دانلود پلاگین TV Distortion v2.0.7a برای پریمیر و افترافکت

دانلود پلاگین های TV Distortion v2.0.7a برای افتر افکت و پریمیر

دانلود پلاگین TV Distortion v2.0.7a برای پریمیر و افترافکت

TV Distortion Bundle v2.7.2 یکی از افزونه‌های کاربردی و حرفه‌ای است که می‌توانید آن را در نرم‌افزارهای افترافکت و پریمیر مورد استفاده قرار دهید. این پلاگین پریمیر دارای مجموعه‌ای از افکت‌های خلاقانه است که به شما در ویرایش ویدیوها کمک می‌کند و به راحتی می‌توانید آنها را در کلیپ‌های خود استفاده کنید. شبیه‌سازی اشکال و نویزهای مربوط به سیگنال تلویزیونی که در شبکه‌های مختلف پخش می‌شود، اغلب در شرایط عادی سخت قابل تحقق است، اما با استفاده از این پلاگین می‌توانید با چند کلیک و تغییر پارامترها به سادگی این امکان را داشته باشید. با استفاده از این پلاگین، می‌توانید به آسانی افکت‌هایی مانند پیکسلی شدن تصاویر و ویدیوها را ایجاد کرده و در ویدیوهای خود استفاده کنید. این افکت‌ها را ممکن است در بخش‌های خاصی از ویدیوهای موزیکی مشاهده کرده باشید.

یکی از راه‌های ساخت این افکت‌ها در نرم افزارهای پریمیر و افترافکت، استفاده از این پلاگین قدرتمند است. این پلاگین از چندین افکت تشکیل شده است و هر یک از این افکت‌ها دارای تنظیمات خاص خود است که به شما امکان می‌دهد افکت‌هایی که به لایه‌های مختلف اعمال می‌کنید را شخصی‌سازی کنید. این کار به شما امکان می‌دهد تا در ویرایش‌های خلاقانه و منحصر به فرد بهتر عمل کنید. همچنین، می‌توانید از این پلاگین برای ایجاد افکت Glitch نیز استفاده کنید.

حتما ببینید: آموزش صفر تا صد پریمیر رایگان

بسته نرم افزاری دارای پلاگین های زیر است:

  • BadTV v2.1.3
  • DataGlitch v2.0.7
  • Dot Pixels v2.5.2
  • Separate RGB v3.0.2
  • TVPixel v1.0.2

دانلود پلاگین های TV Distortion v2.0.7a برای افتر افکت و پریمیر

روش نصب

تمام پلاگین هارو این قسمت کپی کنید.
C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore
بعد نرم افزار افتر افکت یا پریمیر اجرا کنید و هر کدوم از پلاگین هارو اجرا کنید و گزینه بالایی Register رو بزنید و سریالی که داخل فایل Serial هست رو کپی کنید داخل کادر و گزینه Active رو بزنید تا کرک بشه.

دوره پیشنهادی: پکیج آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود پلاگین TV Distortion v2.0.7a برای پریمیر و افترافکت 7

ارسال در :
لینک کوتاه :