آموزش استفاده از پروژه آماده افترافکت AfterEffects Template

امتیاز 4.50 ( 2 رای )

پروژه آماده افترافکت چه هستند؟

پروژه های آماده افترافکت فایل های لایه باز ویدویی با قابلیت سفارشی سازی آسان هستند. این پروژه های با کیفیت بالا توسط انیماتورهای حرفه ایی افترافکت در دنیا  برای افرادی با تجربه کم برای ایجاد ظاهر با کیفیت و حرفه‌ایی در ویدیو ایجاد شده است. این پروژه های آماده را با آموزش افتر افکت با نامگذاری، دسته بندی و ساختار منظم و مرتب طوری ساخته می شوند تا بدون اینکه کاربران از ساختار پیچیده ی پروژه سر درآورند بتوانند به راحتی با تغییر و جایگذاری عکس، ویدیو، متن، رنگ ها و دیگر اجزا و تنظیمات در کوتاه ترین زمان ممکنه خروجی ویدیویی فوق العاده یی رو داشته باشند.

پروژه های آماده افترافکت انواع و دسته بندی های مختلف و زیادی دارند که با برخی می توان یک ویدیوی کامل مثل استفاده از پروژه های اسلایشو را تولید کنید، در حالیکه برخی دیگر آن به ویدیوی تولید شده المان های گرافیکی و انیمیشن اضافه کنید.

مشاهده آنلاین آموزش:

آموزش استفاده از پروژه های افترافکت

استفاده از پروژه های آماده افترافکت برای تازه آشنایان با افترافکت مشکل بنظر می آید چون در یک پروژه صدها لایه مختلف وجود دارد. برای ویرایش پروژه لازم نیست که به درک چگونگی ساخت آن و همه‌ی لایه‌ها را مورد بررسی قرار بدید. تمام پروژه‌های افترافکت سایت گرافیستار قبل از بارگذاری در سایت چک شده و تمامی پروژه ها و فایل ها استاندارد و سازماندهی شده ی خوب و مرتبی دارند. و معمولا همراه با راهنمای آموزش استفاده ارائه می شوند.

اکثر پروژه ها مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای شما راه اندازی می کنند. از آنجا که هر پروژه متفاوت است، این دستورالعملها به پروژه ی دانلود شده، منحصر به فرد هستند. فایل های راهنما به شما در جهت تغییر در کامپ ها comps، دریافت فونت، موسیقی و جلوه های صوتی راهنمایی می کنند. این گفته می شود،

پروژه های آماده استفاده شده در آموزش:

مرحله ۱: پروژه را باز کنید و فایلهایی را که میخواهید اضافه کنید وارد کنید

پروژه آماده افترافکت

مرحله ۲: مکان هایی را که می خواهید تغییرات ایجاد کنید تعیین کنید

پروژه آماده افترافکت
مرحله ۳: فایل مورد نظر خود را جایگزین کنید

پروژه آماده افترافکت

مرحله ۴: بخش هایی نظیر متن هارو تغییر دهید

پروژه آماده افترافکت
هنگامی که شما تمامی تغییرات جهت سفارشی سازی و منحصر به فرد کردن پروژه انجام دادید حال کار نهایی شما آمادس و می تونید خروجی رو ازش داشته باشید.

 آموزش خروجی گرفتن در افترافکت و مدیا انکوردر

با پکیج آموزش افتر افکت همراه گرافیستار باشید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
16487 بازدید