دانلود نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15 برای تدوین و اصلاح رنگ فیلم

نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15

دانلود نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15 برای تدوین و اصلاح رنگ فیلم

نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio ۱۵ یک ابزار بسیار قدرتمند و حرفه ای برای تدوین با تمرکز بر تصحیح رنگ آنهاست. که محصولی از شرکت Black Magic Design است و از آن در صنعت فیلم و جلوه های ویژه است و برای ساخت فیلم‌های هالیوودی، برنامه‌های تلویزیونی، موزیک ویدیوها و بسیاری آثار ویدیویی دیگر از آن استفاده میشود. با استفاده از این نرم افزار حرفه ای، هزاران قابلیت و امکانات ویژه فقط و فقط برای اصلاح رنگ، در اختیار خواهید داشت تا بتوانید به بهترین نحو ممکن خروجی مناسبی از ویدیو‌های خود به دست آورید مهم ترین خصوصیت Davinci Resolve را می توان سرعت بی نظیر این برنامه دانست.

نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15

این برنامه در گام اول یک ویرایشگر مالتی ترک کامل است که تمامی نیازهای ویرایشی تدوینگران را برآورده میکند. علاوه بر توانمندی های عمومی ویرایشی، این برنامه قابلیتهای بسیار گسترده و کاملی را جهت تصحیح حرفه ای رنگ فیلمها نیز ارائه کرده است. در واقع با داشتن این محصول یک ویرایشگر کامل در اختیار دارید که در حوزه تصحیح رنگ ویدیو نیز جز سردمداران محسوب میشود.

نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15

Davinci Resolve با دارا بودن بیش از ۷۰ قابلیت ویژگی مختلف تمامی نیازهای ویرایشی تدوینگران در حوزه ویرایش فیلم را تحت پوشش قرار میدهد. همچنین برای کار گروهی نیز قابلیتهای مختلفی در این برنامه پیش بینی شده تا در پروژه های بزرگ و پیچیده امکان همکاری تیمی مقدور باشد. این برنامه از واسط گرافیکی زیبا و مناسبی برخوردار است و با حفظ کارآمدی سعی شده است محیطی زیبا نیز برای کاربران ارائه شود.

نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio 15

قابلیت های نرم افزار داوینچی Davinci Resolve Studio ۱۵

 • – تصحیح رنگ و ویرایش فایل های ویدئویی
  – سرعت بی نظیر
  – بدون هیچ محدودیتی برای استفاده از سخت افزار
  – صورت حقیقی RealTime
  – بهبود  استفاده و ویرایش تصاویر ۳D Stereo
  – در دسترس بودن  ابزارهای بسیار متنوع
  – اجرای اسکریپت‌های شما به منظور پیاده سازی خواسته‌های ویژه
  – پشتیبانی از فرمت های ویدئویی SD, HD , Full HD, 2K, 4K
  – سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
Rate this post
ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
5265 بازدید