دانلود پروژه آماده کودک در پریمیر ✔️(پک ۸ پروژه)

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

پروژه آماده پریمیر کودک

در این بخش با ۸ مورد از بهترین پروژه های آماده کودک در پریمیر را برای دانلود شما همراهان گرافیستار قرار دادیم. با استفاده از این مجموعه پروژه ها که انواع و سبک های مختلفی دارند می توانید تصاویر خو را تبدیل یک فیلم جذاب و تماشایی کنید. تمام این ۸ پروژه دارای ساختاری منظم هستند که براحتی قابل استفاده می باشند. این مجموعه پروژه آماده پریمیر تریلر با رزولیشن Full HD و در نسخه پریمیر ۲۰۱۷ به بالا قابل استفاده می باشند. توجه داشته باشید هیچ یک از عکس ها، فیلم ها و موزیک های قابل مشاهده در پیش نمایش ویدیویی در فایل های پوژه قرار نگرفتند.

حتما ببینید: آموزش رایگان پریمیر ۲۰۲۳ مقدماتی

۰۱-پروژه آماده لوگو موشن جشن تولد رایگان پریمیر

Logo Birthday یک پروژه پریمیر عالی است. این یک کیک تولد با لوگو شما در مرکز قرار دارد. شامل ۱ محل قرارگیری لوگو و ۱ لایه متن قابل ویرایش است. می توانید از تنظیم کننده های رنگ استفاده کنید تا آن را با رنگ های مهمانی تولد خود مارک کنید. مخاطبان خود را با این قالب پریمیر جذاب و با شکوه متحرک تحت تأثیر قرار دهید. یک آموزش تصویری گنجانده شده است.


۰۲-دانلود پروژه آماده پریمیر اسلایدشو کودک (۱)

این یک پروژه پریمیر اسلایدشو کودک جذاب و پویا است که در آن عکس ها با اشیا various مختلف تولد به داخل می آیند. شامل ۱۰ متغیرهایی برای هر نوع رسانه و ۵ متغیر متنی با فونت رایگان است. این پروژه دارای ساختار مدولار است، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است. فقط بهترین عکس ها یا فیلم ها را رها کرده و رندر را بزنید! این پروژه به هیچ افزونه ای نیاز ندارد.


دوره پیشنهادی: پکیج آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته


۰۳-پروژه آماده اسلایدشو کودک در پریمیر (۲)

پروژه اسلایشو کودکانه زیبا در پریمیر است که در آن عکس بچه ها در قاب یا به شکل قلب با عناوین متن به صورت اسلاید در می آیند. می توان برای نشان دادن نمونه کارهای شما و لحظات خوش مانند: تولد نوزاد، بزرگ شدن کودک و موارد دیگر استفاده شود. ۱۸ مکان قرارگیری رسانه و ۱۰ مکان متن وجود دارد. این پروژه دارای ساختار مدولار بوده و به راحتی قابل شخصی سازی است. کافیست رسانه خود را در متغیرهایی بکشید و رها کنید و رندر را بزنید.


۰۴-دانلود پروژه آماده پریمیر اسلایدشو کودک (۳)

Summer Camp For Kids یک پروژه ساده به سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل است. این پروژه برای افرادی است که به دنبال پروژه هایی با مضمون بچه ها برای تعظیلات تابستانی خود و یا سایر برنامه ها هستند. بسیار ساده و آسان برای سفارشی کردن است و به هیچ افزونه ای احتیاج ندارد. این دارای ۸ متغیر ویدئویی / عکس در حدود ۱۶ متغیر متنی است.

دانلود پروژه آماده کودک در پریمیر ✔️(پک 8 پروژه) 9

۰۵-پروژه آماده پریمیر رایگان وله کودک

Kids Opener پروزه جدیدی برای پریمیر است. از ویژگی های آن طراحی زیبا و رنگارنگ و جلوه های بازیگوش است. این پروژه شامل ۷ متغیرهایی متنی، ۱۴ متغیرهایی رسانه ای و ۱ نگهدارنده لوگو است. می توانید از این پروژه برای به اشتراک گذاشتن تصاویر بچه های خود استفاده کنید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی PP حرفه ای و متحرک قرار دهید. آموزش ویدئویی مفصل گنجانده شده است.


۰۶-دانلود پروژه آماده پریمیر گالری عکس کودکانه (۱)

Kids Gallery یک پروه سرگرم کننده و خلاقانه پریمیر است. یک طراحی مدرن با انیمیشن های متنی ساده و قاب عکس های کشویی متحرک با ظرافت که شامل ۱۵ محل نگهدارنده تصویر / فیلم و ۱۵ لایه متن قابل ویرایش است. ویرایش آسان روشی خارق العاده برای نمایش خاطرات، تعطیلات، روزهای تولد، تعطیلات، سفر، موقعیت های خاص، لحظات جادویی می باشد. مورد علاقه خود را. یک نمایش اسلایدی دوست داشتنی ایجاد کنید که در طی سالهای آینده شما و فرزندانتان بتوانید آن را تماشا کنید.


۰۷-پروژه آماده آلبوم عکس کودکانه در پریمیر (۲)

Childhood Memory پروژه پریمیر اسلایشو برای بچه ها است. دارای عناصر رنگارنگ و چشم نوازی است که توجه بیننده را به خود جلب می کند. این پروژه شامل ۲۱ دارنده تصویر / فیلم و ۱۴ نگهدارنده متن است که می توانید به راحتی تغییر دهید. همچنین می توانید خیلی راحت رنگ ها را تغییر دهید.


۰۸-دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر گالری کودک (۳)

Kids Photo Gallery یک پروژه کودک جدید برای ارائه، فیلم های تولد یا سایر رسانه های مربوط به بچه ها برای بچه ها وجود دارد! به خود و خانواده خود یک اسلایشوی روشن بدهید! فقط عکس ها و عناوین خود را برای نتایج سریع و آسان اضافه کنید. یک ویدیوی واقعا جالب بسازید که همه از آن لذت ببرند. مخاطبان خود را با این قالب پریمیر جذاب و با شکوه متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده کودک در پریمیر ✔️(پک 8 پروژه) 9

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های آماده پریمیر و ارائه کار خوب، ابتدا باید نرم افزار پریمیر را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به یادگیری پریمیر از صفر تا پیشرفته، به تصویر زیر مراجعه کنید.

دانلود پروژه آماده کودک در پریمیر ✔️(پک 8 پروژه) 13

ارسال در :
لینک کوتاه :