دانلود پریست پریمیر ترانزیشن نویز و پارازیت Offset Glitch

Offset Glitch Transitions یک پریست پریمیر است. این بسته شامل ۱۶ انتقال (۴Types) می باشد. برای هر سبکی عالی و همه کاره است! این انتقال به سرعت به شما کمک می کند. این می تواند یک معرفی فوق العاده برای برنامه های تلویزیونی، تبلیغات، تریلرها، تیزرها، ارائه ها، نمایش های اسلاید، تبلیغات و ویدیوهای رویدادهای آینده شما باشد. مخاطبان خود را با این پیش تنظیم های پر انرژی و پرانرژی Premiere Pro تحت تاثیر قرار دهید. با دانلود پریست ترانزیشن نویز و پارازیت Offset Glitch Transitions در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


Offset Glitch Transitions is a modern Premiere Pro presets. This pack includes 16 transitions (4Types). It’s perfect and versatile for any style! These transitions will help you quickly. It can be a fantastic intro to your TV shows, commercials, trailers, teasers, presentations, slideshows, promotions and upcoming events videos. Impress your audience with this bright and energetically animated Premiere Pro presets.


مطالب پیشنهادی مرتبط:

دانلود پریست پریمیر ترانزیشن نویز و پارازیت Offset Glitch 3

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود