پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر [لوگو موشن]✔️(پک ۱۲ پروژه)

امتیاز 5.00 ( 4 رای )

پروژه آماده پریمیر لوگو

پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر، یک فایل پروژه قابل استفاده است که حاوی تنظیمات، افکت‌ها، ترانزیشن‌ها و المان‌های گرافیکی است که به منظور نمایش لوگو یا برند شما در ویدیوها یا فیلم‌ها در نرم‌افزار پریمیر تهیه شده است. این پروژه پریمیر رایگان به شما اجازه می‌دهند با استفاده از تنظیمات پیش فرض و المان‌های گرافیکی قابل ویرایش، به سرعت نمایش لوگوی خود را در یک فیلم یا ویدیو اضافه کنید.

پروژه‌های آماده نمایش لوگو در پریمیر معمولاً شامل المان‌های مانند افکت‌های حرکتی (motion), انتقالات، ترانزیشن‌ها، رنگ‌ها، و موارد دیگر است. با استفاده از این پروژه‌ها، شما می‌توانید لوگوی خود را با سبک و جلوه‌های ویژه‌ای که توسط پروژه آماده ارائه شده است، نمایش دهید. به طور کلی، پروژه‌های آماده نمایش لوگو در پریمیر به شما امکان می‌دهند با صرف زمان و هزینه کمتر، نمایش حرفه‌ای و جذاب لوگوی خود را در ویدیوها یا فیلم‌ها اضافه کنید.

حتما ببینید: آموزش طراحی لوگو از صفر تا استادی

۱ دانلود پروژه آماده لوگو با پاشیدن رنگ Colorful Paint Logo Reveal

پروژه رایگان پریمیر پاشیدن رنگ یک قالب خلاق با رنگ های آبرنگ جهت نمایش لوگو است. این پروژه شامل ۱ محل جایگذاری آرم و ۱ محل برای متن است. این پروژه می تواند یک معرفی کوتاه برای فیلم های خانوادگی، نمایش اسلایدها، تبلیغات، تعطیلات و فیلم های نمایشی باشد. مخاطبان خود را با این الگوی جادویی و با شکوه متحیر کنید.


لوگو زمین دیجیتال یک الگوی پیشرفته در Premiere با درخشش ذرات و فرم های فناوری است که به زیبایی از لوگو های شما استفاده می کند. استفاده از ۱ مکان برای آرم و ۱ لایه متن قابل ویرایش در این پروژه و همچنین کنترل کامل رنگ استفاده از این پروژه را بسیار آسان کرده است. این پروژه مناسب جهت معرفی کوتاهی درباره تریلرها، تبلیغات، ارائه ها، نمایش اسلایدها، تبلیغات و فیلم های رویداد می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی زیبا و با کیفیت عالی تحت تأثیر قرار دهید.


حتما ببینید: آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت

۳- دانلود پروژه نمایش لوگو پریمیر جستجو Search Logo Opener

نمایش لوگوی جستجو یک پروژه نرم افزار پریمیر با لایه های انیمیشن شکل صاف و مدرن ۳D fx است. این الگو شامل ۲ محل قرارگیری تصویر/ویدئو، ۳ لایه متن قابل ویرایش، ۱ مکان نگهدارنده آرم، ۱۲ آیکون رسانه های اجتماعی و کنترل رنگی کامل است. این پروژه می تواند یک شروع جالب برای برنامه های تلویزیونی، تبلیغات، تریلر، تیزر، ارائه، نمایش اسلایدها و فیلم های رویدادهای آینده شما باشد. مخاطبان خود را با این الگوی تمیز، شفاف و خلاقانه متحرک Premiere تحت تأثیر قرار دهید.


پروژه آماده لوگو پریمیر رایگان فلت یک الگوی تازه و شیک است که دارای یک لوگوی جذاب کاریزماتیک است که با شکل رنگی و پرانرژی انعطاف پذیر است. به راحتی با استفاده از این الگوی شگفت انگیز یک آرم کوتاه و حداقل را فاش کنید. لوگوی ساده یک الگوی سریع و پویا با آرایه ای از لایه ها و خطوط شکل بسیار ظریف و انیمیشن است که خلاقانه با هم ترکیب می شوند به سرعت با استفاده از این الگوی شیک، رنگارنگ و خلاقانه بعدی خود را نمایش دهید.

پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر [لوگو موشن]✔️(پک 12 پروژه) 11

حتما ببینید: آموزش رایگان پریمیر ۲۰۲۳ مقدماتی


لوگو شبکه های اجتماعی یک قالب جالب Premiere با انیمیشن های زیبا و روان برای هر پروژه رسانه اجتماعی است. استفاده و سفارشی سازی آن بسیار آسان است. فقط متن را تغییر دهید، رنگ ها را سفارشی کنید و تمام شد. با این انیمیشن های رنگارنگ، مقدماتی شگفت انگیز برای هر فیلم دریافت کنید.


