دانلود پریست پریمیر صفحه رکورد دوربین Photo Display

این نمایشگر عکس جدید است! می‌توانید از این پریست پریمیر به‌عنوان پوشش، انتقال و جلوه‌های ساده برای عکس‌ها و ویدیوهای خود استفاده کنید. این پروژه شامل ۳۵ ایستگاه از پیش تنظیم شده است! آنها می توانند POV دوربین را در پروژه بعدی شما ایجاد کنند. با این پروژه ویدیوهای منحصر به فردی ایجاد کنید. این بسیار ساده و سریع است! Sound FX گنجانده نشده است. با دانلود پریست صفحه رکورد دوربین Photo Display در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود