آموزش ساخت فتوکلیپ – کلیپ عکس با پریمیر

امتیاز 3.75 ( 4 رای )

آموزش ساخت فتوکلیپ در پریمیر

سلام خدمت همراهان سایت گرافیستار

در این قسمت از آموزش های رایگان پریمیر می خوایم نحوه ی ساخت فتوکلیپ یا همون ساخت کلیپ عکس را با نرم افزار پریمیر رو کار کنیم.

انجام تدوین ها و ساخت جلوه های بصری پیشرفته قطعا نیاز داشتن تخصص بالایی در زمینه ی خودشه، اما ساخت فتوکلیپ از اون دسته کارهایی هست که هر فردی با داشتن کمترین دانشی نسبت به برنامه و حوزه یاد شده می تونه عکس های شخصی یا غیر شخصی خودش را با گذاشتن کنار هم و با تلفیقی از موزیک و افکت ها یک کلیپ جذاب و تماشایی رو درست کند.

پکیج آموزش مقدماتی تا پیشرفته پریمیر، پروژه محور مناسب بازار کار

در این آموزش پریمیر یاد می گیرید که چطور بصورت کامل و راحت عکسهای خود را به یک فتوکلیپ یا کلیپ عکس تبدیل کنید. در ابتدا کنار هم گذاشتن و ترکیب عکس ها، موزیک و متن هارو یاد می گیریم، سپس به سراغ متحرک سازی تصاویر و متن ها با استفاده از ساخت کیفریم می ریم که کلیپمون از حالت ساده و خسته کننده بیرون بیاد. آموزش فارسی نویسی در پریمیر و ساخت متن های هماهنگ با موزیک رو یاد می گیریم و در بخش ویژه کار علاوه بر اعمال ترانزیشن بین عکس ها، آموزش حذف پرده سبز در پریمیر رو در قالب ویدیوهای خاص که به حرفه ایی تر شدن ویدیومون کمک می کنه رو یاد می گیریم

نحوی مچ کردن تصاویر با سکانس، متحرک سازی تصویر، ساخت کیفریم، ترانزیشن گذاری و استفاده از فوتیج های پرده ی سبز از جمله نکاتی هست که در این آموزش یاد خواید گرفت.

آموزش ساخت فتوکلیپ

آموزش ساخت فتوکلیپ

۵/۵ ( ۱ نظر )