دانلود پروژه آماده زیرنویس در افترافکت ✔️(پک ۱۲ پروژه)

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

دانلود پروژه آماده زیرنویس افتر افکت

پروژه آماده زیرنویس در افترافکت، یک پروژه طراحی شده است که برای افزودن زیرنویس به ویدیوها استفاده می‌شود. زیرنویس، متنی است که به صورت مکمل در ویدیوها نمایش داده می‌شود و شامل توضیحات، دیالوگ‌ها، ترجمه‌ها و سایر متن‌های مرتبط با ویدیو است.

در پروژه آماده افتر افکت زیرنویس، ممکن است قالب‌ها، طرح‌ها و استایل‌های مختلفی برای زیرنویس استفاده شود. این پروژه‌ها قابلیت تغییر نوع و نمایش زیرنویس‌ها را دارا هستند، به طوری که می‌توانید زیرنویس‌های متنوعی با استایل‌های مختلف را به ویدیو اضافه کنید. همچنین، امکاناتی مانند تنظیم فونت، اندازه، رنگ و ترتیب زمانی زیرنویس‌ها نیز در این پروژه‌ها وجود دارد.

با استفاده از پروژه آماده زیرنویس در افترافکت، شما می‌توانید به راحتی و با کمترین زمان و تلاش، زیرنویس‌های حرفه‌ای و جذاب را به ویدیوها اضافه کنید. این پروژه‌ها مناسب برای ایجاد زیرنویس در ویدیوهای فیلم، مستند، کلیپ، آموزشی و سایر محتواهای ویدیویی است. همچنین، شما می‌توانید زیرنویس‌ها را با استفاده از افکت‌ها و تغییرات حرکتی به صورت دینامیک نمایش دهید و تجربه بصری جذابی را برای تماشاگران خلق کنید.

حتما ببینید: آموزش رایگان افتر افکت ۲۰۲۳ مقدماتی

۰۱-دانلود پروژه آماده تایتل و زیرنویس افتر افکت

Titles Lower Thirds Pack یک پروژه افتر افکت رایگان زیرنویس شیک است که دارای ۱۰ انیمیشن با صفحه نمایش صاف و متحرک طراحی شده با عنوان تمام صفحه و یک سوم پایینی است. روشی شیک برای تقویت ظاهر و احساس ارائه های شرکتی، نمایش اسلایدهای تجاری، پخش شرکت ها، تبلیغات و فیلم های رویدادی می باشد. براحتی فقط با چند کلیک تغییر متن، رنگ، اندازه و موقعیت داشته باشید. آموزش تصویری پیشرفته گنجانده شده است. کیفیت ۴k موجود است.


۰۲-پروژه زیرنویس افتر افکت شبکه های اجتماعی

Neon Social Media Lowers پروژه افترافکت mogrt شامل ۱۶ صحنه رسانه های اجتماعی نئون با ۵ سبک مختلف است. مناسب برای نمایش پیوندهای مهم شبکه های اجتماعی هستند. همچنین استفاده و سفارشی سازی آنها بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش کرده و رندر را بزنید. می توانید از آنها برای تولید محتوا در اینستاگرام، تویتر، فیسبوک، خود استفاده کنید. می توانید مدت زمان را تغییر دهید. همانطور که می خواهید رنگ را از لایه کنترل تغییر دهید.


دوره پیشنهادی: پکیج آموزش افتر افکت از مقدماتی تا پیشرفته

۰۳-دانلود پروژه آماده زیرنویس افتر افکت گلیچ

Glitch Lower Seconds یک پروژه شیطانی افترافکت است که شامل مجموعه ای از ۱۲ زیرنویس منظم و متحرک است. برای ایجاد نتایج جالب می توانید از کنترلر هوشمند رنگ استفاده کنید. روشی سریع و آسان برای افزایش جلوه و احساس نمایش های تلویزیونی، تبلیغات تجاری، ارائه ها، نمایش اسلایدها، تبلیغات و فیلم های رویداد آینده می باشد. با این الگوی متحرک پیشرفته و متحرک انرژی AE مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.


۰۴-پروژه تایتل عروسی رایگان افتر افکت

Wedding Lower یک پروژه افتر افکت با شکوه طراحی و متحرک است که شامل ۹ انیمیشن متنی زیبا است. استفاده از آنها بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ مخصوص خود ارائه می شوند. می توانید از آنها در فیلم عروسی و سالگرد خود، دعوت نامه ها و موارد دیگر استفاده کنید. مخاطبان خود را با این الگوی متحرک احساسی و زیبا متحرک تحت تأثیر قرار دهید.


دانلود پروژه آماده زیرنویس در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

۰۵-دانلود پروژه آماده زیرنویس افتر افکت نقل قول

Minimum Quotes یک پروژه مخصوص نقل قول در افتر افکت است. شامل ۱۲ انیمیشن متنی متحرک طراحی شده و حرفه ای است که می توانید در فیلم های خود استفاده کنید. یک راه عالی برای افزایش ظاهر و احساس ارائه، نمایش های اسلایدی، نمایش های تلویزیونی و تبلیغات می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی AE به روز و متحرک متحرک تحت تأثیر قرار دهید.


۰۶-پروژه آماده زیرنویس خبر در افتر افکت

News Tickers یک پروژه افتر افکت مفید است که می توانید از آن برای ایجاد پوشش های جذاب برای پخش اخبار خود استفاده کنید. شامل ۱۸ عنصر همپوشانی است. استفاده از آنها بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش می کنید، رنگ ها را تنظیم می کنید و رندر را فشار می دهید. مخاطبان خود را با این الگوی AE طراحی حرفه ای و متحرک زیبا تحت تأثیر قرار دهید. یک آموزش ویدئویی دقیق گنجانده شده است.۰۷-دانلود رایگان پروژه آماده زیرنویس فوتبال افتر افکت

Sport Lower Thirds یک بسته گرافیکی زیرنویس برای افتر افکت است. از این ویژگی ۱۰ ورزشی برای بازی های فوتبال برخوردار است. شما فقط می توانید متن خود را بنویسید، آرم ها را تغییر دهید و رنگ ها را ویرایش کنید، رندر را فشار دهید. رندر و ویرایش آن بسیار آسان است. گرافیک های ورزشی دارای انیمیشن روان و طراحی شیک هستند.


۰۸-پروژه زیرنویس افتر افکت مسکن و املاک

Real Estate Lower Thirds یک پروژه افترافکت فوق مدرن است. این مجموعه شامل ۹ مجموعه زیرنویس متحرک و جذاب است. به سادگی آنها را با استفاده از کنترل کننده هوشمند رنگ، متناسب با مارک تجاری خود تنظیم کنید. می توانید از این موارد برای تبلیغ و تبلیغ املاک و مستغلات تجاری و مسکونی خود استفاده کنید. مخاطبان خود را با این الگوی AE طراحی حرفه ای و متحرک زیبا تحت تأثیر قرار دهید.


دانلود پروژه آماده زیرنویس در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

۰۹-دانلود پروژه آماده زیرنویس افتر افکت یوتیوب

Youtube Lower Seconds یک پروژه افتر افکت عالی است که شامل مجموعه ای از اعلان ها است که می توانید در جعبه گشایی، اسکیت ها، شوخی ها، تقلیدها، کلیپ های موسیقی، خودسازی، نحوه نمایش و فیلم های بررسی محصول استفاده کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است و هر عنصر جداگانه با کنترل کننده رنگ خود همراه است. با استفاده از این الگوی خارق العاده AE مخاطبان خود را دوست داشته، دنبال کرده و مشترک شوند.


۱۰پروژه آماده زیرنویس افتر افکت با رد قلمو

Brush Social Lowers Thirds یک پروژه افتر افکت منظم و حرفه ای است که شامل ۴۰ زیرنویس تمیز و متحرک است. استفاده از آنها بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ اختصاصی خود ارائه می شوند. روشی عالی برای افزایش جلوه و احساس ارائه و نمایش پرده ای می باشد. مخاطبان خود را با این الگوی AE طراحی حرفه ای و متحرک زیبا تحت تأثیر قرار دهید.


۱۱-دانلود پروژه آماده زیرنویس HUD افتر افکت

HUD Lower Seconds یک پروژه فوق مدرن افتر افکت است که شامل ۱۵ انیمیشن متن منحصر به فرد و متحرک است. برای ایجاد نتایج جالب می توانید از کنترلر هوشمند رنگ استفاده کنید. یک راه عالی برای افزایش ارائه ها، نمایش اسلایدها، تبلیغات، رویدادهای آینده، نمایش های تلویزیونی و تبلیغات می باشد. با این الگوی شگفت انگیز AE مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید و فیلم های خود را در میان تماشاگران برجسته کنید.


۱۲-پروژه آماده رایگان زیرنویس و دکمه عضویت در افتر افکت

Colorful Subscribes Pack یک پروژه افتر افکت زیرنویس با ظاهری تمیز و متحرک است که شامل مجموعه ای از ۱۰ انیمیشن اعلان است. استفاده از آنها بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش می کنید، رنگ ها را تنظیم می کنید، در رسانه خود بکشید و رها کنید و رندر را بزنید. می توانید از آنها در جعبه گشودن، کلیپ های موسیقی، شوخی، نحوه نمایش و فیلم های بررسی محصول استفاده کنید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی AE درخشان و متحرک قرار دهید. با کیفیت ۴K موجود است.


دانلود پروژه آماده زیرنویس در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های افترافکت زیرنویس و ارائه کار خوب، ابتدا باید با اصول و تکنیک های ساخت دستی زیرنویس را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به آموزش افتر افکت از صفر تا پیشرفته رو تصویر زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه آماده زیرنویس در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 17

ارسال در :
لینک کوتاه :