بهترین مرجع آهنگ بی کلام برای انواع کلیپ و تیزر تبلیغاتی

بهترین مرجع آهنگ بی کلام برای انواع کلیپ و تیزر تبلیغاتی 7

اگر به دنبال مرجعی بزرگ پر از آهنگ های بیکلام برای کلیپ های حماسی و شاد و اکشن و تیزر های تبلیغاتی هستید و میخواهید به دریایی از این نوع آهنگ ها دسترسی داشته باشید پیشنهاد میکنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

ما در این مطلب به شما دو مرجع بزرگی از آهنگ بی کلام برای کلیپ و تیزر تبلیغاتی را معرفی خواهیم کرد تا دیگر نگران آهنگ های کلیپ هایتان نباشید و به راحتی هر آهنگی که میخواهید را پیدا کنید.

همواره یکی از دغدغه های تدوین گران و صداگذاران تیزر دانلود آهنگ بی کلام برای کلیپ خود است. یافتن یک موسیقی تیزر خوش ریتم شاید ساعت ها زمان به خود اختصاص دهد. حال این که یافتن آهنگ بی کلام خاص و مخاطب پسند کمتر در سایت های ایرانی پیدا میشود و برای همین نیاز دارید برای پیدا کردن آهنگ مورد نظر در سایت های خارجی جستجو کنید. البته اگر مشکلی در سرچ به زبان انگلیسی نداشته باشید.

خوشبختانه این مشکل را برای شما دو سایت ایرانی حل کرده اند و شما را با دریایی از انواع آهنگ های بی کلام زیبا برای کلیپ ها و تیزرهای تبیلغاتیتان رو به رو کرده اند. سایت تایم کد به عنوان سایت مرجع ایرانی آهنگ های بی کلام و زیبا میتواند شما را برای ساخت هر چه بهتر کلیپ ها و تیزر های تبلیغاتیان یاری کند.

در این دو سایت سعی شده تا آرشیو متنوعی از موزیک پس زمینه تیزر تبلیغاتی با موضوعات موسیقی حماسی – ترسناک – اسلایدشو – تریلر سینمایی – موزیک تیزر – لوگو و آرم استیشن – اکشن – مهیج و … در اختیار شما قرار داده شود.

آهنگ حماسی بی کلام برای کلیپ و تیزر

یکی از مهم ترین و پر کاربرترین آهنگ هایی که در کلیپ ها و گاها در بعضی از تیزرها مورد استفاده قرار میگیرد آهنگ حماسی بی کلام است. در این دو سایت شما به بالای ۷۵۰ نوع آهنگ بی کلام دسترسی دارید و میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

بهترین مرجع آهنگ بی کلام برای انواع کلیپ و تیزر تبلیغاتی 9

آهنگ پس زمینه شاد بی کلام برای کلیپ و تیزر

یکی دیگر از دسته بندی های پرطرفدار آهنگ های بی کلام، آهنگ پس زمینه شاد بی کلام است که بیشتر برای کلیپ های جشن و شادی استفاده میشود.

 سایت سایت های تایم کد و استوک موزیک با ارائه بیش از ۹۰۰ مدل آهنگ پس زمینه شاد سعی کرده اند تا بهترین آهنگ ها را برای شما به ارمغان بیاورد تا شما با استفاده از این آهنگ ها کلیپ های زیبایی را بسازید.

آهنگ اکشن بی کلام برای کلیپ

آهنگ اکشن بی کلام ، قطعا شما را یاد فیلم های اکشن هالیودی و آهنگ های مورد استفاده در آن ها می اندازد. این آهنگ ها میتواند شور و هیجان اکشن و هیجان انگیزی را به کلیپ های شما ببخشد و باعث شود مخاطبتان را حسابی به چالش و هیجان میکشد.

در سایت های تایم کد و استوک موزیک ، شما به انواع مدل های آهنگ اکشن هیجان انگیز و زیبا دسترسی خواهید داشت و میتوانید از این آهنگ ها برای کلیپ ها و تیزرهای خود استفاده کنید.

بهترین مرجع آهنگ بی کلام برای انواع کلیپ و تیزر تبلیغاتی 11

آهنگ تند بیکلام برای کلیپ و تیزر

آهنگ تند بی کلام، نیز از آن دسته از آهنگ هاییست که خارج از کلیپ ها و تیزر ها هم طرفدار دارد و حتی ورزشکاران هم هنگام ورزش از این نوع آهنگ ها برای شور و هیجان بیشتر استفاده میکنند.

این سبک از آهنگ، میتواند به مخاطب شما شور و هیجان ایجاد کند و باعث دلنشینی کلیپ یا تیزر شما برای مخاطبتان بشود.

در سایت های تایم کد و استوک موزیک شما میتوانید انواع آهنگ بی کلام تند و ریتمیک دسترسی داشته باشید و از آن در کلیپ های خود استفاده کنید.

آهنگ بی کلام تبلیغاتی

لازمه داشتن یک کلیپ و یا تیزر تبلیغاتی، داشتن یک آهنگ جذاب و مخاطب پسند و دلنشین است. یعنی هر چقدر که کیفیت ویدیوی تبیلغاتی دارای اهمیت باشد، به همان میزان آهنگ مورد استفاده در کلیپ اهمیت دارد.

شما میتوانید با مراجعه به سایت های تایم کد و استوک موزیک و استفاده از آهنگ بی کلام تبلیغاتی این سایت در کلیپ ها و تیزر های تبلیغاتی خود شور و هیجان خاصی به کاربران خود ببخشید.

کلام آخر

در تایم کد و استوک موزیک سعی شده تا بهترین آهنگ های بی کلام را برای کاربران خود ارائه نمایند و همه آهنگ هایی که مورد نیاز شماست را در خود بگنجانند. شما میتوانید با مراجعه به سایت تایم کد به آدرس www.timecode.ir  و استوک موزیک به آدرس www.stockmusic.irتمامی آهنگ های مورد نیاز خود را دانلود کنید.

ارسال در :
لینک کوتاه :