دانلود پروژه آماده ورزشی در پریمیر ✔️(پک ۱۲ پروژه)

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

پروژه آماده پریمیر ورزشی

در این بخش با ۱۲ مورد از بهترین پروژه های آماده ورزشی در پریمیر را برای دانلود شما همراهان گرافیستار قرار دادیم. با استفاده از این مجموعه پروژه ها که انواع و سبک های مختلفی دارند می توانید تیزرهای جرفه ای و جذاب ورزشی بسازید. تمام این ۱۲ پروژه دارای ساختاری منظم هستند که براحتی قابل استفاده می باشند. این مجموعه پروژه آماده پریمیر تریلر با رزولیشن Full HD و در نسخه پریمیر ۲۰۱۷ به بالا قابل استفاده می باشند. توجه داشته باشید هیچ یک از عکس ها، فیلم ها و موزیک های قابل مشاهده در پیش نمایش ویدیویی در فایل های پوژه قرار نگرفتند.

۰۱-دانلود پروژه آماده پریمیر تریلر ورزشی

Destruction Sport Trailer یک پروژه سریع برای پریمیر است. این یک پروژه با صحنه های تخریب پویا و عناوین شیک است. استفاده از آن بسیار آسان است، به راحتی متن را تغییر دهید، رسانه جدید خود را بکشید و رها کنید و رندر را بزنید. به راحتی می توانید رنگ را ویرایش کنید. فیلم آموزشی گنجانده شده است.۰۲-پروژه آماده تریلر ورزشی رایگان پریمیر

Sport Trailer یک پروژه پریمیر جالب است که شامل ۱۲ جایگزین رسانه و ۱۴ لایه متن قابل ویرایش است. این پروژه شامل صحنه های پویا و شیک، با جلوه های قطعی است. استفاده از آن بسیار آسان است، به راحتی در رسانه جدید خود کشیده و رها کرده و رندر را بزنید. مخاطبان خود را با این الگوی Premiere پرتحرک و پرانرژی تحت تأثیر قرار دهید.

۰۳-دانلود پروژه آماده لوگو سه بعدی استادیوم ورزشی

۳D Stadium Logo یک پروژه نمایش لوگو پدر پریمیر عالی قبل از یک مسابقه فوتبال است، یا اگر می خواهید پخش آن را در یوتیوب نشان دهید. این پروژه محافظ صفحه نمایش عالی برای یک رویداد ورزشی خواهد بود. استفاده از این پروژه بسیار ساده و آسان است، از هیچ پلاگین دیگری استفاده نشده است. با این الگوی خارق العاده Premiere یک قدم جلوتر از مسابقه بمانید.۰۴-پروژه آماده پریمیر استوری اینستاگرام ورزشی

این مجموعه ای از ۲۵ استوری ورزشی اینستاگرام پویا است که می تواند برای افزایش قرار گرفتن در معرض نمایه شما استفاده شود. طراحی با کیفیت و حرفه ای قطعاً توجه بینندگان را به خود جلب خواهد کرد. به راحتی متن ها را تغییر دهید و همچنین رنگها چند کلیک تغییر می کنند. آموزش ویدئویی در مورد نحوه استفاده از این پروژه قرار داده شده است.

دانلود پروژه آماده ورزشی در پریمیر ✔️(پک 12 پروژه) 11


۰۵-دانلود رایگان پروژه آماده اسلایدشو ورزشی پریمیر

Sport Slideshow یک پروژه اکشن پرانرژی با جلوه های قطعی مدرن در پریمیر است. ایده آل برای ایجاد تیزر ورزشی، تریلر اکشن و تبلیغات پویا می باشد. فقط فیلم های خود را وارد کنید، متن را تغییر دهید، تصاویر را جایگزین کنید و کار شما تمام است. یک تجربه سینمایی هالیوود را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورید.


۰۶-پروژه آماده اسلایدشو ورزشی پارازیت

Extreme Sport Glitch این پروژه با انرژی بالا جلوه های بسیار جذاب و مهیبی را به تصاویر شما اضافه می کند و یک ویرایش پویا و تأثیرگذار ایجاد می کند. این پروژه با کیفیت بالا موجود است و به پلاگین نیاز ندارد و استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین روی هر سیستمی خیلی سریع رندر می گیرد.


