دانلود پریست پریمیر ترانزیشن نوری Light Transitions

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

پریست ترانزیشن نوری Light Transitions Presets در پریمیر

Light Transitions Presets یک بسته ۱۲ عددی از پریست پریمیر است که از روش انتقال درون و بیرون در Premiere Pro استفاده می کند. این مجموعه ای از انتقال برای همه موارد است: ویدیوهای اکشن، ویدیوهای ورزشی، تریلرها، معرفی ها، بازکننده ها یا هر چیزی که می خواهید این جلوه های عالی را روی آن اعمال کنید. با دانلود پریست ترانزیشن نوری Light Transitions Presets در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود