دانلود رایگان مجموعه ۱۰ اکشن فتوشاپ (Action) جدید

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 19

اکشن فتوشاپ ابزاری برای صرفه جویی در زمان است که به شما این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک جلوه های فوق العاده به پروژه های خود اضافه کنید. با استفاده از این Action ها می توانید به راحتی یک آب و هوا یا یک عنصر ابتدایی، مقداری درخشش یا یک اثر آبرنگ به طرح اضافه کنید.

حتما ببینید: آموزش تصویری استفاده از اکشن در فتوشاپ

اکشن تبدیل متن و اشکال به طرح گچی و تخته گچی (۱)

از این اکشن گچ در فتوشاپ می توان برای ایجاد جلوه های واقعی گچ از  متن، اشکال، تصاویر شطرنجی و طراحان گرافیک استفاده کرد. این بسته حاوی دو الگوی تخته گچ سبز و سیاه است. ویرایش و سفارشی سازی بسیار آسان و قابل تنظیم را ارئه میدهد. این مجموعه شامل ۳ اکشن برای ایجاد یک علامت تخته سیاه با یک قاب چوبی است. برای ایجاد این افکت، یک اثر گچ ایجاد کنید و از قلم موی برای افزودن جزئیات استفاده کنید.

دانلود رایگان اکشن فتوشاپ

دانلود اکشن فتوشاپ ساخت پوستر نئونی فیلم (۲)

با اکشن فتوشاپ پوستر نئونی می توان به صورت حرفه ایی هنری با دامنه پویا بالا با الهام از یک مجموعه تلویزیونی محبوب ایجاد کرد. برای استفاده نیاز به داشتن مهارت در نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور ندارید، فقط یک کلیک تا ایجاد یک اثر هنری فاصله دارید. استفاده و ویرایش این اکشن آسان است. ساخت این اثر ترکیب شده از چندین تکنیک می باشد که در میان دیگر افکت های مشابه نتیجه ی بهتری ارائه می دهد.

دانلود اکشن فتوشاپ

اکشن ساخت تصاویر دابل اکسپوژر حرفه ایی در فتوشاپ (۳)

با این اکشن می توانید تکنیک کاربردی دابل اکسپوژر را براحتی در فتوشاپ ایجاد کنید. با این اکشن قادرید افزودن هایی مانند چراغ های محیط، اثر سیاه و سفید، ظاهر مات، چراغ های متحرک، جلوه های HDR ، شعله ور شدن در برابر آفتاب و خط چشم را اضافه کنید. در این مجموعه امکان اضافه کردن تصاویر دلخواه با حالت ترکیبی مشترک برای دستیابی به بهترین نتیجه برای تصاویر در معرض دو برابر را خواهید داشت.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 23

اکشن تبدیل تصاویر به نقاشی با افکت رنگ پاشیده شده (۴)

با این اکشن آثار هنری شگفت انگیزی را از هر عکس در فتوشاپ ایجاد کنید. اثر نهایی شامل چندین جلوه رنگی و لایه ها و سطوح مختلف شخصی سازی منحصر به فرد است که برای اضافه کردن جزئیات بیشتر از مجموعه قلم موی موجود استفاده کنید. ۱۵ پریست رنگ کلی قرار گرفته که استفاده از Action را آسانتر و سریعتر می کند. ترکیب نهایی کاملاً لایه لایه است و تأثیرات و سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد. سبک های مختلف را مخلوط کنید تا ترکیب خیره کننده خود را با تغییر در تنظیمات، مطابق با سبک خود بدست آوردید.

اکشن فتوشاپ

اکشن photoshop تبدیل تصاویر به نقاشی با مداد هوشمند (۵)

با استفاده از این اکشن می توانید بدون هیچ تجربه یی تنها با یک کلیک تصاویر خود را به یک نقاشی جذاب در فتوشاپ تبدیل کنید. از این مجموعه اکشن برای هر نوع طراحی جلد به عنوان مثال مجله، کتاب، تبلیغات، پوستر، عکسهای شخصی، نقاشی دیجیتال، عکاسان و گرافیک های شخصی یا طراحان می توان استفاده کرد و با صرفه جویی در زمان نتیجه ی خوبی بدست آورد. همه لایه ها در یک پوشه گروهی مرتب شدند که امکان ویرایش و سفارشی سازی را آسان می کند.

