بهترین روش شروع یادگیری موشن گرافیک چیست؟

یادگیری موشن گرافیک

آموزش موشن گرافیک را از کجا شروع کنیم؟ (بهترین روش یادگیری)

در دنیای امروز راه های متنوعی برای یادگیری هر موضوع وجود دارد و دغدغه اصلی افراد انتخاب مسیر صحیح و درست برای آموزش است. موشن گرافیک به علت درآمد بسیار بالا و جذابیت شغلی مورد توجه قشر جوان واقع شده است و افراد زیادی قصد یادگیری موشن گرافیک دارند اما نمی دانند کار را از کجا و چگونه شروع کنند. در این مقاله راه های آموزش موشن گرافیک را بررسی می کنیم و در انتها خواهیم دید که بهترین روش برای شروع کار با موشن گرافیک چیست.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج پروژه محور موشن گرافیک را رایگان دانلود کن

۱-شرکت در کلاس های حضوری موشن گرافیک

کلاس های حضوری آموزش موشن گرافیک در گذشته بسیار پرطرفدار بودند اما به مرور زمان و با پیدایش دوره ها و پکیج های اینترنتی آموزش موشن گرافیک به شدت طرفداران خود را از دست دادند. مشکل اصلی آموزش موشن گرافیک از طریق شرکت در کلاس حضوری هزینه بسیار بالا و تلف وقت است، برای یادگیری Motion Graphic اصولی از طریق کلاس حضوری باید چند برابر یک دوره آنلاین با همان محتوا هزینه کنید و روند یادگیری شما نیز بسیار کند تر از دوره آنلاین خواهد بود. علاوه بر این مشکل، یادگیری ناقص هم اوضاع را بدتر می کند چون برای یادگرفتن بعضی از بخش ها در موشن گرافیک باید چند بار آن بخش را نگاه کنید اما در کلاس حضوری این کار شدنی نیست.

بهترین روش شروع یادگیری موشن گرافیک چیست؟ 9

۲-منابع رایگان موجود در سطح اینترنت

فکر یادگیری موشن گرافیک از منابع رایگان در اینترنت تقریبا به ذهن همه افراد رسیده است و بسیاری از افرادی که در دوره های ما شرکت می کنند اعتراف می کنند که قبل از شرکت در دوره، تلاش کرده اند که از منابع رایگان در سطح وب موشن گرافیک را یاد بگیرند اما موفق نشدند. آموزش های ناقص و مدت زمان بسیار طولانی و خسته کننده دو نکته منفی از این طریق است، یعنی در واقع یادگیری موشن گرافیک از طریق منابع رایگان موجود در اینترنت به ماه ها زمان نیاز دارد به طوری که اغلب افراد به علت طولانی و خسته کننده شدن روند آموزش، از یادگیری منصرف می شوند و همچنین بسیاری از مهارت هایی که برای بازار کار نیاز دارید را نمی آموزید.

۳-دوره ها و پکیج های اینترنتی آموزش موشن گرافیک

به عقیده ما و بسیاری از افراد حرفه ای حوزه موشن گرافیک، پکیج های اینترنتی بهترین روش برای یادگیری موشن گرافیک هستند چون هیچکدام از نکات منفی دو روش قبلی را ندارند، یعنی با هزینه بسیار کمتری میتوانید به یک موشن گرافیست حرفه ای تبدیل شوید، لازم نیست زمان زیادی را صرف رفتن به کلاس کنید، یک آرشیو آموزشی کامل خواهید داشت که هروقت نکته ای را فراموش کردید دوباره آن را نگاه کنید، تمام نکات و فوت و فن های حرفه ای را یاد میگیرید و مهم تر از همه میتوانید طی ده روز یادگیری را تکمیل کنید و وارد بازار کار شوید. زمان یکی از مهم ترین دارایی های ماست، ترجیح میدهید که چند ماه زمان را برای یادگیری تلف کنید یا طی ده روز تبدیل به یک موشن گرافیست حرفه ای شوید و از مابقی زمان برای گرفتن پروژه های میلیونی استفاده کنید؟

بهترین روش شروع یادگیری موشن گرافیک چیست؟ 11

معرفی ۹ کاربرد موشن گرافیک + فرصت های شغلی

ما در گرافیستار دوره جامعی داریم که شمارا طی ده روز از صفر تبدیل به یک استاد موشن گرافیک می کند و هزینه آن یک دهم دوره های مشابه است، طی دو سال بیش از ده هزار نفر در دوره های ما شرکت کرده اند و با اطمینان آن را گارانتی یادگیری کرده ایم، به طوری که هرگاه از محصول رضایت نداشتید فقط کافی است شماره کارت خود را برای پشتیبانی ارسال کنید، علاوه بر این دوره جداگانه ای برای گرفتن پروژه دریافت خواهید کرد که قیمتی معادل ۷۹ هزار تومان دارد اما برای شما رایگان است، با این دوره علم بازاریابی و گرفتن پروژه را می آموزید و در بازار کار بسیار جلوتر از رقبا قرار خواهید گرفت.

بهترین روش شروع یادگیری موشن گرافیک چیست؟ 13

ارسال در :
لینک کوتاه :