۰۷-دانلود جعبه ابزار پریمیر مخصوص برنامه ورزشی

Sports Broadcast Pack یک پروژه پریمیر بصورت حرفه ای و متحرک است که کاملاً شامل همه مواردی است که شما برای ساخت فیلم های هیجان انگیز در مورد رویدادهای ورزشی خود نیاز دارید. این پروژه شامل ۳۰ عنصر منحصر به فرد، در مقابل، ترکیب، تعویض ها، پانل های اطلاعات، انتقال و موارد دیگر است که می توانید در هر ترکیبی از آنها برای ایجاد شاهکار خود استفاده کنید. به سادگی با استفاده از کنترل کننده هوشمند رنگ، آن را سبک کنید تا با مارک خود مطابقت داشته باشد.


۰۸-پروژه آماده بسته تلویزیونی مخصوص گزارش فوتبال

Sports Graphics یک پروژه پریمیر جذاب و خلاقانه متحرک است که شامل طیف وسیعی از گرافیک است که می توانید برای تقویت جلوه و احساس پخش ورزشی خود استفاده کنید. استفاده از آن بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش کرده، در رسانه خود بکشید و رها کنید و رندر را بزنید. به سادگی و با استفاده از کنترل کننده های هوشمند رنگ آن را متناسب با مارک تجاری خود تنظیم کنید. مخاطبان خود را با این الگوی Premiere Pro به روز و متحرک متحرک کنید.

دانلود پروژه آماده ورزشی در پریمیر ✔️(پک 12 پروژه) 11

۰۹-دانلود پروژه آماده پریمیر وله ورزشی

Sport Intro یک پروژه پریمیر پرشور با طراحی مدرن، انیمیشن های متنی ساده و جلوه های انتقال خطا است. این پروژه برتر شامل ۸ جایگزین عکس / فیلم و ۸ متن قابل ویرایش است. این برای برنامه های تمرینی، تمرینات بدنسازی، سخنرانی ها و نمایش های اسلایدی شما مناسب است. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگو PP الهام بخش و پرخاشگرانه تحت تأثیر قرار دهید. یک آموزش ویدئویی دقیق گنجانده شده است.


۱۰-پروژه آماده وله ورزشی در پریمیر

Sport Motivational Opener یک پروژه پریمیر سخت گیر و پویا است. این وله شیک برای کمک به شما در ایجاد یک حلقه تبلیغاتی اصلی، ارائه ها، رویدادهای ورزشی، نمایش پرده ای انگیزشی و سایر پروژه های رسانه ای بسیار عالی خواهد بود. این پروژه شامل دو نسخه است: یکی با انحراف رنگی و دیگری بدون. فقط فایل های رسانه خود را اضافه کنید، متن را تغییر دهید و این ویدیوی عالی و مدرن را ارائه دهید.


۱۱-دانلود پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی ورزشی

Sport Dynamic Promo این یک پروژه پویا و پرتحرک برای پریمیر است. با استفاده از این پروژه می توانید مخاطبان خود را به راحتی با موفقیت های ورزشی خود شگفت زده کنید و تجربه خود را با بقیه به اشتراک بگذارید. مناسب برای انواع وله ها و محافظ صفحه نمایش، فیلم برای شبکه های اجتماعی است. برای تهیه پروژه خود به مهارت و دانش در زمینه طراحی نیازی ندارید، و کیفیت این اثر تأثیر خوبی در ارائه شما می گذارد، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود. کاربردش ساده است. به سادگی متن را ویرایش کنید، رسانه جدید را بکشید و رها کنید و آماده هستید که دکمه رندر را بزنید.


۱۲-پروژه آماده تیزر تبلیغاتی ورزشی پریمیر

Modern Sports Promo یک پروژه منحصر به فرد و جالب پریمیر است. ساخته شده به سبک مدرن و جلوه های قطعی کاربردی. شامل ۱۸ عکس، ۱۷ متن و ۱ آرم متغیرهایی است. مناسب برای تبلیغات ورزشی، نمایش اسلایدهای پویا، وله مد، معرفی، چکیده، یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام می باشد.

دانلود پروژه آماده ورزشی در پریمیر ✔️(پک 12 پروژه) 11

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های آماده پریمیر و ارائه کار خوب، ابتدا باید نرم افزار پریمیر را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به یادگیری پریمیر از صفر تا پیشرفته، به تصویر زیر مراجعه کنید.

دانلود پروژه آماده ورزشی در پریمیر ✔️(پک 12 پروژه) 17

ارسال در :
لینک کوتاه :