دانلود پریست پریمیر افکت فریم Media Frame Effect


پریست افکت فریم Media Frame Effect در پریمیر

این پریست پریمیر شامل مجموعه ای از ۸ ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد می باشد. استفاده از آن آسان است، کافیست تنظیمات از پیش تعیین شده را روی یک لایه تنظیم اضافه کنید و آنها آماده هستند. می توانید به سرعت ظاهری مدرن و شیک به فیلم خود اضافه کنید. به راحتی یک جلوه قاب رسانه ایجاد کنید. از این پیش تنظیم ها می توان در کارهای ویرایش روزانه ویدیو استفاده کرد و به راحتی با این ابزار جلوه های جدیدی ایجاد کرد. آموزش تصویری گنجانده شده است. با دانلود پریست افکت فریم Media Frame Effect در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود