دانلود پریست پریمیر نور خورشید Sunbeams FX

Sunbeams FX از پریست پریمیر هستند که جلوه نور خورشید را برای فیلم شما ایجاد می‌کنند. ۳ نوع قدرت اثر با ۸ جهت تیرها. امکان تنظیم موقعیت، جهت و تعدادی از پرتوها وجود دارد. آموزش گنجانده شده است. با دانلود پریست نور خورشید Sunbeams FX در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


Sunbeams FX are Premiere Pro presets that create a sunbeam effect for your footage. 3 types of effect strength with 8 directions of beams each. It is possible to adjust the position, direction, and a number of rays. Tutorial included.


مطالب پیشنهادی مرتبط:

دانلود پریست پریمیر نور خورشید Sunbeams FX 3

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود