دانلود پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت ✔️(پک ۱۰ پروژه)

امتیاز 4.80 ( 5 رای )

لوگو موشن رایگان

دانلود ۱۰ پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت

پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت، یک پروژه طراحی شده است که برای ایجاد انیمیشن لوگو و نمایش دینامیک و جذاب آن استفاده می‌شود. این پروژه‌ها شامل المان‌ها، افکت‌ها، ترانزیشن‌ها و تنظیمات دیگری است که به شما امکان می‌دهد لوگوی شرکت، برند یا سازمان خود را در قالب یک انیمیشن متحرک به نمایش بگذارید.

در پروژه آماده افتر افکت لوگو موشن، شما می‌توانید لوگوی خود را به عنوان یک فایل وکتوری یا تصویر راسته‌ای (PNG یا JPEG) وارد کرده و با استفاده از افکت‌ها و تنظیمات مختلف، آن را به صورت دینامیک و جذاب به نمایش بگذارید. می‌توانید افکت‌هایی نظیر حرکت، تغییر اندازه، تغییر رنگ و افکت‌های ویژه دیگر را به لوگو اعمال کنید تا نمایش لوگو شما بهبود یابد.

با استفاده از پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت، شما می‌توانید لوگوی شرکت خود را در ویدیوها، پروژه‌های تبلیغاتی، آموزشی و معرفی، پادکست‌ها و سایر محتواهای ویدیویی استفاده کنید. این پروژه‌ها مناسب برای استفاده در تیترهای ویدیوها، آغاز و پایان ویدیوها، تبلیغات ورودی شرکت‌ها، برندها و سازمان‌ها در ویدیوها و پروژه‌های مختلف است.

حتما ببینید: آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت

۱- پروژه افترافکت نمایش لوگو سه بعدی

دانلود پروژه افترافکت لوگو موشن سه بعدی Plus Element 3D Logo Opener که یک قالب آماده زیبا برای انیمیشن نشان برند با استایلی مدرن و دینامیک می باشد. در این پروژه افکت های نوری به صورت رندر آماده در فایل قرار دارند. بسادگی میتوانید تغییر رنگ و سفارشی سازی را انجام دهید. برای کار با این پروژه افترافکت به پلاگین المنت تریدی نیاز هست. یک فایل Text به زبان انگلیسی برای راهنمایی شما در استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.


۲- دانلود پروژه لوگو مارپیچ پارتیکل افتر افکت

پروژه آماده افترافکت لوگو مارپیچ پارتیکلی Particle Spiral Logo یک قالب ویدیویی آماده برای انیمیشن نشان برند با حرکت چرخشی پرتوهای نور می باشد. جهت استفاده از این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. فقط لوگوی خود را جایگزین کنید، آدرس سایت یا شعار برند خود قرار دهید و رندر بگیرید. زمان کار ۱۲ ثانیه می باشد و  با یک کلیک میتوانید رنگ را هم تغییر دهید. یک ویدیوی آموزشی استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.


حتما ببینید: دوره آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور


۳- پروژه افترافکت لوگو معماری با ترسیم فنی

دانلود پروژه افترافکت لوگو موشن معماری با ترسیم فنی Technical Elegant Logo 3D که یک قالب آماده مدرن برای انیمیشن نشان برند روی نقشه معماری می باشد. فقط لازم است لوگوی خود را جایگزین کنید، آدرس سایت یا شعار برند خود قرار دهید و در زمانی سریع رندر بگیرید. این پروژه همراه با یک افکت فوکوس دوربین فوق العاده می باشد. با یک کلیک بسادگی میتوانید رنگ را هم تغییر دهید. برای کار با این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی برای راهنمایی شما در استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.


۴- دانلود لوگو موشن رایگان در شن و ماسه 

پروژه افترافکت لوگو در شن و ماسه Sand Logo Opener یک پروژه آماده ویدیویی واقع گرایانه، جایی که آرم از شن و ماسه ظاهر می شود. از این پروژه میتوانید برای کانال ویدیویی، پخش تلویزیونی و اینتروی شبکه اجتماعی خود استفاده کنید. در این پروژه افترافکت دو نسخه وجود دارد که به پلاگین Optical Flares و Trapcode Particular نیاز دارد. پرتوهای نور بصورت رندر آماده قرار دارند. سفارشی سازی این پروژه بار راحت هست،کافیه لوگوی خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید. یک ویدیوی آموزشی برای راهنمایی در استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.۵- پروژه افترافکت نمایش لوگو عکاسی 

دانلود پروژه آماده افترافکت لوگو موشن عکاسی Photography Logo Reveal که یک قالب ویدیویی آماده جالب و خاص برای نمایش لوگو برند با لنز دوربین می باشد. برای استفاده از این پروژه به هیچ پلاگینی نیاز نیست، کافیه لوگوی خود را جایگزین کنید و متن را تغییر دهید و رندر بگیرید. این پروژه شامل صداهای FX و ۳ محل جایگذاری متن می باشد.  کنترل رنگ این پروژه راحت است و یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در این پروژه قرار دارد.

