۳ مورد از بهترین راه ها برای یادگیری زبان در حین زندگی در خارج از کشور

3 مورد از بهترین راه ها برای یادگیری زبان در حین زندگی در خارج از کشور 5موانع زبانی چالش اصلی در هنگام زندگی در خارج از کشور برای اکثر مردم است. وقتی نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید، می تواند ناامید کننده، منزوی کننده و گاهی اوقات حتی ترسناک باشد.

در حالی که یادگیری یک زبان جدید قبل از مهاجرت به خارج از کشور مهم است، می توانید این کار را زمانی انجام دهید که در کشور جدیدی هستید. سپس، روند یادگیری شما می تواند بسیار سریعتر و آسان تر باشد. من تاکنون شش زبان را یاد گرفته‌ام، و در اینجا نکاتی در مورد یادگیری بهتر یک زبان وجود دارد. آموزشگاه زبان چینی

یادگیری زبان محلی می تواند تجربه زندگی در خارج از کشور را بسیار لذت بخش تر کند، پس بیایید شروع کنیم!

دانلود برنامه های زبان

یادگیری یک زبان جدید از برنامه ها مقرون به صرفه و راحت است و می توانید در هر حالی از آنها استفاده کنید.

مانند کلاس های سنتی نیازی به یک برنامه ثابت با برنامه های زبان ندارید و می توانید بر زمان مطالعه تسلط داشته باشید. همچنین، هر درس حدود ۱۰ تا ۳۰ دقیقه است، بنابراین تمرکز کردن آسان است. بهترین آموزشگاه زبان در اصفهان

برنامه های زبان زیادی برای انتخاب وجود دارد و بسیاری از آنها رایگان هستند.

برنامه مطالعه مورد علاقه من Duolingo است. این رایگان است، بدون تبلیغات است، و ۲۷ زبان را برای انتخاب ارائه می دهد، از جمله زبان های رایج دنیا.

سعی نکنید در یک جلسه چیزهای زیادی یاد بگیرید. پانزده دقیقه یا نیم ساعت چند بار در هفته یک شروع عالی است.

از فلش کارت استفاده کنید

استفاده از فلش کارت می تواند یک روش خودآزمایی عالی باشد. آنها به راحتی تکرار را تسهیل می کنند و می توانید حافظه خود را با بازیابی اطلاعات از فلش کارت ها آزمایش کنید. آموزش زبان انگلیسی

من از Quizlet و Anki استفاده کرده ام. Quizlet برای یادگیری لغات جدید، اصطلاحات و موارد دیگر با فلش کارت ها، بازی ها و سایر ابزارهای مطالعه مانند گوش دادن و نوشتن بسیار عالی است.

3 مورد از بهترین راه ها برای یادگیری زبان در حین زندگی در خارج از کشور 7

برای آموزشگاه زبان ثبت نام کنید

علاوه بر یادگیری خود با استفاده از کتاب، نرم‌افزار کامپیوتری یا آنلاین، یادگیری در آموزشگاه زبان مزایای زیادی دارد. می توانید مکالمه با همکلاسی ها را تمرین کنید، درس های سازماندهی شده داشته باشید، و منابع زیادی برای انتخاب وجود دارد. همچنین، می توانید تلفظ را یاد بگیرید و لهجه معلم خود را بگیرید.

مهمتر از همه، کلاس ها می توانند شما را برای یادگیری تشویق کنند. رقابت، محیط یادگیری و شاید هزینه دوره از عوامل هستند. برخی از کشورها دوره های رایگان زبان را ارائه می دهند تا بتوانید از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، دوره رایگان زبان آنها زمانی که من در دانمارک زندگی می کردم بسیار مفید بود. در دانشگاه هم زبان ژاپنی، کره ای و اسپانیایی خواندم که بهتر از فقط درس خواندن است.

فرهنگ لغت زبان داشته باشید

خرید فرهنگ لغت کاغذی یا داشتن یک برنامه فرهنگ لغت هنگام یادگیری یک زبان جدید ضروری است.

یک فرهنگ لغت خوب به ترجمه لغات و عبارات جدید با گسترش دایره لغات خود کمک می کند.

سعی کنید هر روز شش یا هفت کلمه را یاد بگیرید تا دایره لغات خود را به طور پیوسته گسترش دهید، و یکباره بیش از حد آن را زیاد نکنید.

نگه داشتن یک مجله

برای نوشتن کلمات جدیدی که در طول روز می شنوید، بهترین کار این است که یک کتاب یا یادداشت فیزیکی در گوشی خود داشته باشید.

همچنین، نوشتن به شما کمک می کند راحت تر به خاطر بسپارید و تکه های حافظه را در مغز خود شکل دهید.

یک شریک مطالعه پیدا کنید

داشتن یک Study Buddy می تواند یادگیری زبان ها را آسان تر و سرگرم کننده تر کند.

سعی کنید یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود را متقاعد کنید تا با شما مطالعه کنند و بر سر برنامه ای توافق کنید تا مرتباً یکدیگر را ملاقات کرده و آزمایش کنید.

شما می توانید بیشتر تمرین کنید، منابع یادگیری بیشتری داشته باشید و با بحث کردن با یکدیگر موضوعات و تکالیف را بهتر درک کنید.

ارسال در :
لینک کوتاه :