دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی در پریمیر ✔️(پک ۱۲ پروژه)

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی

در این بخش با ۸ مورد از بهترین پروژه های آماده تیزر تبلیغاتی در پریمیر آشنا شوید. اگر در حال تبلیغ یک برند، مد جدید یا حتی کانال یوتیوب خود باشید، یک پروژه آماده پریمیر از پیش ساخته شده را در اینجا خواهید یافت. هر یک به طور حرفه ای ساخته شده و سبک فوری را به پروژه ویدیویی شما اضافه می کند.

آموزش استفاده از پروژه های آماده پریمیر

۰۱-پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی همایش و سخنرانی Event Promo

تیزر تبلیغاتی همایش یک پروژه تمیز و مینیمالیستی با طراحی شیک و جلوه گذارهای مرسوم مد روز است. استفاده از این پروژه بسیار آسان است، به سادگی متن را تغییر دهید، رسانه جدید خود بکشید و رها کنید و رندر بگیرید. مناسب جهت معرفی کنسرت یا کنفرانس ها، نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها، جلسات اتاق ها، نمایش اسلاید، نمایش های تلویزیونی و تبلیغات می باشد. مخاطبان خود را با این تبلیغی صاف و پویا متحرک تحت تأثیر قرار دهید.


حتما ببینید: آموزش رایگان پریمیر ۲۰۲۳ مقدماتی


۰۲-دانلود پروژه پریمیر وله پارازیت Glitch Event – Travel Intro

پروژه وله پارازیت برنامه تبلیغاتی محور، حوادث با طراحی جلوه مدرن با انیمیشن های متنی و جلوه های جالب است. این الگو حاوی ۳۰ محل قرارگیری تصویر/فیلم، ۱۸ متن و ۱ مکان لوگو است. این پروژه می تواند یک تبلیغی برای رویداد سفر بعدی شما یا تیزر جالب یا نمایش پرده ای باشد. مخاطبان خود را با این الگوی پرایم و سریع متحرک Premiere تحت تأثیر قرار دهید.


۰۳-پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی Promo Dancing – Party Event

این یک پروژه ی تبلیغاتی رقص کلوپ شبانه با طراحی مدرن، انیمیشن های متنی و جلوه های جالب است. این الگو شامل ۶۴ محل قرارگیری ویدئو، ۳۴ محل متن، ۱ مکان برای لوگو است. این پروژه می تواند یک تبلیغ یا تیزر برای رویداد مهمانی بعدی شما باشد. این پروزه برای یک مهمانی رقص یا تبلیغات کلاب شبانه مناسب است. مخاطبان خود را با این الگوی پرایم و سریع متحرک در پریمیر تحت تأثیر قرار دهید.


دوره پیشنهادی: پکیج آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته


۰۴-پروژه پریمیر رایگان نمایش تصاویر در تلویزیون Retro TV Slideshow

الگویی به سبک دهه ۸۰ با یک لامپ و نقاشی هایی که با یک تلویزیون انیمیشن پیشرفته همراه است. انیمیشن دست با روزنامه و تنظیم تلویزیون برای آن زمان معمولی است. انتقال ها به سبکی مدرن انجام می شود که دسته ای از گذشته و حال است. این الگو شامل ۱۸ متغیرهایی در تصویر / ویدئو، ۱ آرم و ۱ متن در یک تیتر روزنامه است. این پروژه به راحتی قابل ویرایش است. این قالب برای تلویزیون، تاریخ، تبلیغات، اسلایدها، فیس بوک یا ویدیوی YouTube مناسب است.

دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی در پریمیر ✔️(پک ۱۲ پروژه) 9

۰۵-دانلود پروژه آماده پریمیر تایتل ورزشی Sport Titles Graphics Pack

این پک ورزشی یک الگوی مدرن برای پریمیر است. این پروژه شامل مجموعه ای از گرافیک های با کیفیت پخش حرفه ای است که برای تولید تلویزیون و فیلم های ورزشی طراحی شده است که دارای ۱۵ عنوان مختلف است. تمام این قالب های قابل تنظیم یک روش عالی برای اضافه کردن آمار، نمرات و هرگونه اطلاعات به فیلم های ورزشی هستند.


۰۶-پروژه آماده پریمیر رایگان بسته تلویزیونی Modern Broadcast Pack

این یک پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی با انیمیشن روشن و پویا است که شامل همه مواردی است که برای ایجاد برنامه های تلویزیونی جالب به نظر می رسد. استفاده از این پروژه بسیار آسان است، به راحتی متن را ویرایش کنید، رنگ ها را تنظیم کنید، رسانه جدید خود بکشید و رها کنید و رندر بگیرید. مخاطبان خود را با این الگوی پریمیر تمیز، رنگی و خلاقانه متحیر کنید.


۰۷-پروژه پریمیر پک برنامه آشپزی Food Graphic Pack

مناسب برای نمایش آشپزی، کانال رسانه های اجتماعی می باشد. این پروژه شامل ۲ نمایش دهدنه لوگو، ۲ زیرنویس، ۱ صفحه انتهایی رسانه های اجتماعی، ۲ ترانزیشن، ۲ عنوان مدرن، ۱ صفحه ترکیبات و ۱ صحنه فیلمبرداری بعدی می باشد. ایده آل برای تلویزیون، کانال YouTube، وب سایت هست. همه عناوین دارای سیستم عنوان تغییر اندازه خودکار برای Premiere هستند. صحنه ها و اشیاء واقع گرایانه فضای جالبی را ایجاد کردند.


۰۸-دانلود پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی اخبار News

این یک پروژه ی اخبار قدرتمند و شیک در نرم افزار پریمیر است. این الگو شامل ۲۲ محل قرارگیری تصویر/ویدئو و ۶ متن است. استفاده از این پروژه بسیار آسان است. این به عنوان یک معرفی یا تیزر برای ارائه اخبار، تبلیغات و رویدادهای شما کامل است. همچنین می تواند در کانال YouTube، ورزش، مسافرت، ارتش، افراطی، دعوا و مسابقات فوتبال مورد استفاده قرار گیرد. با این الگوی پویا، پیش پرده تبلیغاتی مرسوم، مد روز و شیک و جذاب بعدی خود را بسازید.

دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی در پریمیر ✔️(پک ۱۲ پروژه) 9

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های آماده پریمیر و ارائه کار خوب، ابتدا باید نرم افزار پریمیر را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به یادگیری پریمیر از صفر تا پیشرفته، به تصویر زیر مراجعه کنید.

دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی در پریمیر ✔️(پک ۱۲ پروژه) 13

ارسال در :
لینک کوتاه :