موشن وایت برد چیست؟ دلیل انتخاب + نحوه ی استفاده

موشن وایت برد

چنانچه شما شروع به یک فعالیت یا حرفه کرده‌اید برای شناساندن حرفه‌تان به سایر افراد شیوه‌های متعدد تبلیغ را به کار می‌برید. در حال حاضر برای تبلیغ خود و حرفه‌تان به دیگران روش‌های فراوان وجود دارد. یکی از روش‌های سنتی تبلیغ پخش‌ تراکت است اما چنانچه حرفه شما در فضای مجازی باشد این روش سنتی نتیجه خوبی را نصیب شما نخواهد کرد و باید تبلیغات به این شیوه را فراموش کنید و از روش‌های تبلیغاتی امروزی و نوین بهره ببرید. به عنوان مثال، امروزه شرکت‌ها برای تبلیغ خود از روش‌هایی مثل ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به وسیله پنل اس ام اس و یا ویدئوهای گرافیکی مثل موشن گرافیک که شیوه‌های متعددی دارد، استفاده می‌کنند. تبلیغ به شیوه موشن وایت برد در مقایسه با سایر روش‌ها مثل یک عکس یا متن، در جذب مشتری بسیار موثرتر است.

بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۰ تماشای ویدئو عامل مهمی در ترافیک سایت‌ها بوده است. مقاله حاضر درباره روش موشن وایت برد است که توسط آکادمی گرافیستار گردآوری و ارائه شده است. از این رو، برای کسب اطلاعات درباره این روش جدید در ادامه با ما همراه باشید‌. آموزش موشن گرافیک

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج پروژه محور موشن گرافیک را رایگان دانلود کن

موشن وایت برد چیست؟

این روش یک نوع انیمیشن است که در آن تصاویر ایستا که بیانگر یک موضوع تبلیغی هستند بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود و یک گوینده موضوع را به روش سوم شخص توضیح می‌دهد همزمان با روایت آن گوینده، تصاویر توسط یک دست که در ویدئو وجود دارد نقاشی می‌شود. روش موشن وایت برد نوعی انیمیشن آسان، بی‌مانند و جذب‌کننده است که در آن تنها موضوعات اصلی به تصویر کشیده می‌شود و جزئیات کمی در آن مطرح می‌گردد. بدون تردید، این روش به عنوان یکی از روش‌های بازاریابی انیمیشنی موفق شناخته شده است.

اکثریت صاحبان مشاغل و حرفه‌های مختلف از این روش یعنی انیمیشن وایت برد یا وایت برد انیمیشن جهت تبلیغ خود بهره می‌برند و از آنجایی که مخاطبان حال و حوصله خواندن متون تبلیغاتی را ندارند برایشان تماشای یک ویدئو راحت‌تر و جذب‌کننده‌تر است. استفاده از این شیوه تبلیغاتی ۴ برابر بیشتر از سایر روش‌ها در جذب مخاطب تاثیر دارد و بیشتر بازاریان این شیوه بازاریابی را در حرفه خود بهترین نوع بازیابی معرفی می‌کنند، بدین ترتیب شما نیز باید توجه داشته باشید در معرفی و بازاریابی حرفه‌ای خود نباید روش بازاریابی ویدیویی را به عنوان آخرین روش در نظر بگیرید، بلکه باید آن را به عنوان قسمت اصلی بازاریابی و راه ارتباطی خود با دیگران مد نظر قرار دهید.

چرا وایت برد موشن را باید انتخاب کرد؟

به کارگیری روش تبلیغاتی وایت برد انیمیشن یک روش بسیار خارق‌العاده و جذاب است و این یک روش خلاقانه جهت بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات شما محسوب می‌شود و بی حد و مرز است و می‌توان برای معرفی تمام صنایع از آن بهره برد و از طرف دیگر با ساخت یک انیمیشن وایت برد پیام تبلیغاتی شما با صدایی رسا و واضح به گوش همه خواهد رسید.

نحوه استفاده از موشن وایت برد چگونه است؟

چنانچه شما قصد به کارگیری ویدئو را به عنوان یک روش بازاریابی برای معرفی شرکت و حرفه‌ی خود را دارید تهیه انیمیشن وایت برد یک روش مناسب برای این کار است. از آنجایی که این روش در مخاطب این احساس را تلقین می‌کند که شما سبک خلاقانه و کمتر دیده شده را به کار گرفته‌اید، انیمیشن جذاب و ماندگار می‌شود برای تهیه این انیمیشن نیاز به صرف وقت و هزینه کمی می‌باشد. موشن وایت برد برای وب سایت شما یک گزینه کامل است و کاربردی مانند رسانه‌های اجتماعی و خبرنامه و ایمیل شرکت را دارد.

روش‌های بازاریابی عملاً به خاطر انعطاف پذیری دیجیتالی نامحدود می‌شوند و آنچه مورد نیاز شما است فقط یک مفهوم کلی است و اگر در مورد سناریو نویسی دانشی ندارید پیشنهاد دارم سری به مقاله فرمول کار آمد سناریو نویسی حرفه ای در گرافیستار بزنید. تهیه انیمیشن وایت برد در مقایسه با سایر ویدیوها جذاب‌تر و از لحاظ اقتصادی به صرفه‌‌تر است. جهت تکمیل و تاثیرگذاری بیشتر در کارهای‌تان پیشنهاد ما به شما این است که در کنار استفاده از موشن گرافیک از یک انیمیشن وایت برد نیز بهره ببرید.

 بیشتر بخوانید: درآمدزایی از ساخت ویدیو های توضیحی در موشن گرافیک

تولید موشن وایت برد چقدر زمان میبرد؟

همانگونه که در بالا اشاره کردیم یکی از پر سرعت‌ترین شیوه‌های ساخت موشن گرافیک، وایت برد انیمیشن است که بسیار آسان و سریع ساخته می‌شود و مخاطبان شما تنها چند روز بعد از تایید سناریو و انتخاب گوینده، می‌توانند ویدیوی سفارش داده خود را تحویل بگیرند. برای درک اینکه چقدر این شیوه خلاقانه و تماشایی است و اینکه چقدر در انتقال‌ صحبت‌های شما به مخاطب تاثیرگذار است ما در انتها یک مدل را قرار داده‌ایم.

موشن وایت برد چیست؟ دلیل انتخاب + نحوه ی استفاده 5

ارسال در :
لینک کوتاه :