معرفی پریست ها در لایت روم و فتوشاپ

امتیاز 5.00 ( 4 رای )

 پریست چیست؟

پریست به معنی تنظیمات آماده رنگی برای ادیت عکس است که تو تمام نرم افزار های ویرایش عکس قابل اجرا است . طراحان و شرکت های گرافیکی با دانش رنگی و نرم افزاری که دارند پریست های طراحی و به کاربران و عکاسان بصورت رایگان و پولی ارائه میکنند و نیز بسیار کاربردی در ادیت عکس است، ما تو این مقاله سعی کردیم تا موارد مهم در مورد پریست بصورت کامل با شما به اشتراک بگذاریم. و بهترین پریست لایت روم و پریست فتوشاپ رو تو این لینک برای دانلود رو سایت قرار دادیم.

انواع پریست:

​•​پریست عروس  

پریست عروسی که از اسم آن پیدا است یک سری تنظیمات رنگی برای ادیت عکس های عروسی که عکاسان معرف دنیا یک سری پریست با تنالیته رنگی مناسب عکس های عروسی طراحی کردند که امروز برای عکاسان عروسی و ادیتور ها بسیار مهم است چون در کمترین زمان بدون مهارت خاصی میتوانند یه ادیت زیبا رو عکس بزنند

​•​پریست سینمایی 

تیم های تصویربرداری برای ادیت زدن فیلم های سینمایی از این پریست ها استفاده می کنند تا تصاویر برای مخاطب جذاب تر شود و رنگ و نور یک تصویر برای حوزه سینمایی امر مهم است که ما برای افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بهترین مجموعه پریست سینمایی را قرار داده ایم.

​•​پریست کودک 

 با ظهور دنیای مدرن سبک عکاسی از جمله عکاسی کودک تغییر کرده است و مشتری هم معمولا به دنبال تمیزترین کار است  و بابت کار خوب هزینه می کند. پس آتلیه داران بهتر است در ادیت عکس نوزاد از این پریست های آماده استفاده کنند.

​•​پریست فشن و مدلینگ 

عکاسی مدلینگ کار بسیار حرفه ای و حساسی است و ادیتورها باید بهترین ادیت خود را در این زمینه پیاده سازی کنند و برای این که به روند کار خود سرعت ببخشند می توانند از پریست های آماده استفاده کنند.

پریست فتوشاپ

پریست فتوشاپ یک سری تنظیمات از پیش آماده هستند که ادیتورهای حرفه ای و با دانش رنگی که دارند در بستر نرم افزار Photoshop طراحی کرده اند که خیلی کار عکاس را راحت تر کرده است. شخصی که می خواهد عکس خود را ادیت کند می تواند با استفاده از پریست فتوشاپ یک تنالیته رنگ بسیار زیبا در کم ترین زمان ممکن به سوژه خود بدهد. نکته ای که در مورد پریست ها باید بدانید فرمت آن است که بهترین فرمت پریست فرمت xmp است که به راحتی هم در کمرا راو فتوشاپ و هم در لایت روم قابل اجرا می باشد.

معرفی پریست ها در لایت روم و فتوشاپ 7

​•​پریست لایت روم موبایل 

با بیشرفت عکاسی با موبایل و اپلیکیشن های حرفه ادیت عکس در موبایل کار را برای کاربران راحتر کردند، و برای این هم توی اپ لایت روم موبایل یه بخش پریست است که میتونید یه ادیت حرفه ای با موبایل رو عکس هاتون اعمال کنید. و نیز فرمت پریست موبایل DNG است که ما هزاران پریست موبایل رو برای شما رو سایت قرار دادیم. پریست لایت روم که بین بلاگر ها و کاربران علاقه مند به حوزه عکاسی با موبایل اهمیت زیادی دارد. همیشه دنبال پریست با رنگی های جدیدی هستند که ما هم سعی میکنیم در وب سایتمان تمام پریست های لایتروم موبایل رو به رایگان در اختیار شما دوستان قرار بدیم 

معرفی پریست ها در لایت روم و فتوشاپ 9

پریست لایت روم

از آنجایی که می دانید پریست به یک سری تنظیمات گفته می شود که با دانش زیادی  از ادیت و عکاسی و تجربه کار با نرم افزار لایتروم ادوبی ساخته شده و در اختیار ادیتورها و عکاس ها قرار داده شده است. شما به راحتی در سایت ما هزاران پریست لایت روم را می توانید به راحتی دانلود کنید و با توجه به آموزش هایی که در سایت گذاشته ایم به عکس های خودتان رنگ های زیبایی اعمال کنید.

ادیتورهای عکس که خیلی به خرید پریست لایتروم برای بهبود رنگ تصاویر عکاسی خود تمایل دارند و سایت های ایرانی و خارجی زیادی در این حوزه فعالیت می کنند. سایت https://abasvp.ir/ تلاش زیادی می کند تا بهترین و جدیدترین پریست های رنگی لایت روم را در اختیار شما کاربران عزیز قرار بدهد که بتوانید به راحتی دانلود کرده و با استفاده از ین پریست ها ادیت رنگی خوبی را بر روی عکس های خود اعمال کنید.

در سایت https://abasvp.ir/ بیش از هزار و پانصد مجموعه preset Lightroom Photoshop قرار دارد که شما عزیزان می توانید به راحتی با تهیه اشتراک دانلود نمایید و ما بهترین پریست های رنگی را روزانه بصورت مرتب بر روی سایت قرار می دهیم.

معرفی پریست ها در لایت روم و فتوشاپ 11

چرا باید از پریست استفاده کنیم؟

اگر نمی دانید چرا باید از پریست استفاده کنیم ما ۲ دلیل مهم را به شما خواهیم گفت:

​•​اگر شما یک بلاگر هستید و یک پیج دارید، فروشنده هستید یا آتلیه دارید نیاز است که از پریست استفاده کنید تا تصاویر زیبایی خلق کنید. همچنین اگر شما از یک هارمونی رنگ مشخص استفاده کنید در ذهن مخاطب بهتر ماندگار می شوید. 

​•​گاهی شما یک عکس می گیرید و می خواهید در آن عکس شادی و طراوت را منتقل کنید اما با توجه به نور و رنگی که در تصویر دارید نمی توانید پس بهتر است از پریست استفاده کنید. 

مزایای استفاده از پریست فتوشاپ

از آنجایی که زمان برای همه عکاسان, ادیتور ها و… مهم و ارزشمند می باشد و بخاطر وجود تراکم کاری زیاد و صرفه جویی در وقت که در سریع ترین زمان بتوانند تنالیته رنگی که می خواهند را بر روی عکس های خود اعمال کنند و نیز استفاده از پریست ها نیاز به دانش خاصی ندارد، به همین دلیل استفاده از پریست بسیار مهم می باشد.

نحوه خرید پریست فتوشاپ

تهیه و خریداری پریست های فتوشاپ و لایتروم از منابع خارجی کار سختی بوده و سایت ما خوشبختانه پریست های زیادی را برای شما به صورت دسته بندی شده بر روی وبسایت /https://abasvp.ir قرار داده است تا بتوانید با یک هزینه ناچیز تر از ارزش واقعی این پریست های گرافیکی را تهیه کنید.

ارسال در :
لینک کوتاه :