۵ دلیل برای این که شما به سایت احتیاج دارید!

5 دلیل برای این که شما به سایت احتیاج دارید! 7در گذشته امکانات فروشگاه ها نهایتا یک ترازو یا ماشین حساب به همراه دفترچه حساب‌رسی بوده است؛ اما امروزه در هر مغازه‌ای حداقل یک کامپیوتر دیده می‌شود. وجود کامپیوتر نشانه مناسبی برای اثبات ورود تکنولوژی به زندگی مردم است. در حال حاضر اکثر افراد بدون داشتن کامپیوتر و فضای وب نمی‌توانند کارهایشان را انجام دهند. از همین رو هر کسی به فکر ساخت سایت شخصی و فعالیت در اینترنت افتاده است.

اما با تمامی این پیشرفت‌ها، متاسفانه هنوز هم برخی از افراد برای ساخت سایت اقدام نکرده‌اند. برخی از آن‌ها وقت نداشتن برای اداره سایت و برخی دیگر هزینه‌های زیاد راه‌اندازی آن را برای نداشتن سایت بهانه می‌کنند. در حالی که اگر از مزایای داشتن وب‌سایت باخبر بودند، شاید نظرشان تغییر می‌کرد.

از همین رو ما در این مقاله از پرتال دلایل قانع‌کننده‌ای برای ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی را مطرح میکنیم. سپس در ادامه بهترین راه ساخت سایت را هم معرفی می‌کنیم؛ پس ما را همراهی کنید

5 دلیل برای این که شما به سایت احتیاج دارید! 9

چرا باید وب‌سایت داشته باشید؟

به طور کلی امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، ساخت وب‌سایت کمتر کاری است که هر شخصی باید آن را انجام دهد. اما مهم‌ترین دلایل داشتن وب‌سایت را می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم:

۱.جذب کاربران جدید

در گذشته افراد برای انتخاب مرکز مناسب برای آموزش و پیدا کردن مغازه‌های باکیفیت، فقط از دوستان و آشنایان خود تحقیق کرده و بنا بر تجربه آن‌ها مرکزی را انتخاب می‌کردند. اما امروزه با وجود اینترنت، افراد بیش‌تر به فکر جستجو در فضای وب و تحقیقات کامل شخصی هستند. به طوری که مثلا برای خرید خانه در منطقه جدید، ابتدا در اینترنت تحقیق کرده و سپس بهترین فرد را برای مشاوره انتخاب می‌کنند.

از همین رو داشتن سایت به راحتی امکان جذب کاربران را برای شما فراهم می‌کند. به طوری که امروزه کاربران از بین مراکز دارای سایت و مراکز بدون سایت، قطعا مرکز سایت دار را انتخاب می‌کنند. پس می‌توان یکی از معیارهای حرفه‌ای بودن را در داشتن سایت نام ببریم.

  1. امکان تبلیغات بیش‌تر با کمترین هزینه

از گذشته تا کنون تبلیغات نقش بسیار مهمی در بهبود کسب‌وکارها داشته است. چرا که افراد برای بیش‌تر دیده شدن، حتی حاضر به پرداخت هزینه‌های سرسام آور در بیلبوردهای شهر هستند.

اما تبلیغات فیزیکی در شهر فقط برای مناطق خاص و افراد محدودی کاربرد دارد. در حالی که شما با ساخت سایت، به راحتی می‌توانید صفحات مختلفی از تبلیغات را در ۲۴ ساعت شبانه روز برای افراد قرار دهید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر دارای کسب‌وکاری هستید، برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغات، خدمات خود را در وب‌سایت شخصی قرار دهید. شما با این کار اعتماد مردم را به خود جلب کرده و درآمدتان را افزایش می‌دهید. هم‌چنین می‌توانید با پرداخت هزینه مقرون به صرفه‌ای، سایتتان را در سایت‌های تبلیغاتی قدرتمند و پر بازدید هم تبلیغ کنید.

5 دلیل برای این که شما به سایت احتیاج دارید! 11

  1. ارتباط بیش‌تر با مشتریان

اکثر مردم ترجیح می‌دهند که از کسب‌وکارهای معتبر و سرشناس خرید کنند. از همین رو شما با ساخت سایت، به راحتی می‌توانید خود را به کاربران معرفی کنید. سپس محتواهای باکیفیت را تولید کرده و نیازشان را برطرف کنید.

شما با این کار تعامل خود را با کاربران حفظ کرده و با آن‌ها احساس راحتی بیش‌تری می‌کنید. در نتیجه احتمال همکاری مشتریان با شما در مقایسه با شرکت‌های مشابه که فاقد اطلاعات هستند، خیلی بیش‌تر از قبل می‌شود.

  1. هزینه مقرون به صرفه و ساخت آسان

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که مگر ساخت سایت نیاز به تخصص و مهارت ندارد؟ چگونه می‌توان به آسانی و با کمترین هزینه سایت بسازیم؟ در جواب به این سوال باید گفت که در گذشته همه افراد توانایی و مهارت کافی برای ساخت سایت را نداشتند؛ اما خوشبختانه امروزه  مراکز سایت ساز مانند پرتال، امکان ساخت وب‌سایت را برای افراد مبتدی هم فراهم می‌کنند.

اگر میخواهید بدانید که چگونه یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌‌ای و پرفروش بسازیم؟ باید گفت شرکت‌های سایت ساز مانند پرتال، با به کارگیری دانش و تخصص تیم برنامه‌نویسی، سایت‌ها را از قبل کدنویسی کرده و به صورت آماده در اختیار شما قرار می‌دهند.

شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت پرتال و یا شماره‌گیری داخلی ۲ شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ ، در کم‌ترین زمان و با  قیمت طراحی سایت مناسب، سایت‌تان را تحویل بگیرید.

  1. امکان ساخت برند تجاری

داشتن وب‌سایت معتبر، مکان مناسبی برای تبدیل کسب‌وکارتان به برند و مارک معروف در بازار است. شما با فعالیت در وب‌سایت، به راحتی می‌توانید تصویر مناسبی از تجارت‌تان را ترسیم کنید. آمارهای نشان داده است که اکثر کاربران به شرکت‌های دارای سایت بیش‌تر اعتماد می‌کنند. همین عامل سبب جذب افزایش مشتری‌ها و در نتیجه برند شدن شرکت‌تان می‌شود.

جان کلام

امروزه ساخت وب‌سایت شخصی و یا فروشگاهی یکی از مهم‌ترین اقدامات برای هر شخصی است؛ اما هنوز هم برخی از افراد با بهانه‌های مختلف از ساخت سایت ئو فروشگاه اینترنتی شانه خالی می‌کنند و دائم سوال میکنند که چه اسمی را برای مغازه‌ام انتخاب کنم؟ به همین دلیل ما در این مقاله برخی از دلایل داشتن وب‌سایت را برایتان شرح دادیم.

شاید با دانستن این دلایل، فعالیت خود را در فضای وب به صورت حرفه‌ای‌تر پیش ببرید. اما اگر قصد ساخت وب‌سایت را دارید، حتما روی کمک تیم پرتال حساب کنید. در پرتال انواع قالب‌های بسیار جذابی وجود داشته که برای هر کسب‌وکاری مناسب است. هم‌چنین دارای تیم پشتیبانی بسیار قوی و فعال است که تمامی سوالاتتان را جواب می‌دهد.

ارسال در :
لینک کوتاه :