مناسب می­تواند سرنوشت­ ساز باشد

6 دلیل استفاده از موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ 21

اصلی‌ترین کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات

بدون شک، استفاده اصلی از موشن گرافیک در تبلیغات مدرن، برندسازی و معرفی محصول است که در نتیجه آن، فروش افزایش می‌یابد، درآمد ارتقا می‌یابد و مشتریان جذب می‌شوند. تولید انواع موشن گرافیک مانند لوگوی متحرک، گیف (GIF)، ویدیوهای کوتاه و غیره، و انتشار آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی، وب سایت‌های مختلف و رسانه‌های تصویری می‌تواند نام یک محصول یا برند خاص را در ذهن مخاطبان تثبیت کند.

در قرن بیست و یکم، تبلیغات نیز مانند سایر فعالیت‌های تجاری، تحت تأثیر تحولات و پیشرفت‌های فناوری قرار گرفته‌اند. با استفاده از موشن گرافیک در تبلیغات، می‌توان به‌خوبی مخاطبان هدف را به جذب و توجه خود مشغول نمود. همچنین در طراحی وب‌سایت‌ها نیز بهره‌گیری از انواع موشن گرافیک، منجر به افزایش ترافیک و تعداد بازدیدکنندگان و خریداران می‌شود. استفاده از این ابزارهای تبلیغاتی، تعامل بیشتر مصرف‌کنندگان را ایجاد کرده و تعداد سفارشات آن‌ها را افزایش می‌دهد. به طور کلی، در بازار رقابتی امروز، استراتژی‌های تبلیغاتی مدرن مانند موشن گرافیک، اساسی برای کسب مزیت رقابتی، متمایز شدن از رقبا و حفظ و جذب مشتریان هستند.

حتما بخوانید: بهترین روش شروع یادگیری موشن گرافیک چیست؟

تاثیرات موشن گرافیک در برندسازی

موشن گرافیک یکی از ابزارهای قدرتمند در برندسازی است و تاثیرات مثبت بسیاری بر روی شناخت و ارتباط با برند دارد. در زیر تاثیرات موشن گرافیک در برندسازی را بررسی می‌کنیم:

 1. جذب توجه: موشن گرافیک به دلیل حرکت و جذابیت بصری خود، توانایی بالقوه‌ای در جلب توجه مخاطبان دارد. با استفاده از جلوه‌های بصری و حرکت، موشن گرافیک می‌تواند به سرعت و با تاثیر بیشتری نسبت به محتواهای استاتیک، توجه مخاطبان را به برند جلب کند.
 2. ارتقای شناخت برند: با استفاده از موشن گرافیک، برند می‌تواند هویت و مقصد خود را به طور قابل توجهی بهتر به مخاطبان منتقل کند. از طریق استفاده از انیمیشن‌ها، حرکت‌ها و جلوه‌های ویژه، برند می‌تواند پیام و شناختی مشخص را به تصویر بکشاند و در ذهن مخاطبان جا بیاندازد.
 3. ایجاد ارتباط عاطفی: موشن گرافیک قادر است ارتباط عاطفی بین برند و مخاطبان را تقویت کند. با استفاده از حرکت، جلوه‌های بصری پویا و موسیقی مناسب، موشن گرافیک می‌تواند احساسات و ارزش‌های برند را به طور قوی‌تری منتقل کند و ارتباط عاطفی محکم‌تری را با مخاطبان ایجاد کند.
 4. تفسیر بهتر اطلاعات: موشن گرافیک به دلیل شکل‌پذیری بالا و توانایی نمایش فرآیندها و اطلاعات به صورت زنده، می‌تواند بهترین روش برای تفسیر اطلاعات پیچیده و مفاهیم سخت را فراهم کند. با استفاده از انیمیشن و حرکت، موشن گرافیک می‌تواند فرآیندها و محصولات برند را به طور واضح و قابل فهم نشان دهد و مخاطبان را در درک بهتری از برند و محصولاتش یاری کند.
 5. تمایز و یادآوری: استفاده از موشن گرافیک برای برندسازی می‌تواند باعث تمایز برند از رقبا شود. طراحی‌ها و جلوه‌های بصری منحصر به فرد در موشن گرافیک می‌توانند برند را به یک شناسه خاص تبدیل کنند و در ذهن مخاطبان به عنوان یک برند متمایز و قابل تشخیص جا بیاندازند. همچنین، حرکت و جذابیت بصری موشن گرافیک می‌تواند باعث یادآوری قوی‌تر برند در ذهن مخاطبان شود.

به طور کلی، استفاده از موشن گرافیک در برندسازی می‌تواند به تقویت شناخت برند، جذب توجه، ایجاد ارتباط عاطفی، تفسیر بهتر اطلاعات و تمایز برند کمک کند. این روش می‌تواند برند را به یک سطح بالاتر از ارتباط و تعامل با مخاطبان برساند و باعث ایجاد ارتباطی قوی و برقراری همبستگی بین برند و مخاطبان شود.

جمع‌ بندی موشن گرافیک در ویدیو مارکتنیگ

نگاه مخاطب با ویدئوهای تکراری اشباع شده است و هر نوع تنوع می­تواند آنها را مجذوب کند. امروزه بهترین راهکار برای ویدئو مارکتینک استفاده خلاقانه از انیمیشن و موشن گرافیک است. این روش می­تواند به شکلی حرفه­ ای و مجذوب­ کننده مخاطبان را با برند شما آشنا کند و به شکل دیگری به معرفی محصولات و خدمات شما منجر شود.

کاربردهای موشن گرافیک ✔️(+6 کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات) 41

ارسال در :
لینک کوتاه :