نکات مهم طراحی سایت برای مشاغل کوچک

نکات مهم طراحی سایت برای مشاغل کوچک

با اختراع وب سایت ها در سال ۱۹۹۰ تا بحال، دستخوش تحول های زیادی شده است و امروزه از آن به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزارها استفاده می کنیم. هر شخص، شرکت یا دولتی میتواند وب سایت مخصوص به خودش را داشته باشد و از آن بهره ببرد. در همین راستا، امروز میخواهیم به بررسی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بپردازیم. جدای از این موضوع، به طراحی سایت شرکتی نیز نگاهی می اندازیم. در نهایت نیز طراحی سایت قالیشویی را بررسی می کنیم.

نکات مهم طراحی سایت برای مشاغل کوچک 7

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هنگامی که صحبت از بازاریابی برای مشاغل کوچک می شود، یک وب سایت عالی می تواند یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین کانال های بازاریابی موجود باشد. در اینجا نحوه ایجاد یک وب سایت جذاب بصری است که کسب و کار شما را به روشی منحصر به فرد نشان می دهد. طراحی را ساده، تازه و منحصر به فرد نگه دارید. به عنوان اولین چیزی که مشتریان بالقوه هنگام بازدید از وب سایت شما می بینند، صفحه اصلی معمولاً مهمترین بخش طراحی وب یک تجارت کوچک است. مطمئن شوید که صفحه اصلی شما به سوالات مهمی که بازدیدکنندگان جدید می پرسند پاسخ می دهد، از جمله اینکه شما چه کسی هستید، کسب و کار شما چیست و چه کاری می توانند در وب سایت شما انجام دهند.

تاثیری که می‌خواهید ایجاد کنید و پیامی را که می‌خواهید به مشتریان و مشتریان بالقوه خود منتقل کنید، در نظر بگیرید. ترفند این اaست که صفحه اصلی خود را بیش از حد بارگذاری نکنید، که می تواند برای مشتریان منحرف و گیج کننده باشد. آن را بیش از ۱۲۰ کلمه متن نگه دارید. در نظر بگیرید که بازدیدکنندگان شما ممکن است از لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه بازدید کنند. از طراحی صفحات برای اندازه مانیتور بزرگ یا صفحاتی که از ویژگی های پیچیده تری مانند انیمیشن فلش یا ناوبری استفاده می کنند خودداری کنید. (فلش در دستگاه‌های اپل پشتیبانی نمی‌شود.) آن را ساده و تمیز نگه دارید تا سایت شما برای هر دستگاهی که بازدیدکننده استفاده می‌کند بهینه باشد.

طراحی سایت شرکتی

این روزها، حضور آنلاین برای هر کسب و کاری حیاتی است، حتی برای فروشگاه های آجر و ملات که تجارت الکترونیکی انجام نمی دهند. ایجاد یک وب سایت به خصوص با بسیاری از ابزارهای ایجاد وب سایت در دسترس دشوار نیست. هر نرم افزاری که انتخاب می کنید، این اصول طراحی را در نظر داشته باشید.

۱. سایت خود را برای موبایل بهینه کنید.

پاسخ گویی موبایل برای موثر بودن یک وب سایت حیاتی است. بزرگسالان آمریکایی هر روز بیش از پنج ساعت را با تلفن همراه خود می گذرانند، در حالی که بیش از یک سوم تمام خرید خود را به صورت آنلاین از طریق دستگاه تلفن همراه انجام می دهند. نیازی به گفتن نیست که وب سایت موبایل کسب و کار شما باید تجربه کاربری مثبتی را ارائه دهد. اگر مشتریان بالقوه وارد سایت شما شوند اما خواندن یا پیمایش در یک دستگاه تلفن همراه برایشان مشکل است، ممکن است به سادگی شما را به نفع یک رقیب رها کنند. علاوه بر این، تجربه منفی کاربر تلفن همراه بر وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد و یافتن آن را برای کاربران از طریق جستجوی Google دشوارتر می کند – که ما را به نقطه بعدی می رساند.

۲. پیدا کردن آن را آسان کنید.

شما نیاز به یک نام دامنه دارید که یا با نام شرکت شما مطابقت داشته باشد یا به نوعی تجارت شما را توصیف کند. حتی می توانید چندین دامنه داشته باشید که به وب سایت اشاره می کنند. این به معنای ترکیب بهترین شیوه های فنی سئو، تحقیق کلمات کلیدی، بازاریابی محتوا و کمپین های تبلیغاتی پولی برای هدایت ترافیک به وب سایت شما است.

نکات مهم طراحی سایت برای مشاغل کوچک 9

طراحی سایت قالیشویی

محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید. اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی شما به وضوح محصول یا خدماتی را که می فروشید نشان می دهد. اکثر مشاغل کوچک می توانند با قرار دادن عکس ها یا فیلم های حرفه ای یا استوک سود ببرند. مهم است که عکس های محصول یا تصاویر گرافیکی و توضیحات تمیز، واضح و مناسب باشند. شما می توانید یک طراحی سایت عالی داشته باشید، اما اگر عکس های محصول شما وحشتناک به نظر برسد، مشتریان احتمالی شما دو بار در مورد خرید محصولات شما فکر می کنند. زمان بارگذاری سایت را در نظر بگیرید. مردم اغلب هنگام مرور وب سایت ها بی حوصله هستند و زمان بارگذاری کند می تواند تعیین کند که آیا مردم مایل به خرید محصولات یا خدمات شما هستند یا می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت شما بیاموزند. اطمینان حاصل کنید که با بررسی زمان بارگذاری، سرعت سایت، قالب بندی صحیح و تداوم متن و تصاویر، عملکرد سایت خود را به طور منظم بررسی می کنید.

نکات مهم طراحی سایت برای مشاغل کوچک 11

حال که با طراحی انواع سایت ها آشنا شدید، وقت آن رسیده است که وب سایت مورد نظر خود را تشخیص دهید. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین وب سایتی هستید که نیاز های شما را کامل پوشش میدهد، میتوانید به وب سایت Iransite.comنگاهی بیندازید. تیم طراحی ایران سایت با سابقه بالا و همکاری با شرکت های متعدد ایرانی، توانایی تولید وب سایتی مطابق خواسته ها و نیاز های شما دارد. پس در اسرع وقت، به این سایت سری بزنید و نمونه کارها را مشاهده کنید.

ارسال در :
لینک کوتاه :