پروژه آرم استیشن در کهکشان یک قالب پریمیر برجسته است که می توانید با استفاده از آن یک آرم روشن را به راحتی در یک کهکشان دور ایجاد کنید. این پروژه فوق العاده به خوبی ساماندهی شده و قابل استفاده است و از همه مهمتر، نیازی به پلاگین در پریمیر نیست. به سادگی آرم خود را در جدول زمانی رها کنید، متن را تغییر دهید و بگذارید جادو اتفاق بیفتد.


دوره پیشنهادی: پکیج آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته


پروژه آماده پریمیر لوگو رد قلمو یک الگوی برتر است که در آن آرم شما به سبک گرنج و لکه های رنگی ظاهر می شود. این الگو شامل ۱ مکان یاب آرم و ۲ لایه متن قابل ویرایش است. مناسب جهت معرفی دقیق یا افتتاحیه برای ارائه، دعوت، اعلان، رویدادهای ورزشی، تبلیغات، برنامه های تلویزیونی می باشد. بینندگان خود را با این پروژه آماده پریمیر طراحی شده و حرفه ای تحت تأثیر قرار دهید.


نمایش لوگو پارازیت یک پروژه آماده عالی در پریمیر است که با استفاده از ترکیبی شیطانی از جلوه های براق و تحریف کننده، جلوه های خلاقانه ای جهت نمایش آرم شما به وجود می آورد. در این قالب ۱ مکان آرم و ۲ لایه متن قابل ویرایش قرار دارد. مناسب جهت معرفی سریع کانال یوتیوب، صفحه فیسبوک، تبلیغات، لحظات بازی، فیلم، نمایش تلویزیونی، سخنرانیها، نمایش اسلایدها، بازی ها و برنامه های تلفن همراه می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی سریع و پرانرژی متحرک تحت تأثیر قرار دهید.


پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر [لوگو موشن]✔️(پک 12 پروژه) 11

۹- دانلود پروژه آماده پریمیر لوگو پارتیکل Elegant Logo Intro

پروژه نمایش لوگوی ذرات زیبا یک الگوی نفس گیر در Premiere است و دارای دو مسیر ذره ای متحرک روشن و پویا است که به زیبایی با هم ترکیب شده اند تا لوگوی شما را نشان دهند. این الگو شامل ۱ مکان یاب آرم و ۱ مکان یاب متن است. این پروژه می تواند یک معرفی شگفت انگیز برای برنامه های تلویزیونی، فیلم، تریلر و فیلم های تبلیغاتی شما باشد. مخاطبان خود را با این قالب پریمیر سریع و شیک و جذاب متحیر کنید.


پروژه آماده پریمیر لوگو تکنولوژی یک الگوی انتزاعی با انیمیشن های سه بعدی به دنبال آینده نگر است که آرم شما را نشان می دهد. ۱ محل قرارگیری لوگو، ۱ لایه متن قابل ویرایش و یک کنترلر رنگی ساده استفاده از پروژه را بسیار آسان کرده است. این پروژه معرفی شگفت انگیز برای ارائه ها، نمایش اسلایدها، نمایش های تلویزیونی، تبلیغات، رویدادها، فیس بوک و ویدیوهای YouTube می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی پیشرفته و حرفه ای انیمیشن Premiere Pro متحیر کنید.


۱۱- دانلود رایگان پروژه نمایش لوگو تایپوگرافی Logo Typography Scenes

صحنه های تایپوگرافی لوگو یک عناوین تمیز و پویا برای مخاطبان بزرگتر است که الگوی گرافیک حرکت را طراحی کرده است. با استفاده از کنترلر رنگ، پروژه را به سادگی مطابق نام تجاری خود هماهنگ کنید. به راحتی از این پروژه می توانید در ارائه های شرکتی، نمایش اسلایدها، تبلیغات، رویدادها، معرفی، برنامه های تلویزیونی استفاده کنید. بدون پلاگین مورد نیاز است. به صورت HD موجود است.


۱۲- پروژه آماده نمایش لوگو عکس Photo Logo Reveal

پروژه نمایش لوگو عکس یک الگوی شیک در پریمیر است که در آن عکسی با آرم یا تصویر شما بعد از فلاش از دوربین بیرون می آید. با استفاده از ۱ مکان جهت نمایش لوگو و ۱ لایه متن قابل ویرایش، استفاده از این پروژه را بسیار آسان کرده است. معرفی عالی برای ارائه های شرکت ها، نمایش اسلایدهای تجاری، پخش شرکت، تبلیغات، ارائه ها، رویدادها و فیلم های آینده در یوتیوب و فیس بوک می باشد. مخاطبان خود را با این آرم تمیز و زیبا و متحرک شگفت زده کنید.

پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر [لوگو موشن]✔️(پک 12 پروژه) 11

پیشنهاد آموزش:

در این پست ۱۰ پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت را معرفی کردیم. حال اگر علامند هستید تا لوگو موشن های اختصاصی و سفارشی خود را بسازید ما در گرافیستار با توجه به درخواست های شما عزیزان پکیج آموزش ساخت لوگو موشن را آماده کردیم که پیشنهاد دارم با کلیک بروی بنر زیر وارد صفحه ی دوره بشید:

پروژه آماده نمایش لوگو در پریمیر [لوگو موشن]✔️(پک 12 پروژه) 17

ارسال در :
لینک کوتاه :