دانلود پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت ✔️(پک ۱۲ پروژه)

پروژه آماده افتر افکت آیکون متحرک

پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت، یک پروژه طراحی شده است که برای ساخت آیکون‌های متحرک و جذاب استفاده می‌شود. این پروژه شامل آیکون‌های گرافیکی متحرک است که با استفاده از افکت‌ها و تغییرات حرکتی به طراحی آیکون‌ها جذابیت و زنده‌ای بیشتری می‌بخشد.

در پروژه آماده افتر افکت آیکون متحرک، ممکن است آیکون‌های مختلفی شامل آیکون‌های وب، آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی، آیکون‌های موضوعی، آیکون‌های لوگو و سایر آیکون‌های گرافیکی باشد. این پروژه‌ها قابلیت تغییر رنگ، اندازه و حرکت آیکون‌ها را دارا هستند و می‌توانند با افکت‌ها و تغییراتی مانند انتقال، دوران، تغییر مقیاس و تغییر شکل آیکون‌ها را به صورت متحرک نمایش دهند.

با استفاده از پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت، شما می‌توانید به راحتی و با کمترین زمان و تلاش، آیکون‌های متحرک زیبا و جذاب بسازید و در ویدیوها، تبلیغات، انیمیشن‌ها، پروژه‌های طراحی گرافیکی و سایر محتواهای مرتبط استفاده کنید. همچنین، این پروژه‌ها امکانات سفارشی‌سازی را نیز دارند، به طوری که شما می‌توانید حرکت‌ها، زمان‌بندی‌ها و افکت‌ها را با توجه به نیازهای خود تنظیم کنید و آیکون‌های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

حتما ببینید: دوره آموزش موشن گرافیک با افتر افکت

۰۱-دانلود پروژه آماده افتر افکت ۱۵ آیکون متحرک تکنولوژی

Technology Line Icons یک پروژه همه کاره افتر افکت است که شامل مجموعه ای از آیکون های خط متحرک به صورت پویا است. شامل یک آیکون بر روی کشاورزی، حمل و نقل هوایی، لامپ، از فناوری ابر، کد کامپیوتر، علوم کامپیوتر، خدمات مشتری، حافظه، تجارت، آموزش و پرورش، الکترونیک، امور مالی، دولت، بهداشت و صنایع سنگین می باشد. استفاده از آنها بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ مخصوص خود ارائه می شوند. مخاطبان خود را با این الگوی AE با ظاهری تمیز و متحرک تحت تأثیر قرار دهید. با کیفیت ۴K موجود است.


۰۲-پروژه ۱۰۰ آیکون متحرک عروسی برای افتر افکت

Wedding Icons یک پروژه حرفه ای شیرین و دوست داشتنی افتر افکت است که شامل ۹ آیکون عشق متحرک است. می توانید رنگ ها و سایر خصوصیات را تغییر دهید. مجموعه خوبی از آیکون های عشق برای ولنتاین، عروسی، شبکه های اجتماعی و سایر پروژه های ویدیویی بعدی شما می باشد. ۱۰۰ آیکون عروسی با آیکون ها، عناوین و تایپوگرافی به خوبی طراحی شده. با استفاده از مقدمه ها و معرفی های زیبا، به پروژه های عروسی خود اولین احساسات عالی را بدهید. این عناصر همچنین با همپوشانی فیلم های ویدیویی بسیار زیبا به نظر می رسند.


حتما ببینید: آموزش رایگان افتر افکت ۲۰۲۳ مقدماتی

۰۳-دانلود پروژه افتر افکت رایگان آیکون متحرک اقتصادی

Finance Icons Pack یک پروژه پویای افتر افکت است که شامل ۴۸ نماد تمیز، رنگارنگ و متحرک خلاقانه است. استفاده از آنها بسیار آسان است و می توانند به سرعت به ارائه های شرکتی، نمایش اسلایدهای تجاری، تبلیغات، رویدادها، فیس بوک و ویدیوهای یوتیوب اضافه شوند. با افزودن این نمادهای متحرک و زیبا و حرفه ای بر روی فیلم های خود مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.


۰۴-پروژه آماده آیکون متحرک سلامت افتر افکت

Healthy Lifestyle Icons یک پروژه افتر افکت به صورت حرفه ای طراحی و متحرک است که شامل ۷۶ آیکون زیبا و متحرک است که مربوط به زندگی سالم، ورزش و سبک زندگی است. می توانید رنگ ها را کنترل کنید، پر کردن را خاموش یا روشن کنید و ضخامت ضربات را تغییر دهید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی AE با مهارت و کاملاً متحرک طراحی کنید.


دوره پیشنهادی: پکیج آموزش افتر افکت از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

۰۵-دانلود پروژه افتر افکت آیکون متحرک کرونا

Icons Covid-19 یک پروژه افتر افکت با ۵۰ نماد متحرک با طراحی تخت مدرن است که شامل مجموعه ای از آیکون ها است که می توانید با استفاده از آنها رفتارهای خود را در حین قرنطینه برای مخاطبان خود توضیح دهید. می توانید از صحنه ها جداگانه استفاده کنید، متن و رنگ را تغییر دهید. می توانید از آنها در ارائه ها و نمایش های اسلایدی خود استفاده کنید.


