درآمد زایی با فتوشاپ به کمک تولید محتوای اینستاگرام

درآمد زایی با فتوشاپ به کمک تولید محتوای اینستاگرام

ظهور شبکه های اجتماعی تمام معادلات کسب و کار ها را تغییر داده است. تا همین چند سال پیش هر کسب و کار تنها می‌توانست خود را در تبلیغات تلویزیونی و مجله ای مطرح کند اما امروزه هر شرکت و کسب و کار می‌تواند محصولات و خدماتش را در شبکه های اجتماعی ارائه کند. علاوه بر این، تغییر فرم بازاریابی به بازاریابی محتوایی به کمک تصویر شرکت هارا مجبور کرده است برای آموزش تولید محتوا در اینستاگرام با فتوشاپ خود هزینه کنند و این تبدیل به استانداردی شده است که بیشتر شرکت ها در حال حرکت به سمت آن ها هستند.

اگر این دو موضوع را کنار هم بگذارید میفهمید که چند ده هزار کسب و کار نیاز به خدمات بازاریابی محتوایی برای صفحات مجازی خود هستند.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

فتوشاپ، پایه اصلی محتوای تصویری:

زمانی که این تعداد کسب و کار به شکل همزمان وارد شبکه ای مثل اینستاگرام شوند یک رقابت بین آن ها شکل می‌گیرد که شمارا ثروتمند می‌کند: رقابت برای تولید محتوای تصویری با کیفیت. اکنون کمتر کسب و کاری باقی مانده است که این موضوع را نفهمیده باشد و به فکر رقابت با هم صنفانش نباشد. حالا شاید از خود بپرسید که چگونه می‌توانید از ترند کسب درآمد کنید؟ آموزش رایگان فتوشاپ

تولید محتوا برای اینستاگرام دو بخش اصلی دارد:

  1. تولید محتوای متنی (محتوای اصلی)
  2. تولید محتوای تصویری

قالب محتوای متنی:

شما به عنوان یک طراح، ابتدا باید یک لی اوت یا قالب برای پیج طراحی کنید. این قالب به پیج اینستاگرامی کمک می‌کند مرتب تر به نظر برسد و مهم تر از آن محتوا را جذاب تر و خوانا تر کند.

پس از طراحی قالب اینستاگرام باید محتوا را در آن قرار دهید و برای انتشار آماده کنید. در برخی از کسب و کار ها این محتوا توسط افراد جداگانه ای تولید می‌شوند و در اختیار شما قرار می‌گیرند و برخی از کسب و کار ها که نیاز به محتوای تخصصی نیست خودتان محتوا را تولید می‌کنید و در پیج قرار می‌دهید. قطعا در این حالت دستمزد شما بیشتر از حالت عادی است. نگران تولید محتوای اینستاگرام با فتوشاپ و ایده های آن نباشید، کسب و کار خودش برای شما تعریف می‌کند که چه انتظاراتی دارد.

کاور ویدیوها:

راه دیگر تولید محتوای اینستاگرام با فتوشاپ طراحی کاور ویدیو است. اکثر ویدیوهای اینستاگرام در حالت عادی هیچ جذابیتی برای کاربر ندارند و کنجکاوی برای کاربر ایجاد نمی‌کند که روی آن کلیک کند. چاره کار طراحی یک کاور یا عکس ثابت است که در ابتدای ویدیو قرار می‌شود و کنجکاوی کاربر را تحریک می‌کند که روی آن کلیک کنند. برای طراحی کاور ویدیو باید مهارت مناسبی در آموزش ۰ تا ۱۰۰ فتوشاپ رایگان داشته باشید تا بتوانید کاوری زیبا و مدرن طراحی کنید.

عکس نوشته ها:

یکی از کاربرپسند ترین نوع محتوا شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام عکس نوشته است. در این نوع محتوا معمولا با فونت های زیبا روی عکسی خاص نوشته می‌شود و عمدتا کاربران با لایک و بازنشر این تصاویر به آن واکنش نشان می‌دهند.

استوری ها:

استوری ها نیز یکی از اساسی ترین بخش های تولید محتوا در اینستاگرام هستند که نباید فراموش شوند. امروزه دیگر زمان استفاده از فونت ها و رنگ های خود اینستاگرام برای استوری گذشته است و کمتر کاربری به اینگونه استوری ها واکنش نشان می‌دهد. طراحی قالب استوری هم اخیرا بسیار مورد توجه شرکت ها و کسب و کار ها قرار گرفته است.

۱۵ فونت برتر رایگان و پولی فارسی کدام اند؟

چگونه وارد این حوزه شویم؟

برای ورود به این حوزه شما نیاز به دو ویژگی کلیدی دارید:

  1. پکیج آموزش فتوشاپ
  2. مهارت گرفتن پروژه

کسب این دو مهارت ممکن است گاهی حتی یک سال طول بکشد اما ما برای شما پیشنهادی داریم. تنها در یک هفته هم به فتوشاپ مسلط شوید هم به علم بازاریابی برای گرفتن پروژه.

ما در گرافیستار دوره ای برگزار کردیم که با کمک آن می توانید مهارت فتوشاپتان را در حد نیاز برند های بزرگ بالا ببرید و در کنار آن بیاموزید که چگونه بدون نیاز به سایت های فری‌لنسری پروژه بگیرید و کسب درآمد کنید. حتما می دانید که با فعالیت در سایت های فریلنسری مثل پونیشا فرآیند پیشرفت کسب درآمد شما متوقف می‌شود و به قول معروف برای مدت طولانی درجا خواهید زد.

Rate this post
ارسال در :
لینک کوتاه :