دانلود پک ۸ پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن ۲۰۲۱

امتیاز 1.00 ( 1 رای )

پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن

در این بخش با ۸ مورد از بهترین پروژه های آماده معرفی اپلیکیشن در افترافکت را برای دانلود شما همراهان گرافیستار قرار دادیم. اگر در حال تبلیغ یک برند، مد جدید یا حتی کانال یوتیوب خود باشید، تمام این ۸ پروژه دارای ساختاری منظم هستند که براحتی قابل استفاده می باشند. این مجموعه پروژه افترافکت معرفی با رزولیشن Full HD و در نسخه افترافکت ۲۰۱۷ به بالا قابل استفاده می باشند. لازم به ذکر است عکس، ویدیو و موزیک قابل مشاهده در دموی ویدیویی، در خود پروزه موجود نمی باشند و شما باید فایل های خود را جایگزین کنید.

آموزش استفاده از پروژه آماده افترافکت

۰۱-دانلود پروژه آماده افترافکت معرفی اپلیکیشن App Promo

این یک الگوی مدرن افتر افکت است که شامل ۵ داستان رنگارنگ و متحرک خلاقانه در اینستاگرام است. استفاده از این پروژه بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ اختصاصی خود ارائه می شوند. مناسب برای نمایش محصولات جدید، نمونه کارها، مد، مدل سازی، مسافرت و عکس های تعطیلات می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی Aftereffects درخشان و متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

۰۲-پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن رایگان Phone XS App Promo

Phone X App Promo یک پروژه افتر افکت برای ایجاد فیلم های تبلیغی و ارائه برنامه در یک مدل iPhone XS می باشد که دارای ظاهر حرفه ای، پویا، ساده، تمیز و شیک است. این برنامه شامل ۴۰ محل قرارگیری روی صفحه نمایش و ۲۵ لایه متن قابل ویرایش است، به راحتی می توانید یک وعده تبلیغاتی فوق العاده به دنبال ایجاد کنید. از نظر ساختاری ساده و با یک ساختار مدولار هوشمند و با یک کنترلر کاملاً انعطاف پذیر همراه است.

۰۳-پروژه آماده افترافکت تیزر اپلیکیشن Pad Pro Presentation

Pad Pro ارائه برنامه و وب سایت یک پروژه فوق العاده افترافکت با طراحی زیبا، انیمیشن های متن ساده و جلوه های انتقال صاف است. استفاده از آن بسیار آسان است، به راحتی متن را ویرایش کنید، رنگ ها را تنظیم کنید، در رسانه جدید خود بکشید و رها کنید و رندر کنید. یک روش عالی برای نمایش برنامه جدید تلفن هوشمند، بازی یا وب سایت شرکت می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی AE به روز و پویا متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

۰۴-دانلود پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن App Promo Mock-up Mobile

Mobile Mockup Promo یک پروژه افترافکت با طراحی زیبا و جذاب است که بصورت متحرک و با پویایی طراحی شده است. استفاده از آن بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش کنید، در رسانه خود بکشید و رها کنید و به رندر ضربه بزنید. شامل ۱۸ محل برای قرارگیری عکس/فیلم و ۱۲ محل برای قرارگیری متن دلخواه با زمان ۵۳ ثانیه می باشد. یک روش عالی برای نشان دادن بازی جدید، وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود می باشد.

۰۵-پروژه افترافکت رایگان تیزر معرفی اپلیکیشن Tablet App Promo

پروژه افترافکت Tablet App Promo به شما کمک می کند تا یک ویدیوی شگفت انگیز ایجاد کنید که نشان می دهد برنامه شما روی صفحه این مدل رایانه لوحی محبوب چگونه ظاهر خواهد شد. تصاویر صفحه برنامه خود را به صفحه رایانه لوحی اضافه کنید، به سرعت متن و رنگ را ویرایش کنید. شامل ۱۳ محل قرارگیری رسانه و ۲۴ متن است.

۰۶-دانلود پروژه آماده افترافکت معرفی اپلیکیشن Mobile App Promo

Mobile App Promo یک پروژه مدرن افتر افکت با انیمیشن های صاف و شیب مایع است. این پروژه دارای یک ساختار صحنه مدولار است. متن رنگ را می توان با یک کلیک تنظیم کرد. این قالب دارای ۱۲ متغیر رسانه ای ، ۷ لایه متن قابل ویرایش است. استفاده از آن بسیار آسان است ، به سادگی می توانید رسانه جدید خود را بکشید و رندر کنید. مخاطبان خود را با این الگوی سریع و پرانرژی متحرک Ae تحت تأثیر قرار دهید.

۰۷-پروژه افترافکت تیزر معرفی اپلیکیشن App Web Product Promotion

پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن با سبک و رنگارنگ، انیمیشن های متن تمیز و جلوه های انتقال خلاق است. شامل ۲۳ محل قرار گیری تصویر یا فیلم با طول مدت زمان ۱.۳۰ دقیقه می باشد. استفاده از آن بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش کنید، در رسانه خود بکشید و رها کنید و به رندر ضربه بزنید. مناسب جهت معرفی فوق العاده یا بازکنی برای ارائه های شرکتی، نمایش اسلایدهای تجاری، پخش شرکت، تبلیغات و فیلم های رویدادهای آینده می باشد.

۰۸-دانلود پروژه افترافکت معرفی اپلیکیشن رایگان Fast App Promo

Fast App Promo پروژه افترافکت قدرتمند است که دارای صحنه های پویا با انیمیشن زیبا است. این یک راه خوب برای اطمینان از حرفه شما به نظر می رسد و مخاطبان شما را تحت تأثیر قرار داده است. Fast App Promo ابزاری مؤثر برای ایجاد یک فیلم تبلیغی چشمگیر در عرض چند دقیقه است. این الگو شامل ۲۴ متغیر متن، ۹ متغیر نگهدارنده رسانه و ۱ مکان یاب آرم است.

پیشنهاد یادگیری:

۱/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :