آموزش استفاده از پروژه های آماده ی نرم افزار پریمیر

امتیاز 4.67 ( 3 رای )

آموزش استفاده پروژه های آماده پریمیرپروژه آماده پریمیر چیست؟

پروژه های آماده همون طور که از اسمش مشخص هست، یکسری قالب های زیبا و حرفه یی که توسط افزاد متخصص طراحی و آماده سازی شده است. هر برنامه یی پروژه های آماده خودش را داره مثل افترافکت، سینما فوردی و پریمیر. که افراد سازنده فایل پروژه یی و یا در واقع لایه باز ساختشون را در ازای گرفتن هزینه یا رایگان در اختیار دیگر دوستان قرار می دهند.

در این میان سایت های خارجی VideoHive و MotionArray در این میان پیشتاز هستند و روزانه جدیدترین پروژه های آماده پریمیر رو که توسط حرفه یی ترین افراد ساخته شده را جهت ارائه به کاربران قرار می دهند.

وبسایت گرافیستار هم همیشه سعی بر این داشته تا بهترین این پروژه ها را در اختیار همراهان خودش قرار دهد. که شما در بخش پروژه های آماده ی پریمیر می توانید به تعداد بالایی از این پروژه ها به شکل رایگان دسترسی داشته باشید.

معرفی شغل تدوینگر | تدوینگر کیست؟

چگونه از پروژه های آماده پریمیر استفاده کنیم؟

استفاده از این پروژه ها کاره آسانی است و برخلاف ساختنشان نیاز به تخصص بالایی ندارد. فقط کافیه آموزش پریمیر را در حد متوسط بلد باشید.

با این حال بنا به درخواست بیشتر دوستان عزیز، ما آموزش فارسی استفاده از این پروژه هارو در قالب چندین مثال متفاوت به شکل کامل بررسی کردیم تا دیگر مشکل از این بابت نباشد.

تماشای انلاین آموزش

آموزش استفاده از پروژه های آماده در پریمیر:

در ابتدا باید در فایل ها دنبال فایل پروژه یی پریمیر با پسوند PRPROJ باشید، باید به این نکته توجه کنید تا پروژتان درنسخه ی برنامه ی پریمیری که نصب دارید، قابل اجرا باشد. یعنی اگر پروژه یی در نسخه ی ۲۰۱۷ ساخته شده باشد، دیگر در نسخه های پایین تر قابل اجرا نیست ولی در نسخه های بالاتر مشکلی ندارد.

و در اکثر مواقع هم با اینکه پروژه در برنامه باز میشود، چنین پیامی در اول پروژه، مینی بر این که ورژن ساخته شده این پروژه با ورژنی برنامه ی شما مطابقت ندارد که از شما می خواهد عملیات تبدیل رو انجام بدید که این کار براحتی قابل اجام است و مشکلی ندارد.

بعد از باز کردن پروژه یقینا با تعداد زیادی سکانس روبه رو می شوید که در نگاه اولیه کمی گیج کننده است. ولی خوشبختانه اکثر پروژه های استاندارد با پوشه بندی و ساختار مناسب، دیگر مشکل چگونه از پروژه های آماده استفاده کنیم؟ رو از بین می برد.

معمولا اکثر سازنده های پروژه های آماده، پوشه ای به نام Place Holder یا Edit در Bin ایجاد می کنند. در این پوشه ها همانطور که از نامش مشخص هست، سکانس یا سکانس هایی قرار دارد که می توانید فوتیج های خود را در آن قرار دهید.

مثلا در تصویر زیر می بینید که سازنده پوشه ای به نام Edit place holders ایجاد کرده است . و در داخل آن پوشه های دیگری قرار داده که هر کدام دارای سکانس هایی هست که مربوط به جایگذاری عکس، لوگو،فیلم و حتی موسیقی دلخواه خودتان می باشد.

بعد از جایگزینی رسانه هایتان در سکانس های فرعی، در نتیجه می توانید کار نهاییتان را در سکانس اصلی ببینید و با زدن کلید Ctrl + M اقدام به خروجی گرفتن کنید.

امیدواریم توانسته باشم مشکل استفاده از پروژه آماده در پریمیر را در این ویدیوی آموزشی حل کرده باشم.

آموزش حذف نویز صدا به روش حرفه ایی در پریمیر

تنها استفاده از پروژه های آماده نمی تواند کاری برای شما پیش ببرد چون که شما باید با اصول و قواعد تدوین و ساخت تیزر در پریمیر آشنا باشید و در کنارش استفاده از پروژه ها می تواند به شما کمک کند. (در ضمن هر شخصی با کمی دانش یا همین ویدیوی آموزشی می تواند یک خروجی به مشتری تحوبل دهد، ولی این اصلا هنر نیست و در اکثر مواقع نتیجه راه و کار بن بست است). اگر قصد دارید تا به شکل حرفه یی نرم افزار پریمیر را از پایه تا پیشرفته یاد بگیرید و پیشنهاد دارم سری به پکیج آموزش پریمیر ما بزنید. چرا که در این مجموعه تمام انچه شما برای حرفه یی شدن و کسب درآمد از پریمیر نیاز دارید را به شکل کامل خواهید آموخت.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
15420 بازدید