۰۶-پروژه آماده افتر افکت آیکون متحرک رایگان گاز و نفت

Petroleum Modern Flat مجموعه نماد منحصر به فرد متحرک با کیفیت بالا برای بهبود پروژه ها و فیلم های توضیح دهنده می باشد. آیکون های گنجانده شده در ۳۶ آیکوم مختلف عبارتند از: سکوی روغن، سنج، فشار، اندازه گیری، کارخانه روغن، پالایشگاه، ابزار روغن کاری، مواد شیمیایی، فروملا، بشکه، تجزیه و تحلیل، فرمول، روغن مخزن، پمپ بنزین، جریکان، دکل حفاری ، تقویت کننده، تخلیه روغن و… می باشد. پروژه بخوبی سازمان یافته و قابل تغییر در هر اندازه با رندر سریع می باشد.


۰۷-دانلود پروژه آماده آیکون متحرک تجارت برای افتر افکت

Business Animated Icons یک پروژه افتر افکت با مجموعه ای پویا از نمادهای متحرک با ظاهر تمیز و خلاقانه است. با استفاده از کنترل کننده های هوشمند رنگ، سریع آنها را سبک کنید تا با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. مخاطبان خود را با این الگوی AE طراحی و ساخت حرفه ای تحت تأثیر قرار دهید. می توانید رنگ ها و سایر خصوصیات را تغییر دهید. مجموعه خوبی از آیکون های متحرک برای ویدیوهای اینفوگرافیک، توضیح دهنده، شرکتی، تجاری و سایر موارد می باشد.


۰۸-پروژه افتر افکت آیکون متحرک اینترنت

Internet Things Animated پروژه افترافکت با نمادهای متحرک تخت اینترنت اشیا مدرن برای ساخت پروژه ها و فیلم های توضیح دهنده شما می باشد که آیکون های گنجانده شده در ۳۵ نماد مختلف عبارتند از: برنامه ها، معماری، مرکز داده مرکزی، دستگاه قهوه، مدیریت انرژی، نظارت بر محیط، هوش، اینترنت چیزهای پزشکی، اینترنت اشیا، خانه هوشمند، نور هوشمند، ساعت هوشمند، کنترل صدا و… می باشد. پروژه بخوبی سازمان یافته و قابل تغییر در هر اندازه با رندر سریع می باشد.


دانلود پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

۰۹-دانلود پروژه آماده آیکون متحرک رایگان آموزش آنلاین

Animated Icons Education یک پروژه افتر افکت رنگارنگ و خلاقانه با مجموعه ای از ۵۲ نماد متحرک با کیفیت بالا برای آموزش و یادگیری الکترونیکی است. این آیکون های مدرن با کنترلرها ساخته شده اند تا سبک و رنگ به راحتی قابل شخصی سازی باشد. استفاده از آنها بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ اختصاصی خود ارائه می شوند. روشی خارق العاده برای تقویت ظاهر و احساس بازگشت به مدرسه، برنامه درسی اضافی، آموزش بیشتر، یادگیری اضافی و فیلم های توضیح دهنده می باشد.


۱۰-پروژه آماده ۶۵ آیکون متحرک حیوانات برای افتر افکت

مجموعه ای شیک از ۶۵ آیکون گرافیکی متحرک حبوانات با کانال های آلفا است. فیلم ها با کیفیت ۱۹۲۰×۱۰۸۰ همراه با کانال آلفا مناسب برای استفاده در هر پروژه ای است که مربوط به طبیعت و بوم شناسی باشد. این کلیپ ها در فیلم ، ویرایش یا پروژه بعدی شما عالی به نظر می رسند. به سادگی ویدئوی خود را بکشید و رها کنید یا در طرح های موجود برای یک کودک با خندوانه یا تبلیغات اسباب بازی های سرگرم کننده، نمایش های کودکان یا ارائه ها بگنجانید. مدت زمان هر کلیپ ۶ ثانیه می باشد. ارزش تولید ویدیوی خود را یک درجه بالاتر ببرید و مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.


۱۱-دانلود پروژه آماده افتر افکت آیکون متحرک ورزشی

Sport and Fitness یک پروژه پویای افتر افکت ورزشی است. شامل یک مجموعه صاف و ساده متحرک از آیکون های خط مسطح است. می توانید از آنها برای تبلیغ وسایل ورزشی خود، تمرینات تناسب اندام، کلاس های ورزشی، برنامه های تمرینی و موارد دیگر استفاده کنید. مخاطبان خود را با این الگوی AE با ظاهری تمیز و متحرک تحت تأثیر قرار دهید.


۱۲-پروژه آماده آیکون متحرک پزشکی رایگان در افتر افکت

Medical & Healthcare Icons یک پروژه منحصر به فرد برای محتوای شما در پزشکی و بهداشت است. این مجموعه ویژه ای از ۲۵ آیکون شگفت انگیز است که می تواند برای صفحات فرود، وب سایت ها، ارائه ها، فیلم ها، بنرها، اینفوگرافیک و غیره استفاده شود. با استفاده از این آیکون ها، مطمئناً توجه مشتریان خود را جلب کرده و اطلاعات را در بالاترین سطح ارائه خواهید کرد. با این آیکون های رنگارنگ و گیرا یک گام جسورانه به جلو بردارید.


دانلود پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 11

پیشنهاد یادگیری:

جهت استفاده از پروژه های افترافکت موشن گرافیک و ارائه کار خوب، ابتدا باید با اصول و تکنیک های ساخت دستی موشن گرافیک را بخوبی بلد باشید، سپس استفاده از این پروژه ها باعث افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در ساخت می شود. از این رو در صورت تمایل به آموزش موشن گرافیک از صفر تا پیشرفته، رو تصویر زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه آماده آیکون متحرک در افترافکت ✔️(پک 12 پروژه) 17

ارسال در :
لینک کوتاه :