دانلود پریست پریمیر ترنزیشن رنگی Offset Color Transitions

Offset Color Transitions Presets یک پریست پریمیر از پیش تعیین شده انتقال است. این از پیش تنظیم ها جهانی هستند و برای ایجاد انتقال در هر سبک ویدیویی مناسب هستند. آنها دارای رگه هایی از نور و اشکال ناهنجار هستند. می‌توانید به سادگی این انتقال‌های با کیفیت بالا با رندر سریع را روی یک لایه تنظیم بالای ویرایش خود بکشید و رها کنید. با دانلود پریست ترنزیشن رنگی Offset Color Transitions Presets در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود