کلکسیونی از نفیس ترین سررسید ۱۴۰۱ در آوازه گستر

 

کلکسیونی از نفیس ترین سررسید 1401 در آوازه گستر 7

کلکسیونی از نفیس ترین سررسید ۱۴۰۱ در آوازه گستر

این مقاله به شما کمک می کند تا در انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی، سررسید و تقویم رومیزی به صورت بهینه و اثربخش عمل کنید.

بعد از گذشت سالها از تولید سررسید و تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی شب عید، هنوز هم این محصولات به عنوان یک هدیه پرکاربرد در پایان هر سال هواداران پرشماری دارد، چرا که سررسید با وجود سادگی، ویژگی های مهمی دارد که در ذیل ۴ ویژگی مهم آن اشاره می شود.

  • پرکاربرد و عمومی

سررسید هدیه ای است که کم و بیش برای همه افراد با هر سن و سلیقه و سمت و هر شغلی کاربرد دارد. هم مدیران از آن استفاده می‌کنند و هم کارمندان و کارگران، هم خانم ها و هم آقایان، هم جوانان و هم مسن ترها، از این رو سررسید نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی عمومی تر بوده و مورد استفاده همگان است.

  • هدیه ای برای یک سال

سررسید از این جهت که در طول سال کاربرد دارد، یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است که می‌تواند برند شما را برای یک سال، هر روز جلوی چشم مخاطبانتان قرار دهد. از این جهت، یکی از موثرترین و پربازده ترین و اثربخش ترین هدیه ای است که شما می توانید برند خود را نه تنها معرفی، بلکه به صورت روزانه یادآوری کنید.

  • معرفی جامع برند

سررسید و تقویم رومیزی یک مزیت خیلی بزرگ نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی دارد و آن هم اینکه می‌تواند به عنوان یک کاتالوگ برای کمپانی یا برند شما عمل کند. یعنی با سفارش اختصاصی سررسید یا تقویم رومیزی و چاپ برگه های اختصاصی  شما می توانید به صورت جامع هم کسب و کار و هم محصولات و هم برند خود را معرفی کنید.

 

کلکسیونی از نفیس ترین سررسید 1401 در آوازه گستر 9

  • به صرفه و ارزان

با وجود افزایش قیمت و تورم سررسید هم مانند دیگر اقلام افزایش قیمت چشمگیری داشته است، اما اگر خوب جستجو کنیم متوجه خواهیم شد که نسبت به دیگر اجناس و همچنین کاربرد و اثربخشی و مدت زمان استفاده سررسید از نظر قیمت بسیار بهینه تر و با صرفه تر از دیگر هدایای تبلیغاتی خواهد بود. به همین دلیل است که سررسید و تقویم رومیزی در ماه های پایانی سال، نقل محافل و بخشی از فرایند تصمیم گیری تیم‌های روابط عمومی، بازاریابی و فروش شرکت ها می باشد و احتمالاً یکی از لذت بخش ترین وظایف این واحدها در شلوغی شب عید، انتخاب سررسید و هدایای تبلیغاتی در بین انبوه طرح ها و رنگ های متنوع است. اما در انتخاب سررسید و تقویم رومیزی  باید به نکاتی توجه کنیم تا بودجه ای که هزینه می شود، بهترین بازده و اثربخشی را برای کسب و کارمان داشته باش. در ادامه ۳ عامل مهم که می تواند شما را برای انتخاب بهتر سررسید یاری کند به اختصار توضیح داده خواهد شد.

  • جلد سررسید

 یکی از مهمترین اجزای سررسید که هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرد، جلد سررسید است. جلد سررسید چون ظاهر اولیه یک هدیه تبلیغاتی است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در دوام و کیفیت سررسید هم نقش موثری دارد. جلد سررسید در انواع و اقسام مختلف تولید می‌شود. سررسید با جلد سلفونی که معمول ترین و ارزانترین آن است تا سررسید هایی با جلد چرم ترمو و چرم های مرغوب که از زیبایی و حس لوکس بودن خاصی برخوردار است. سررسیدهای با جلد خاص و لوکس اثربخشی و بازدهی بیشتری خواهد داشت چرا که ممکن است مخاطب شما از بقیه رقبا هم سررسید هدیه بگیرد و قطعاً سررسید با جلد زیباتر و لوکس تر را استفاده خواهد کرد.

  • صحافی سررسید

 مهمترین عامل در کیفیت هر سررسید مربوط به صحافی آن می باشد چرا که صحافی مربوط به کارکرد سررسید و مدت زمان دوام آن خواهد بود. معمول ترین صحافی سررسید که در ایران انجام می‌شود، صحافی ته دوخت است که البته صحافی دوخت به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک و ماشینی انجام می شود که طبعاً دوخت اتوماتیک از کیفیت بهتری برخوردار است. از دیگر انواع صحافی سررسید می‌توان به صحافی سررسید فنری اشاره کرد که هواداران خاص خود را دارند.

  • کاغذ سررسید

 کاغذ سررسید اهمیت خاصی برخوردار است. در بازار ایران انواع کاغذ های ایرانی چینی، اندونزی و ترک موجود است که کاغذ اندونزی مرغوب ترین آنهاست. همچنین سررسید با کاغذ در دو رنگ کرم و سفید تولید می‌شود. کاغذ کرم از زیبایی بیشتر و همچنین قیمت بالاتری برخوردار است اما تفاوتی در کیفیت کاغذ سفید و کاغذ کرم احساس نمیشود.

 

کلکسیونی از نفیس ترین سررسید 1401 در آوازه گستر 11

سررسید از دیرباز همیشه عضو ثابت هدایای تبلیغاتی بوده است و هرچه تکنولوژی طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی پیشرفت کرده است، شاهد سررسیدهای خاص‌تر و فانتزی‌تری در صنعت تبلیغات بوده‌ایم. شاید بتوان رمز ماندگاری سالنامه را در همین به روزآمد شدن آن جست‌وجو کرد. اگر دنبال پیدا کردن یک سررسید خاص هستید، آوازه گستر تا یافتن یک سررسید تبلیغاتی خاص و خلاقانه با شما هم‌قدم می‌شود، چون ما با هم در اوجیم. خلاصه ای از آنچه که می توانست شما را در انتخاب بهتر یک سررسید یاری کند گفته شد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت آوازه گستر به نشانی اینترنتی avazehgostar.com ، یکی از تولیدکنندگان برتر سررسید ۱۴۰۱ ، تقویم رومیزی ۱۴۰۱ و هدایای تبلیغاتی در ایران مراجعه کنید. شرکت آوازه گستر با تجهیزات به روز و مدرن، صحافی و چاپ به صورت اتوماتیک و همچنین با جلدهای متنوع، مرغوب و زیبا می تواند مشاور و تامین کننده مورد اعتماد و قابل اتکایی برای خرید این اجناس و انتخاب شما باشد. 

ارسال در :
لینک کوتاه :