دوره عکاسی آرمان

اگر علاقمند و مشتاق به یادگیری علم عکاسی هستید ما شرکت در دوره عکاسی آرمان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زیرا آموزشگاه عکاسی آرمان می‌تواند آنچه را که شما برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای نیاز دارید به شما آموزش دهد. همان طور که می‌دانید با ورود انواع دوربین‌های دیجیتال حرفه‌ای به بازار و همچنین گوشی‌های بسیار با کیفیتی که قدرت دوربین عکاسی آن‌ها تا حد زیادی بالاست، علاقه مردم بخصوص جوانان برای عکاسی کردن در سفرها و همچنین عکاسی مستند و یا پرتره و .. افزایش پیدا کرده و بسیاری می‌توانند بسیار متبحرانه کادر خوبی را از سوژه مورد نظر بسته و از آن عکاسی نمایند. اما باز با این حال مسائل و نکات مهمی هست که بی‌شک همه افرادی که دوربین به دست دارند از آن‌ها مطلع نیستند و لازم است که در کلاس عکاسی، این آموزش‌ها داده شود. ما در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی نکات مهمی در هنر عکاسی، بهترین آموزش عکاسی را که در آموزشگاه آرمان برگزار می‌شود به شما معرفی کنیم.

دوره عکاسی آرمان 7

عکاسی چه هنری است؟

عکاسی یا فتوگرافی photography را هم می‌توانیم نوعی علم بدانیم و هم نوعی هنر؛ زیرا عکاسی در بین هنرهای هفتگانه که البته اکنون به هنرهای هشتگانه تبدیل شده است، در دسته هنر سوم یعنی هنرهای ترسیمی قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که هنر سوم شامل هنرهایی همچون، خوشنویسی، مجسمه سازی، طراحی، عکاسی، گرافیک، کلاژ و عکاسی می‌شود و هنرمند تلاش می‌کند تا با استفاده از آنچه در دست دارد مانند رنگ، دوات و قلم و یا فلزات و گچ و خاک و همچنین دوربین عکاسی هنر خود را به مخاطب نشان دهد. عکاس نیز تلاش می‌کند با استفاده از یک دوربین که حاصل آن یک تصویر است، مفهومی را که در ذهن دارد به مخاطب انتقال دهد.

بنابراین اگر بگوییم عکاسی هنری است که با علم آمیخته بیراه نگفته‌ایم زیرا برای انجام عکاسی شما نیاز به دانسته‌ها یعنی نکات علمی دارید تا بتوانید سبک کاری خود را ارتقا دهید و از سوی دیگر هنر است زیرا یک عکاس هنرمند باید بتواند خوب ببیند، خلاق باشد، سوژه را آگاهانه انتخاب نماید و با یک کادربندی دقیق و صحیح آن را به تصویر بکشد. چنانچه غیر از این باشد هر فردی که دوربین به دست دارد را می‌توان عکاس نامید.

چگونه می‌توان عکاسی را به خوبی فراگرفت؟

همان طور که می‌دانید در گذشته وقتی که دوربین اختراع شد، تنها وسیله‌ای برای ثبت تصاویر و اتفاقات مختلف به شمار می‌آمد. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های جدید، دوربین‌های عکاسی به ابزاری بسیار کامل تبدیل شده‌اند که می‌توان با استفاده از آن‌ها هنر عکاسی را به صورت یک علم آموزش دید. به همین دلیل در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه‌ها و همچنین آموزشگاه‌ها که آموزشگاه عکاسی آرمان نیز یکی از آن‌ها به شمار می‌آید، دوره عکاسی با آموزش دروس مختلف برگزار می‌شود که می‌توان به صورت حضوری و غیرحضوری در کلاس عکاسی شرکت کرد.