دانلود پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت ✔️(پک 10 پروژه) 9

۶- مجموعه پروژه آماده نمایش لوگو فلت مینیمال

پروژه افترافکت مجموعه نمایش لوگو مینیمال Minimal Logo Pack یک قالب ویدیویی فوق العاده با ۵ انیمیشن برای شبکه های اجتماعی می باشد. برای کار با این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. میتوانید به سادگی رنگ را تغییر دهید، لوگوی خود را جایگزین کنید، آدرس سایت یا عنوان برند خود قرار دهید و بدون دغدغه رندر بگیرید بک فایل راهنمای Text به زبان انگلیسی در فایل قرار دارد.


حتما ببینید: آموزش رایگان افتر افکت ۲۰۲۳ مقدماتی


۷- پروژه آماده لوگو موشن رایگان در غروب استوایی

دانلود پروژه افترافکت نمایش لوگو در غروب استوایی Tropical Sunset Opener که یک پروژه زیبا در زمینه تفریحی ساحلی و گردشگری که لوگو یا اطلاعات متنی را نمایش می دهد. شما به راحتی می توانید رنگ برچسب های پس زمینه، رنگ ظاهر لوگو و همچنین رنگ سایه هایی که از لوگو و کتیبه ها حذف شده اند را تنظیم کنید. میتوانید نشان لوگو یا متن خود را با این پروژه نمایش دهید. زمان پروژه ۲۰ ثانیه می باشد و ۴ محل جایگذاری متن در خود دارد. برای استفاده از این پروژه به هیچ پلاگینی نیاز نیست. ویدیوی آموزشی جهت استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.


۸- دانلود پروژه افتر افکت لوگو و تریلر فیلم

پروژه اماده افترافکت افتتاحیه لوگو و تریلر فیلم Movie Trailer and Logo Opener 3D یک پروژه عالی که به شما اجازه می دهد تولیدات خود را با فضای منحصر به فرد ایجاد کنید. این پروژه تریلر لوگو برای ساخت تریلر فیلم، بازپخش فیلم، مقدمه، سینما، ارائه شرکت، آرم اپراتور و برند قابل استفاده است. برای استفاده از این پروژه آماده افترافکت به پلاگین Element 3D و پلاگین Optical Flares و مجموعه متریال سه بعدی Pro Shaders نیاز است. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی هم شما را در استفاده از این پروژه راهنمایی میکند.۹- پروژه آماده نمایش لوگو درخشش در تاریکی

دانلود پروژه آماده افترافکت لوگو موشن رایگان درخشش در تاریکی Dark Shine Logo Opener که یک پروژه آماده منحصر بفرد برای نمایش لوگوی برند با پرتوهای نور در دو نسخه متفاوت می باشد. میتوانید با چند کلیک رنگ های درخشش را تغییر دهید، لوگو و متن خود را جایگزین کنید و در زمانی سریع رندر بگیرید. افکت های نور بصورت رندر آماده در فایل قرار دارند ولی با این حال به در یکی از پروژه ها به پلاگین Trapcode Shine و در نسخه دیگر به پلاگین Optical Flares نیاز است. فایل راهنمایی Text (انگلیسی) در فایل قرار دارد.


۱۰- دانلود پروژه افتر افکت لوگو سینمایی

پروژه آماده افترافکت نمایش لوگو سینمایی Cinematic Hero Logo یک پروژه ویدیویی آماده خاص با بازتابی جذاب برای نمایش لوگو یا متن می باشد. برای استفاده از این پروژه به هیچ پلاگینی نیاز نیست، فقط کافیه لوگو و متن خود را جایگزین کنید، تغییر رنگ را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و رندر سریع بگیرید. استفاده از این پروژه بسیار آسان است با این حال یک ویدیوی آموزشی (انگلیسی) جهت راهنمایی در فایل قرار دارد. رزولوشن پروژه Full HD 1920×۱۰۸۰ و در نسخه افترافکت CS6 و بالاتر قابل استفاده می باشد.


دانلود پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت ✔️(پک 10 پروژه) 9

پیشنهاد آموزش:

در این پست ۱۰ پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت را معرفی کردیم. حال اگر علامند هستید تا لوگو موشن های اختصاصی و سفارشی خود را بسازید ما در گرافیستار با توجه به درخواست های شما عزیزان پکیج آموزش پروژه محور ساخت لوگو موشن را آماده کردیم که پیشنهاد دارم با کلیک بروی بنر زیر وارد صفحه ی دوره بشید:

دانلود پروژه آماده لوگو موشن در افترافکت ✔️(پک 10 پروژه) 13

ارسال در :
لینک کوتاه :