دانلود پروژه ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر ✔️(رایگان)

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

پروژه ۵۵۰ ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر Handy Seamless Transitions

پروژه آماده پریمیر ترانزیشن هندی سیملس دارای بیش از ۵۵۰ ترانزیشن آماده برای استفاده در ساخت تیزر، وله و موزیک ویدیو است. این ترانزیشن های حرفه ای همراه با افکت صوتی می باشند. افکت های صدای سینمایی، گلیچ، حماسی، رابط کاربری HUD، صداهای دوربین و بسیاری نمونه های دیگر در این فایل قرار دارند. استفاده از این پروژه پریمیر فوق العاده ساده است. فقط باید هر ترانزیشن را در تایم لاین و روی ویدیوی خود قرار دهید. جهت استفاده از این پروژه آماده پریمیر به هیچ پلاگینی نیاز نیست. ترانزیشن های Handy Seamless در نسخه پریمیر CC 2018 v12.1.1 به بالاتر با انواع مختلف رزولیشن قایل استفاده است.

نسخه فعلی این بسته شامل ۱۰ دسته مختلف از انتقال برای هر روز است. آنها انتقال زوم ، گذار پان ، Glitch ، ۳D Box ، شکل ، Warp ، Light Leaks و موارد دیگر هستند. برای هر دسته بندی، پیش نمایش وجود دارد که شما را در انتخاب کمک می کند.

مطالب مرتبط پیشنهادی:

آموزش استفاده از مجموعه ترانزیشن های هندی سیملس در پریمیر

۱- وارد کردن ترنزیشن ها در پروژه دلخواه

در پوشه دانلودی پروژه های پریمیر با رزولوشن های مختلف قرار دارد. ابتدا همانند تصویر زیر رزولوشن مورد نظر را انتخاب کرده و داخل Project بکشید تا پوشه ای به همین نام در Project ایجاد شود.

پروژه پریمیر ترانزیشن

۲- مشاهده پیش نمایش ترنزیشن ها

برای اینکه بتوانید قبل از اعمال ترنزیشن ها، پیش نمایش آن ها را مشاهده نمائید، دکمه Thumbnail را در پنجره Project فعال کنید.

دانلود پروژه ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر ✔️(رایگان) 11

۳- تنظیمات تایم لاین

بعد از اینکه ترانزیشن مورد نظر خود را انتخاب کردید، ابتدا دکمه V1 را از حالت آبی رنگ خارج کنید. این کار باعث می شود بعد از کشیدن ترانزیشن به روی تایم لاین، ترانزیشن بر روی لاین های بالایی قرار بگیرد. همچنین همانند تصویر زیر، دکمه Insert از سکانس های دیگر را فعال کنید.

دانلود پروژه ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر ✔️(رایگان) 13

۴- اعمال ترانزیشن

حالا همه چیز آماده است. کافی ست ترانزیشنی که انتخاب کرده اید را روی نقطه کات پلان های خود قرار دهید. ترانزیشن ها دارای افکت های صوتی نیز می باشند. پس دقت کنید هنگام اعمال ترنزیشن، افکت ها در جای مناسب قرار بگیرند.

دانلود پروژه ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر ✔️(رایگان) 15

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های آماده پریمیر و ارائه کار خوب، ابتدا باید نرم افزار پریمیر را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به یادگیری پریمیر از صفر تا پیشرفته، به تصویر زیر مراجعه کنید.

دانلود پروژه ترانزیشن هندی سیملس در پریمیر ✔️(رایگان) 17

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
8402 بازدید