آموزش افترافکت ساخت افکت موزیک اسپکتورم بروی نوشته

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

آموزش رایگان افترافکت ساخت موزیک اسپکتورم بروی نوشته

سلام به همراهان همیشگی سایت آموزشی گرافیستار

در این قسمت از آموزش افتر افکت قصد داریم نحوه ی ساخت یک موزیک اسپکتورم بسیار حرفه ایی و خاص رو با هم بسازیم که قطعا کاربردهای بالایی در زمینه هایی مثل ساخت تیزر، وله و.. دارد.

البته ما از پیش در‌ آموزش ساخت موزیک اکولایزر با این تکنیک ها تا حدودی آشنا شدیم ولی در این آموزش رایگان افترافکت از یک سری پلاگین ها و روش های چدیدتر و باحال تر استفاده کردیم که قطعا چذابیت بیشتری داره.

مراحل ساخت

در مرحله ی اول ابتدا لایه ی نوشتمون رو به ماسک تبدیل می کنیم تا بتونیم با استفاده از پلاگین Audio Specturm که تشکیل دهنده ی بخش اصلی کارمون هست ،حالت اکولایزری رو بروی هر کدوم از حروف بصورت خاص ایچاد می کنیم

آموزش رایگان افترافکت

در مرحله دوم با استفاده از پلاگین Vegas یک حالت جرخشی بدور نوشتمون به حالت رندوم ایچاد می کنیم که در این مرحله علاوه بر آشنایی با عملکرد پلاگن Vegas با کد نویسی چهت جرخش خودکار افکت هم آشنا میشیم.

آموزش رایگان افترافکت

و در مرحله ی سوم هم میریم به سراغ پلاگین Saber از کمپانی ویدیو کوپایلت که پلاگینی برای ایجاد جریان الکتریسته می باشد و با استفاده از اون بروی لایه ی سوم نوشته یک نوع پریست و انیمیتی رو اجرا می کنیم و در نهایت با استفاده از پلاگین Glow درخشندگی زیبایی رو به تمامی لایه ها میدیم.

آموزش رایگان افترافکت

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
5305 بازدید