پروژه آماده افتر افکت تیتراژ علمی Documentary Titles


دانلود پروژه آماده تیتراژ علمی Documentary Titles Opener افتر افکت

این پروژه آماده افتر افکت دارای ۹ صحنه سینمایی با عناوین تمام صفحه است. این شامل ۹ مکان‌نمای متن و ۱ مکان‌نمای لوگو است. می‌توانید با استفاده از کنترل‌کننده رنگ پیوست شده، رنگ‌ها را مطابق با برند خود ویرایش کنید. معرفی کوتاهی از مستند، فیلم، تریلر، علمی تخیلی و ویدیوهای تیزر شما. یک آموزش تصویری گنجانده شده است. مخاطبان خود را با این قالب AE تحت تاثیر قرار دهید. هیچ پلاگینی مورد نیاز نیست. با دانلود پروژه آماده تیتراژ علمی Documentary Titles Opener افتر افکت همراه گرافیستار باشید.


نحوه ی استفاده از پروژه آماده:

هنگام کار با برنامه‌ای مانند افتر افکت ممکن است ساعت‌های زمان صرف کنید تا در یک صحنه افکت ایجاد کنید. پروژه‌ آماده افترافکت به شما کمک می‌کند تا به راحتی تغییرات گسترده ای در این برنامه ایجاد کنید. این یک روش عالی است که باعث می‌شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و چندین پروژه را به صورت همزمان پیش ببرید. در ادامه قصد داریم به آموزش استفاده از پروژه افتر افکت نیز بپردازیم.

  • مرحله ۱: پروژه را باز کنید و فایلهایی را که میخواهید اضافه کنید وارد کنید
  • مرحله ۲: مکان هایی را که می خواهید تغییرات ایجاد کنید تعیین کنید
  • مرحله ۳: فایل مورد نظر خود را جایگزین کنید
  • مرحله ۴: بخش هایی نظیر متن هارو تغییر دهید
  • هنگامی که شما تمامی تغییرات جهت سفارشی سازی و منحصر به فرد کردن پروژه انجام دادید حال کار نهایی شما آمادس و می تونید نحوه ی خروجی از افتر افکت رو ازش داشته باشید.

ارسال در :
لینک کوتاه :