پروژه آماده افتر افکت تایتل کلیپ عروسی Wedding Titles

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

دانلود پروژه آماده تایتل کلیپ عروسی Wedding Titles برای افتر افکت

این پروژه آماده افتر افکت دارای مجموعه ای از ۱۲ عنوان عروسی است. می توانید متن را ویرایش کنید و رنگ را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید. از آن برای غنی سازی داستان های عاشقانه، فیلم های عروسی و سالگردهای خود استفاده کنید. آن را مال خودت کن! در ۴K موجود است. هیچ پلاگینی مورد نیاز نیست. با دانلود پروژه آماده تایتل کلیپ عروسی Wedding Titles برای افتر افکت همراه گرافیستار باشید.


نحوه ی استفاده از پروژه آماده:

هنگام کار با برنامه‌ای مانند افتر افکت ممکن است ساعت‌های زمان صرف کنید تا در یک صحنه افکت ایجاد کنید. پروژه‌ آماده افترافکت به شما کمک می‌کند تا به راحتی تغییرات گسترده ای در این برنامه ایجاد کنید. این یک روش عالی است که باعث می‌شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و چندین پروژه را به صورت همزمان پیش ببرید. در ادامه قصد داریم به آموزش استفاده از پروژه افتر افکت نیز بپردازیم.

  • مرحله ۱: پروژه را باز کنید و فایلهایی را که میخواهید اضافه کنید وارد کنید
  • مرحله ۲: مکان هایی را که می خواهید تغییرات ایجاد کنید تعیین کنید
  • مرحله ۳: فایل مورد نظر خود را جایگزین کنید
  • مرحله ۴: بخش هایی نظیر متن هارو تغییر دهید
  • هنگامی که شما تمامی تغییرات جهت سفارشی سازی و منحصر به فرد کردن پروژه انجام دادید حال کار نهایی شما آمادس و می تونید نحوه ی خروجی از افتر افکت رو ازش داشته باشید.

This After Effects template features a set of 12 wedding titles. you can edit the text and customize the color to match your needs. Use it to enrich your love stories, wedding videos and anniversaries. Make it yours! Available in 4K. No plugins are required.


دوره های پیشنهادی مرتبط:

ارسال در :
لینک کوتاه :