خرید فایل از فری پیک | خرید انواع فایل تصویری به صورت کامل و بدون واترمارک

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

خرید از فری پیک دیگر سخت نیست

سایت فری پیک freepik یک موتور جستجو کننده عکس است، که به صورت پرمیوم یا خرید فایل، می‌توان تصاویر مورد نیاز را از آن تهیه کرد. البته خرید فایل از فری پیک به این راحتی‌ها نیست، و به خاطر تحریم‌های ایران، و همچنین بالا بودن قیمت دلار، این کار کمی پر هزینه خواهد بود. اما برای دانلود از فری پیک این تنها راه شما نیست. با تهیه اشتراک می‌توانید هر عکسی که در سایت هست را دانلود کنید، و یا با وارد کردن لینک فری پیک در سایت، می‌توانید آن را سفارش دهید.

خرید فایل از فری پیک | خرید انواع فایل تصویری به صورت کامل و بدون واترمارک 9

چه فایل‌هایی می‌توان درون سایت فری پیک یافت

سایت فری پیک آرشیوی بسیار قوی از فایل‌های تصویری است، و در حال حاضر بیش از ۲ میلیون ۸۰۰ هزار وکتور، ۵ میلیون ۵۰۰ هزار عکس و ۱۹۵ هزار فایل لایه باز پرمیوم دارد. دانلود فایل های پریمیوم فری پیک در کل جهان مرسوم است، و در کشورهای پیشرفته به هزینه‌دار بودن کارهای گرافیکی اهمیت می‌دهند. به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید یک عکس برای سایت خود تهیه کنید، ممکن است در گوگل و یا سایت‌های مشابه بگردید، و عکس‌هایی که بارها استفاده شده‌اند را دوباره استفاده کنید.

اما در کشورهای خارجی فایل‌ها را خریداری می‌کنند، و حتی در برخی اوقات، حق استفاده آن را نیز خریداری می‌کنند تا فرد دیگری نتواند از آن استفاده کند. به این شکل در واقع عکس یا فایل متعلق به خود او خواهد بود، و می‌تواند واترمارک یا نشان خود را روی عکس درج کند، و ادعای مالکیت فایل را داشته باشد. البته همانطور که گفته شد، خرید فایل از فری پیک کار آسانی نیست.

خرید فایل از فری پیک | خرید انواع فایل تصویری به صورت کامل و بدون واترمارک 11

اولین شرط برای خرید از freepik داشتن یک حساب بانکی خارجی برای خرید اشتراک است. بدون داشتن حساب بانکی نمی‌توانید مبالغ مورد نیاز برای خرید را انتقال دهید، و تنها می‌توانید به صورت رایگان دانلود از freepik را داشته باشید. البته خرید فایل از فری پیک تنها مربوط به عکس نیست، و از این سایت می‌توانید قالب سایت، فونت انگلیسی، و حتی فایل‌های خام کارت ویزیت و کاتالوگ را نیز دانلود کنید.

آموزش دانلود از فری پیک

همانطور که گفته شد، برای خرید فایل از فری پیک و دانلود نیاز به یک حساب خارجی برای شارژ حساب دارید. از کارت ویزا و یا مستر کارت می‌توانید نسبت به شارژ حساب خود اقدام کنید، و علاوه بر این، کیف پول پی پال نیز دارای قابلیتی جهت پرداخت مبلغ به این سایت است. پس از شارژ حساب کاربری خود در فری پیک، باید نسبت به انتخاب فایل مورد نظر خود اقدام کنید.

در سایت فری پیک، دو حالت کلی برای استفاده از آرشیو تصویری آن وجود دارد. اولین گزینه استفاده رایگان از سایت است، که البته طبیعی است که محدودیت‌هایی داشته باشد. در صورت استفاده رایگان از فری پیک، شما تنها ۳ فایل در روز می‌توانید دانلود کنید. البته ۳ فایل در روز به معنی استفاده همیشگی از این سایت نیست، و این امر تنها برای تست کردن قابلیت‌های سایت خواهد بود.

خرید فایل از فری پیک | خرید انواع فایل تصویری به صورت کامل و بدون واترمارک 13

محدودیت اصلی فری پیک، تعداد فایلی است که با هر اکانت می‌توانید دانلود کنید. بعد از تمام شدن حد دانلود، اکانت شما تا واریز شارژ اصلی، قفل خواهد شد، و امکان دانلود نخواهید داشت. برای دانلود نامحدود باید نسبت به خرید فایل از فری پیک اقدام کنید، و به این شکل، حتی فایل‌های ستاره دار که برای کاربران رایگان قابل دسترسی نیست را نیز می‌توانید دانلود کنید.

هر فایلی که در این سایت وجود دارد را می‌توان در پلتفرم فری پیک ابتدا مشاهده کرد، و در صورت رضایت خریداری کنید. با داشتن اکانت پرمیوم، تمامی فایل‌ها به صورت فایل خام با فرمت‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت، که این مورد نیز در صورت استفاده رایگان موجود نخواهد بود.

در سایت ما با پرداخت هزینه‌ای کم، می‌توانید به تمامی فایل‌های موجود دسترسی داشته باشید، و در صورت نیاز به فایلی که در سایت موجود نیست، لینک را وارد کنید، و آن را سفارش دهید.

چرا بهتر است از فری پیک خرید کنیم و رایگان دانلود نکنیم

برای بسیاری از افراد، خرید فایل از فری پیک شاید کمی دشوار باشد، و ترجیح بدهند که از این سایت به صورت رایگان استفاده کنند. به همین خاطر معمولا هر ماه چندین ایمیل خواهند ساخت، و در صورت پایان مهلت استفاده، اکانت جدیدی خواهند ساخت. البته این مورد شاید برای افرادی که استفاده تجاری نداشته باشند مفید باشد، اما برای افراد حرفه‌ای، پرداخت هزینه بسیار کم مشکل نخواهد بود.

به هر حال بحث تنها روی محدودیت دانلود نیست. در صورت افزایش اعتبار حساب، می‌توانید به تمامی فایل‌های پرمیوم نیز در کنار فایل‌های رایگان دسترسی داشته باشید. علاوه بر این‌ها، از خدمات این سایت می‌توانید بدون تبلیغات مزاحم استفاده کنید، و پشتیبانی به صورت کامل خواهد بود.

خرید فایل از فری پیک قطعا برای یک فرد حرفه‌ای به صرفه‌تر خواهد بود، و دیگر نیازی نخواهد داشت ساعت‌ها در گوگل و یا سایت‌های دیگر به دنبال عکس بگردد. این سایت آرشیو بسیار قوی از فایل‌های تصویری و لایه باز است، که توسط بهترین گرافیست‌های جهان ساخته می‌شوند، و در دسترس عموم قرار می‌گیرند. در واقع شما با خرید فایل از فری پیک در حال استخدام یک گرافیست به صورت پاره وقت، با هزینه‌هایی بسیار کمتر خواهید بود.

خرید فایل از فری پیک | خرید انواع فایل تصویری به صورت کامل و بدون واترمارک 15

 

هزینه سایت فری پیک در حال حاضر حدود ۱۰ یورو در ماه است، و ممکن است در صورت وجود انواع طرح‌های تشویقی، تخفیف نیز داشته باشد. با سایت تخصصی ما، حتی هزینه‌های خرید شما از این میزان نیز کمتر خواهد بود.

با یک تیر چند نشان خواهید زد

خرید فایل از فری پیک دغدغه‌ای برای بسیاری از متخصصان حرفه‌ای است. از طراحان سایت گرفته، تا طراحان گرافیک، و کسانی که در زمینه‌های تولید محتوا کار می‌کنند و یا دانشجو هستند، قطعا به فری پیک نیاز خواهند داشت. در کشور ما به دلیل اینکه در این زمینه آرشیو خوبی وجود ندارد، و یا حتی در صورت وجود، یا کیفیت کار پایین خواهد بود، و یا هزینه آن بالا است. برای استفاده از فایل‌های فری پیک، و آرشیوهای دیگر، در سایت باک حساب کاربری ایجاد کنید، و به راحتی هر فایلی که نیاز دارید را، با هزینه‌ای بسیار پایین و رقابتی خریداری کنید.

ارسال در :
لینک کوتاه :