دانلود پلاگین فتوشاپ پانل رنگ Infinite Color + به همراه آموزش

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

پلاگین فتوشاپ پانل رنگ Infinite Color

پلاگین فتوشاپ پانل رنگ Infinite Color + به همراه آموزش

پلاگین فتوشاپ پانل رنگ Infinite Color یک ابزار ارزیابی رنگ هوشمند است که به طرز ماهرانه مجموعه ای از لایه های تنظیم را تصادفی می کند تا یک نگاه منحصر به فرد به تصاویر شما ایجاد کند. استفاده از پلاگین Infinite Color بهترین راه برای ساخت گرادیان های رنگی حرفه ای، مدیریت و استفاده ساده از آنها در فتوشاپ است.  از طریق دکمه های روی پانل این پلاگین می توانید عمل مورد نظر خود را روی صورت انجام دهید. 

این پلاگین روی نرم افزار فتوشاپ CC 2018 به بالا قابل نصب می باشد. و جهت استفاده راحتر آموزش ویدیویی به زبان انگلیسی هم درون فایل قرار گرفته است.

ویژگی های پلاگین پانل رنگ Infinite Color:

پلاگین فتوشاپ پانل رنگ Infinite Color

هدف

این برای ایجاد درجه رنگ بندی سرگرم کننده، آسان، اما مهمتر از همه، ایجاد نتایج بسیار پیچیده زیبا ایجاد شده است. این ابزار به شما در یافتن قابلیت های رنگ تصویر شما کمک می کند،

تصادفی قابل برنامه ریزی

این کار درست مثل یک ماشین اسلات، ضربه ایجاد و تماشای آن ایجاد یک نگاه منحصر به فرد با لایه های تنظیم شما انتخاب می کنید. لایه ها باقی می مانند، بنابراین شما همچنین می توانید لایه های فرد را مجددا تغییر دهید

مثل هیچکس دیگری نگاه نکن

رنگ هایی که تولید می کنید تنها به تنهایی شماست و با تعداد محدودی از امکانات رنگی، آنچه شما ایجاد می کنید همیشه منحصر به فرد خواهد بود!

گروه های پیشرفته و پشته رنگ را دریافت کنید

شما می توانید چندین گروه از رنگ را باهم بپوشید، بنابراین هنگامی که یک لایه یک لایه ایجاد می کنید، می توانید ادامه دهید و تولید کنید تا یک نگاه بسیار پیچیده ایجاد کنید!

شدت

مهم نیست که آیا طعم و مزه رنگ شما جزئی است و یا ترجیح می دهد نگاه تهاجمی، سطح کنترل به بیشتر از پالت ها تجدید نظر می کند.

تنظیمات هوشمند

وقتی شفافیت پوشه ای از رنگ را ایجاد می کنید، آن جا باقی می ماند مهم نیست چقدر شما به نظر می رسد.

نتایج حرفه ای درجه

ما اطمینان دادیم که پارامترهای هر لایه تنظیم همگی به هم متصل می شوند بنابراین نتایج دلخواه است. من دست اول را تضمین کردم که پتانسیل رنگ یک پالت غنی را تکرار می کند.

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
6221 بازدید