دانلود اکشن فتوشاپ

دانلود اکشن فتوشاپ ساخت نقشه سه بعدی (۶)

با استفاده از این Action می توانید نقشه های سه بعدی خود را تنها با یک کلیک در فتوشاپ ایجاد کنید. از این مجموعه ایده آل می توان در گرافیک وب، اینفوگرافیک یا ارائه استفاده کرد و نتیجه ی حرفه ایی بدست آورد. بافت کاشی کاری را می توان به صورت نامحدود جابجا کرد و سایه ها و لایه های زمین بر روی لایه های منفرد قرار گرفت، سپس زمین شخصی خود را با عناصر ۳۰ ایجاد کنید، که تمام قابل ها ویرایش هستند.

این مجموعه شامل عناصر با کیفیت بالای زیادی از جمله: خانه کوچک، ویلا، آسمان خراش، بیمارستان، کارخانه، چادر، ابر، خورشید ، رودخانه، کوه ، گیاه  جنگل و… می باشد که نمونه های شکل های ایالات متحده، روسیه، فرانسه، ژاپن، چین، لهستان، هند، انگلیس، آلمان و جهانی را نیز در خود دارد.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 27

اکشن ایجاد افکت دورنگی بر روی تصاویر برای فتوشاپ (۷)

با استفاده از اکشن photoshop اثر نور می توانید افکت دورنگی شگفت انگیز و واقع بینانه را به تصاویرتان اضافه کنید. این مجموعه حاوی ۱۰ رنگ FX است. پس از اتمام کار، یک پرونده به خوبی سازمان یافته و ساخت یافته با لایه ها، پوشه ها و تنظیمات زیادی برای بهبود نتیجه نهایی دریافت خواهید کرد که زمان زیادی در کار صرقه جویی می شود.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 29

دانلود اکشن ساخت تصاویر متحرک افقی با افکت دود در فتوشاپ (۸)

این مجموعه Action فتوشاپ به روشی ایجاد شده اند که از مبتدیان فتوشاپ گرفته تا حرفه ایی ها می توانند از آن استفاده کنند و در انجام پروژه های شخصی، ارائه، نمایشگاه، رویدادها یا پروژه های تجاری صرفه جویی زمانی زیادی داشته باشند برای ایجاد جلوه های مشابه نیازی به برنامه و افزونه های اضافی ندارید.

در هر کار یک لایه و پوشه به خوبی سازمان یافته وجود دارد. هر لایه و پوشه ای متناسب و با کدگذاری شده نامگذاری شده است تا یک محیط کاری مرتب را برای شما ایجاد کند. هر اکشن همراه با یک آموزش تصویری دقیق است که در مورد چگونگی تأثیر هر لایه در طراحی و چگونگی ایجاد سفارشی سازی بر روی آن توضیح می دهد.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 31

Action فتوشاپ ایجاد افکت گلیچ بر روی تصاویر (۹) 

با اکشن فتوشاپ گلیچ امکان ایجاد افکت خرابی که باعث تغییر شگفت انگیز تنها با یک کلیک بروی هر تصویری می شود. این بسته شامل لایه “Glitch Photoshop Action” برای هر تصویر است. برای استفاده از این اکشن به هیچ مهارتی نیاز ندارید، تنها با اعمال آن شاهد افکت جذاب گلیج با جرئیات و کیفیت بالا خواهید بود. نصب و کار با آن آسان است با این حال فایل راهنما قرار گرفته تا در نحوه ی تنظیم کار یاری کند.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 33

دانلود اکشن فتوشاپ روتوش پوست (۱۰)

اکشن رتوش پوست در فتوشاپ مناسب برای عکاسان و طراحان گرافیک می باشد. این Action ها به صورت حرفه ایی طراحی شده اند تا تصاویر شما لحن جادویی و قابل توجهی داشته باشند، این امکان را به شما می دهد تا روند ویرایش خود را ساده تر و تصاویر خود را ارتقا دهید. این مجموعه بر روی تصاویر مختلف تست شده اند و بسیار متنوع هستند. از این ابزارها برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود استفاده کنید و به تصاویر خود لبه خلاقانه ببخشید.

دانلود رایگان مجموعه 10 اکشن فتوشاپ (Action) جدید 35برای بهترین نتیجه توصیه شده است:

۱. از تصاویر با مقاومت بین ۷۲-۳۰۰dpi (توصیه می شود ۳۰۰dpi) استفاده کنید.

۲. از حالت RGB و ۸bit رنگ در فتوشاپ استفاده کنید.

۳- از نسخه های انگلیسی Photoshop CC2015 ، CC2017 ، CC2018 ، CC2019 استفاده کنید.

حتما ببینید: آموزش فتوشاپ مقدماتی رایگان

پک پیشنهادی: دوره آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
8993 بازدید