دوره عکاسی آرمان 9

دوره عکاسی آرمان چه مزیتی نسبت به سایر آموزشگاه‌ها دارد؟

دلیل پیشنهاد ما به شرکت در دوره عکاسی آرمان به این دلیل است که موسسه آرمان همیشه یک دوره کامل را برای هنرجویان و علاقمندان در نظر می‌گیرد و صفر تا صد هنر عکاسی را به شما می‌آموزد. بنابراین نیازی نیست که شما اطلاعات و یا پیش زمینه‌ای درباره عکاسی داشته باشید. نکته مهم دیگر اینکه تمامی آموزش‌ها برای شما عملی خواهد بود به این ترتیب شما از ابتدا یعنی آن که چطور دوربین را به درستی در دست بگیرید و با آن کار کنید تا مهم‌ترین نکات عکاسی، به شما آموزش داده خواهد داد. همچنین یکی از مزیت‌های شرکت در دوره عکاسی آرمان این است که دارای سایت و آتلیه‌ای مجهز به امکانات و تجهیزات تخصصی برای یادگیری هنر عکاسی می‌باشد. بنابراین نیاز نیست هنرجو از کامپیوتر و یا لپ تاپ شخصی خود استفاده نماید. از دیگر امکانات خوبی که در دوره عکاسی آرمان برای هنرجویان در نظر گرفته شده می‌توان به بهره‌مندی از برجسته‌ترین اساتید رشته عکاسی که دارای رتبه تراز اول در سطح کشور می‌باشند اشاره کرد.

دوره عکاسی آرمان به چه صورت برگزار می‌شود؟

همان طور که پیشتر اشاره کردیم دوره‌های آموزش عکاسی در موسسه آرمان هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری برگزار می‌شود به این ترتیب چنانچه علاقمند به یادگیری عکاسی هستید اما در شهر تهران زندگی نمی‌کنید و یا امکان رفتن به کلاس حضوری را ندارید شرکت در دوره‌ غیرحضوری عکاسی کمک می‌کند تا شما به یادگیری هنری که به آن علاقمندید مشغول شوید. از مزایای شرکت در دوره غیرحضوری آموزشگاه عکاسی آرمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به حضور در کلاس به صورت فیزیکی
  • فراهم بودن امکان داشتن پشتیبان به صورت آنلاین در هر دوره و زمان
  • ارائه مدرک مورد تایید وزارت علوم که پیشتر به آن اشاره کردیم برای دوره‌های غیر حضوری با قابلیت ترجمه و استعلام
  • عدم درج کلمه غیرحضوری در مدرک پایان دوره
  • هزینه آموزشی کمتر نسبت به دوره حضوری
  • کیفیت بالای ارائه دروس و استفاده از اساتید مجرب در دوره غیرحضوری
  • امکان استفاده نامحدود از آموزش‌ها و فیلم‌ها بدون نیاز به دانلود دوباره

اعتبار مدرک دوره عکاسی آرمان

شاید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این آموزشگاه عکاسی که آن را از سایر آموزشگاه‌های عکاسی متمایز می‌کند، مدرک معتبری است که در پایان دوره به هنرجویان اعطا می‌نماید. این مدرک مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و می‌توانید در سایت وزارت علوم وارد شده و استعلام آن را دریافت نمایید. ضمن اینکه چنانچه قصد ادامه تحصیل در این رشته و یا کار در حوزه عکاسی در کشورهای دیگر را داشته باشید، این مدرک را می‌توان برای امور مهاجرتی ترجمه کرد.

دوره عکاسی آرمان 11

آموزشگاه عکاسی آرمان

چنانچه شما هم به عکاسی، ثبت تصاویر، ادیت آن‌ها و کار بر روی عکس‌های مختلف و تغییر دادن آن‌ها با استفاده از برنامه‌های ادیت علاقمندید، بهترین آموزش عکاسی را می‌توانید در موسسه آرمان بگذرانید. شما در این موسسه برای ثبت نام در دوره‌های حضوری و غیرحضوری می‌توانید پرداخت دوره‌ها را به صورت نقدی و یا اقساطی انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره عکاسی آرمان پیشنهاد می‌کنیم سری به وب سایت این موسسه به آدرس الکترونیکی https://armancollege.ac.ir/ بزنید و یا با برقراری تماس با شماره‌های ذکر شده در سایت راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

ارسال در :
لینک کوتاه :