دانلود پریست پریمیر متن نئون Neon Text Creator

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

این پریست پریمیر از پیش تنظیم همه کاره شامل ۱۶ افکت است که به شما امکان می دهد عناوین نئونی درخشان ایجاد کنید. آنها با هر فونت و رنگی کار می کنند. از آنها با وضوح Full HD یا ۴K استفاده کنید. همچنین می توانید طول هر عنوان را به راحتی تنظیم کنید. ایده آل برای هر معرفی، فیلم، یا ویدئوی رسانه های اجتماعی. یک آموزش تصویری گنجانده شده است. با دانلود پریست پریمیر متن نئون Neon Text Creator در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود