بازار کار موشن گرافیک در ایران، از میزان تا راه های کسب درآمد

بازار کار موشن گرافیک

بازار کار موشن گرافیک در ایران، از میزان تا راه های کسب درآمد

موشن گرافیک سال هاست که در صنایع مختلف استفاده می شود اما تب استفاده از آن در سال ۲۰۱۴ فراگیر شد و همچنان در حال افزایش است. یکی از بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود درباره بازار کار دوره موشن گرافیک در ایران و میزان درآمد آن است و ما هم تصمیم گرفتیم مقاله ای جامع برای پاسخ به سوالات شما عزیزان بنویسیم.با ما همراه باشید.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج پروژه محور موشن گرافیک را رایگان دانلود کن

سیر تا پیاز بازار کار موشن گرافیک در ایران، اکنون و آینده.

موشن گرافیک در ایران در ساخت تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی، ساخت فیلم های آموزشی، انیمشین های مربوط به طراحی اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، ویدیوهای معرفی خدمات، بازاریابی ویدیویی و … استفاده می شود، پس بازار بسیار بزرگی برای افرادی که توانایی تولید آموزش موشن گرافیک دارند وجود دارد. اگر به هر دلیلی نمی توانید از این فرصت عظیم کسب درآمد کنید، تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

آموزش ۷ مرحله یی موشن گرافیک در افترافکت به زبان ساده

در تمام دنیا رقابت اصلی برای تولید محتوای ویدیویی جذاب است و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. فرهنگ استفاده از موشن گرافیک برای شرکت های بزرگ در حال جا افتادن است و مدیران ایرانی بیش از پیش به بازاریابی ویدیویی و موشن گرافیک توجه دارند. کسب و کار های نوپا و استارت آپ ها هم به شدت به موشن گرافیک رو آورده اند زیرا برای معرفی خدمات و برندینگ خود، راهی بهتر از موشن گرافیک نیست. بازار کار موشن گرافیک در ایران هم اکنون بسیار مناسب است و بدون شک در آینده بسیار بزرگتر خواهد شد، زیرا همه شرکت ها برای بازاریابی و تبلیغات باید به طور مستقیم و غیر مستقیم از موشن گرافیک استفاده کنند.

بازار کار موشن گرافیک در ایران، از میزان تا راه های کسب درآمد 10

کسب درآمد از ساخت موشن گرافیک در ایران

تفاوت درآمد افراد مبتدی با متخصصینی که سابقه کاری زیادی دارند بسیار زیاد است، اما این موضوع نباید شمارا ناراحت کند زیرا می دانید که در صورت پیشرفت درآمد های بی نظیری خواهید داشت. به طور مثال دستمزد ساخت یک موشن گرافیک چند ثانیه ای مخصوص اینستاگرام برای یک فرد مبتدی حدود ۵۰۰ هزار تومان است اما همین پروژه را اگر یک فرد مطرح طراحی کند بین پنج تا ده میلیون تومان دستمزد می گیرد، در حالت کلی درآمد موشن گرافیک برای پروژه های کوچک از حدود ۵۰۰ هزار تومان شروع می شود و به پروژه های بزرگ تبلیغاتی که در تلویزیون پخش میشوند ختم می شود که دستمزد چند صد میلیون تومانی دارند.

تعرفه ساخت موشن گرافیک در ایران

در مجموع حوزه طراحی موشن گرافیک درآمد بسیار عالی دارد و حتی با پروژه های ارزان قیمت نیز میتوانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید زیرا پروژه های کوچک چند صد هزار تومانی طی چند روز انجام می‌شوند و میتوانید در ماه چند پروژه مختلف دریافت کنید و درآمد میلیونی داشته باشید، آن هم از خانه خودتان، اما سوال بسیاری از شما این است که چگونه پروژه های بیشتر و گران تر بگیریم؟ لطفا قسمت پایین را با دقت بخوانید.

بازار کار موشن گرافیک در ایران، از میزان تا راه های کسب درآمد 13

چرا نمی توانم پروژه موشن گرافیک بگیرم و درآمدزایی کنم؟

درآمد در این حوزه به دو عامل بستگی دارد: ۱-توانایی بازاریابی و گرفتن پروژه و ۲- مهارت فنی ساخت موشن گرافیک

مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت می کنید، تازه کار هستید یا با سابقه، شما باید مهارت بازاریابی و برندسازی برای کارتان را بلد باشید تا بتوانید پروژه های بیشتر و گران تر بگیرید. اگر تازه کار هستید، میتوانید حتی بدون داشتن نمونه کار قبلی پروژه های بزرگ بگیرید و اگر با سابقه هستید، به راحتی میتونید مشتری هایی پیدا کنید که مشکلی برای پرداخت چند برابر دستمزد فعلیتان ندارند.

متاسفانه اکثر افراد در این حوزه راه های گرفتن پروژه و بازاریابی برای خدماتشان را بلد نیستند و همین مشکل باعث شد ما اولین دوره تخصصی بازاریابی و گرفتن پروژه برای حوزه گرافیک و تدوین در ایران را طراحی کنیم که با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شد. از طریق کلیک روی بنر زیر به دوره دسترسی داشته باشید، مطمئن باشید با اولین پروژه ای که دریافت کنید چندین برابر این هزینه به شما باز خواهد گشت.

مشکل دیگر طراحان موشن گرافیک یادگیری ناقص آن است، متاسفانه دوره های بی کیفیت زیادی برای موشن گرافیک وارد بازار شده است و در نتیجه افراد زیادی وجود دارند که توانایی فنی بالایی ندارند و نمی توانند انتظارات مشتریان خود را برآورده کنند. دوره های زیادی در سطح وب وجود دارند و یادگیری کامل افترافکت برای موشن گرافیک می تواند چند ماه طول بکشد، اما با دوره موشن گرافیک گرافیستار، طی ده روز به متخصص ساخت موشن گرافیک تبدیل شوید و به سرعت وارد بازار کار حرفه ای شوید. مدرس این دوره از بهترین افراد این حوزه در ایران است و هرچه که نیاز داشته باشید با یک برنامه منظم خواهید آموخت. همیشه به یاد داشته باشید در هر شغلی که باشید برای آموزشتان سرمایه گذاری کنید و همین آموزش است که شمارا از رقبا متمایز میسازد.

بازار کار موشن گرافیک در ایران، از میزان تا راه های کسب درآمد 15

ارسال در :
لینک کوتاه :