دانلود پریست پریمیر ترانزیشن متن نئون Neon Text Transitions

ترنزیشن متن نئون یک پریست پریمیر است. پروژه شامل ۱۰ انیمیشن متنی از پیش تعیین شده در سبک تاری نئون است. روش لایه تنظیم، آموزش گنجانده شده است! آنها راهی عالی برای بهبود ظاهر و احساس ارائه های شرکتی، نمایش اسلایدهای تجاری، نمایش های تلویزیونی، تبلیغات، فیلم ها، فیلم ها، تریلرها، تیزرها، تبلیغات و ویدیوهای رویدادها هستند. با دانلود پریست ترانزیشن متن نئون Neon Text Transitions در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


Neon Text Transitions is a cool pack presets for Premiere Pro. Project Includes 10 text preset animations in neon blur style. Adjustment layer metod, tutorial included! They are a great way to enhance the look and feel of your corporate presentations, business slideshows, TV shows, commercials, films, movies, trailers, teasers, promotions, and events videos.


مطالب پیشنهادی مرتبط:

دانلود پریست پریمیر ترانزیشن متن نئون Neon Text Transitions 3

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود