چگونه یک فریلنسر فتوشاپ با درآمد بالا شویم؟

فریلنسر فتوشاپ

راز درآمد بالا از فتوشاپ چیست؟ چگونه یک فریلنسر فتوشاپ با درآمد بالا شویم؟

قطعا شنیده‌اید که متخصصین فتوشاپ درآمد بالایی دارند اما بسیاری از افرادی که قدم در مسیر آموزش فتوشاپ رایگان می‌گذارند هرگز به درآمد بالا نمی رسند  و حتی تعدادی از آن ها هیچگاه به درآمد زایی نمی رسند. فتوشاپ هم مثل هر مهارت دیگری نیاز به انتخاب مسیر درست دارد و این مقاله هم درباره همین موضوع است. شاید همیشه از خود پرسیده اید که چرا برخی از افراد فریلنسر فتوشاپ درآمد های میلیونی دارند ولی بعضی دیگر با وجود مهارت مناسب درآمد خوبی ندارند، در این مقاله به سه پاسخ اصلی این سوال می‌پردازیم و به شما قول می دهیم اگر این سه قدم را اجرا کنید، قطعا به درآمد های بالا خواهید رسید.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

۱-آموزش مداوم:

اولین راز فریلنسر های پردرآمد آموزش مداوم است، قبلا در مقاله ای کاملا به راه های آموزش فتوشاپ پرداخته بودیم اما منظور ما از آموزش مداوم چیز دیگری است.در آن مقاله به آموزش اولیه پرداخته بودیم و راه های مختلف آن را بررسی کرده بودیم، اگر در فتوشاپ پایه علمی خوبی ندارید هیچکدام از این تکنیک ها برای شما کارایی ندارد پس لطفا ابتدا آن مقاله را بخوانید.

یادگیری فتوشاپ را از کجا شروع کنیم؟ (بهترین روش)

به بحث اصلی بر می‌گردیم، درآمد های بالا در فتوشاپ به جیب کسانی می رود که “بهترین” هستند، اما برای بهترین شدن باید چه کرد؟ شما پس از یادگیری فتوشاپ با دیگر کسانی که فتوشاپ را اصولی آموخته اند در یک سطح قرار می‌گیرید و در بازار کار هیچ برتری نسبت به افراد دیگر ندارید. حال تصور کنید به مدت دو سال هر روز چیز جدیدی درباره فتوشاپ بیاموزید. قطعا در انتهای این دو سال مهارت شما به حدی زیاد شده است و دانش بالایی کسب کرده اید که کمتر کسی در بازار می تواند با کیفیت کار شما رقابت کند.

دقیقا منظورمان از آموزش مداوم همین است. لازم نیست روزانه چند ساعت وقت بگذارید و تمرین های سخت انجام دهید، حتی اگر روزانه نیم ساعت تا یک ساعت هم برای آموزش خود وقت بگذارید (مثل همین الان که این مقاله را می خوانید) قطعا بعد از مدتی به “بهترین” تبدیل خواهید شد که شرکت ها و افراد برای همکاری با شما رقابت می کنند. از همین الان که این مقاله را خواندید برای اموزش روزانه خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید به سطح بالای کاری و درآمدی برسید. فراموش نکنید که بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است.

چگونه یک فریلنسر فتوشاپ با درآمد بالا شویم؟ 8

۲-قدرت تحلیل بازار:

شاید کسی که صد سال پیش یک مهارت را می‌آموخت تا آخر عمرش اتفاق خاصی نمی افتاد و همان مهارت برای بازار کافی بود، در واقع بازار بسیار کند تغییر می کرد اما امروزه به لطف اینترنت همه چیز به سرعت تغییر می‌کند. کافی است مهارتی را بیاموزید و دو – سه سالی فعالیت نکنید. بعد از برگشتن به بازار خواهید دید شرایط با دو  سه سال پیش زمین تا آسمان فرق کرده است.

در فتوشاپ هر ساله ترند ها تغییر می ‌کنند و برخی از بازار ها کاملا از دور خارج می‌شوند و برخی بازار های جدید متولد می ‌شوند. شما به عنوان یک متخصص فتوشاپ باید بازار ها و ترند های جدید را زودتر از رقبا شناسایی کنید و برای آن ها برنامه ریزی کنید. اکثر اوقات این ترند ها می تواند برای شما درآمد بی نظیری داشته باشد، به طور مثال در مقاله ای به یکی از ترند های اخیر فتوشاپ یعنی طراحی پیج ایسنتاگرام پرداخته ایم، جالب است بدانید افرادی هستند که فقط با همین کار درآمد های میلیونی دارند.

درآمد زایی با فتوشاپ به کمک تولید محتوای اینستاگرام

برای تحلیل بازار باید دانش فنی بالایی داشته باشید، همیشه بازار یعنی مشتری ها و رقبا را زیر نظر داشته باشید و در نهایت افراد و شرکت های بین المللی را برسی کنید. این مهارتی نیست که یک شبه و با حدس زدن برای شما ایجاد شود اما اگر مسیر را درست انتخاب کرده باشید نهایتا می‌فهمید که بازار بزرگ بعدی و ترندی که شمارا ثروتمند می‌کند کجاست.

کسب درآمد بالا فریلنسر فتوشاپ

۳- توانایی فروش مهارتتان:

اگر خوب به کارتان دقت کنید در واقع شما مهارت فتوشاپتان را به کارفرماها می‌فروشید و در ازای آن دستمزد دریافت می‌کنید. بعضی از افراد در این مهارت بسیار قوی هستند و برخی از افرادبا وجود مهارت فنی بالا نمی‌توانند کسب درآمد کنند و پروژه های معتبر بگیرند. این توانایی برای شما یکی از ضروری ترین مهارت هایی است که باید فرا بگیرید وگرنه هرگز به درآمد های خوب نمی‌رسید. تقریبا همه آموزش های ایرانی فقط به آموزش جامع فتوشاپ تکیه کرده اند و به مهارت بسیار مهم بازاریابی و گرفتن پروژه نپرداخته اند، این دقیقا مثل این است که در کارخانه برای ماشین موتور بگذارند اما باک بنزین را فراموش کنند!

اگر بخواهید این مهارت را از صفر یاد بگیرید نیاز به چند سال تجربه دارید اما ما در گرافیستار برای اولین بار در ایران دوره ای برگزار کرده ایم که با کمک آن می توانید به شکل مستقل با افراد و شرکت ها وارد همکاری شوید و پروژه های حرفه ای کسب کنید. پونیشا و سایت های فریلنسری را فراموش کنید زیرا درآمد یک فتوشاپ کار مستقل چند برابر یک فریلنسر پونیشاست. این دوره به تنهایی ۲۴۹ هزار تومان به فروش می رسد اما اگر در دوره فتوشاپ شرکت کنید این دوره برای شما رایگان خواهد بود. پیشنهاد ما این است که در دوره فتوشاپ شرکت کنید زیرا مباحث را به شکلی یاد میگیرید که به یک متخصص تمام عیار فتوشاپ تبدیل خواهید شد، آن هم در یک هفته و در کنار آن دوره بازاریابی و گرفتن پروژه را رایگان دریافت خواهید کرد. از طریق لینک زیر وارد دوره شوید. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است.

چگونه یک فریلنسر فتوشاپ با درآمد بالا شویم؟ 11

ارسال در :
لینک کوتاه :